0 oy
346 göst.
Aile kategorisinde (3,159 puan) tarafından
Kızlar ben çok ama çok sinirliyim kendime dizginletemiyorum asla . Böyle en ufak şeye kafam atıyor ee ister istemez çocuğuma yansıyor esimede yansıyor buda aramızda uçurum kadar mesafe açtı anliycaginiz ben bu durumu nasıl atlatirim

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Youtubede ofke kontrolu için eğitim videoları izle.

Belki seni huzursuz eden başka bir neden vardır altında. çokça video izlersen kökünde ne olduğunu anlarsın.

Benim garanti huyum vardı. Ya yeni bir işe girişim yapmazdım. Ya da sonunu garantileyib öyle o işi yapardım. Çokça piskolojik videodan sonra bilinçaltımda korku olduğunu çözdüm. Yani belki aylar sürer. Ama sen istersen yaparsın.
(3,159 puan) tarafından
Ya benim sorunum eşim biraz gecinemiyoruz pek ve benim hazmedemedigim çok şey oldu yakın kişilerine anlattığında yıllar geçmiş unut diyorlsr da
-Reklam-
0 oy
(6,179 puan) tarafından
Destek alarak.
(3,159 puan) tarafından
Evette işte şimdi piskologlar da çok çok pahalnmis sordum birine 450 dedi tek seans
(6,179 puan) tarafından
Ama sağlığından daha önemli degil çocuklarını ve evliliğini daha sağlıklı yönetebilmen için şart bence beklersen eğer durumun daha kötüye gidebilir yani psikologlar öyle söylüyor
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Durduk yere olmadı ya bunun bir sebebi vardır canım 
(3,159 puan) tarafından
Ya işte canım geçmişi unutamıyorum asla eşimin bana zamanında yaptıkları falan bunlarda beni sürekli geriyor eşimle aram açılırsa acilsinda en çok kızıma uzuluyrum
0 oy
tarafından
Öfkeni kontrol altına almayı bir şekilde öğrenmen lazım kendime hakim olamıyorsan destek al 
(3,159 puan) tarafından
Aslında alıyorum bı ara multivitamin bişey kullandım onun sakinleştirici özelliği vardı sanırım onu kullanınca pamuk gibi gevsiyordum kızım evi başımıza yıkmıştı sadece gukuyordum o ilacida bulamadım bı daha

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 541 göst.
0 oy
6 cevap 388 göst.
7 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.
30 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Saliha22 (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 334 göst.
16 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,686 soru

11,365,843 cevap

34,845 kullanıcı

...