0 oy
216 göst.
Diğer kategorisinde (30 puan) tarafından
Soru başlığında sorduğum gibi.

11 Cevaplar

0 oy
(2,127 puan) tarafından
evet 2 şey için yaptim simdiye kadar
(30 puan) tarafından
Nasıl yaptınız ve size yol gösterici oldu mu.
(2,127 puan) tarafından
namaz kilip zikir cekip yatmıştım canım ikisinde de yol gösterici oldu biri evlenmeden eşim için yattım birini de ev alırken ev icin yatmıştım renk goruyosun zaten renklerin de anlamları var
(30 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
İstihare yöntemi Tektir canım namazını kılar duasını okur yatarsın uykuya 
(30 puan) tarafından
Hayır zikirli ve dualı olanı da var namazlı da var. Bi kaç çeşiti var. Ondan tecrübeli var mı diye sordum.
tarafından
İlk defa duydum çok kez yattım isthareye hep aynı şekilde
0 oy
tarafından
Ben namazı kılıp yapmış tim yılar oncee
(30 puan) tarafından
Yatmadan önce abdestli bazı zikirleri çekip yapılıyor. Genelde namaz kılınıp yapılan biliniyor tabi
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Ben eşimle evlenmeden önce yaptım eşim için rüyamı hatırlamıyorum ne gördüğümü felan ama aşırı derecede huzurlu uyandım çok mutluydum namaz kıldım sağ doğru mu yatmistim sanırım :)
0 oy
tarafından
Benim halam yatmıştı. Eşim hayatımda arkadaşımken birlikte görmüş bizi. Halamla tanıştırmaya gittiğimde halam rüyasında eşimle beni gördüğünü ve hayırlı olacağını söylemişti. Çok şükür Allah eşimden razı olsun çok memnunum. Evlendikten bir süre sonra da beni rüyasında hamile görmüştü. Sonrasında hamile olduğumu öğrendim. 4 ay sonra da arayıp bembeyaz bir kız çocuğun olucak demişti. Cinsiyetimiz kız çıktı :) :) 
0 oy
(197 puan) tarafından
Istihare degil de cnm Ben 1000 Ya latif ve 100 salavati Fatih okumustum faydasi cok gordugum oldu tabi 5 vakit namazlarimi da hep kilarim Elhamdulillah gercekten Namaz müminin miracidir kardesim 
(17 puan) tarafından
100 salavat mi fatiha mi canim
(197 puan) tarafından
Salavati Fatih. Fatiha degil
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Kayınpederim benle eşim evlenmeden önce bizim için yatmıştı 
0 oy
(119,247 puan) tarafından
ben hic yapmadim ama yapanlarin olurmus aeastirmistim
0 oy
tarafından
Ben hiç yatmadım ama bende yapmak istiyorum 
0 oy
(30 puan) tarafından
Cevaplar için teşekkür ederim.
0 oy
tarafından
Bunu herkes yapamaz diye biliyorum ondan hiç yapmadım aslında rahatsızlığım geçecek mi diye yapsam iyi olur
(30 puan) tarafından
Yok  herkes yapar da herkes göremez. Ama 7 gün  üst üste yapınca sonuç alınıyormuş
tarafından
Tamam teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 250 göst.
29 Haziran 2023 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 304 göst.
0 oy
19 cevap 304 göst.

379,186 soru

11,350,639 cevap