0 oy
250 göst.
Aile kategorisinde (764 puan) tarafından
Bayram kutlu olsun kızlar  öncelikle kızlar eşim surejli bana şiddet uygulayan biriydi eziyet eden şimdi bayram için baba evine geldim ama ailem bana rahatlık vermiyor bu sabah ekmek yaptık yengemle annem dedim sen yapma ben yaptim sonral babam dediki bugün  içli köfte yapın  içini hazirladim çok yorgun düştüm dedim oturayım bı vaktim annem dedi içki koftenin hamurunu hazırladım mi yok dedim yoruldum dedim git hazırla bı baktım babam amcasin kızının yanında bana dedi kalkarsam kötü olur 3 gündür hep böyle huzur vermiyor 5 dk oturmam gözler batıyor bendebagirdim çağırdım ağladım  dedim gidecem yurda içim kalmadı artık ne yapsam gözlerine batiyir rahatlık yok çok yoruldum bayram nedir bile bilmiyorum 

4 Cevaplar

+1 oy
(13,920 puan) tarafından
Bu sanki bir kisir döngü. Bir kiza babasi değer verirse kocasi da değer veriyor. Babasinin ezmediği kizi kocasi da ezemiyor. Evliliğin sorunlu olunca annende heran başimiza kalacak korkusu yaşiyor ve sana resmen kuma muamelesi yapıyor. Allah yardimcin olsun. 
(764 puan) tarafından
Öyle valla çürüttüm zorla verdiler beni istemiyorum dedim şimdide elimden tutmuyirlar
-Reklam-
0 oy
(3,561 puan) tarafından
Yani yemek icin seni mi dovecekmis kocaman adam yazik ya 
(764 puan) tarafından
İnanki çok yoruldum kızım bir buçuk yaşında o durmuyor öyle uraya koş buraya koş niye annem demisimki annem kalksın diye beni dövecekmiş bende bağırdım çağırdım sinirden ağladım
(3,561 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canim tuketme kendini elin adamindan dayak yemekten anne babanin yaninda olman daha iyidir sabret siddet vs uygulamazlarsa anne babanin yanindan sakın ayrilma
(764 puan) tarafından
Rahatlık vermiyorlar dk başı yüzüme kalkıyorlar burduru kelime kullanıyorlar bugün nenem diyi onların torununun gönder bakmayız dedim hayatta kızını kimseye vermem  oda bir tane
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Zıkkım yesin baban 
(764 puan) tarafından
İçim kalmadı artık çok çürüttüm
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Seni evin hizmetlisi zannettiler herhalde ay nası anne babalar var ya yazıklar olsun düşene bi tekme de sen vur dedikleri bu olsa gerek 
(764 puan) tarafından
Düşenin dost olmaz bu şekilde yaptıkça evimi özlemem geliyor dk başı bana laf atıyorlar bugünde babannem diyoki onların torununun gönder bakmayız biz oda birtane dedik hayır hayatta göndermem

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 217 göst.
0 oy
0 cevap 22 göst.
21 Kasım 2023 Diğer kategorisinde esrausen676 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 316 göst.
21 Nisan 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,923 soru

11,404,679 cevap

34,942 kullanıcı