0 oy
1,850 göst.
Aile kategorisinde (1,456 puan) tarafından

Severek mi evlendiniz görücü usulümü :)

Ben görücü usulü evlendim ve babamın zoruyla. Günlerce ağladım istemiyorum die zorla verdiler. Evlendirmek istedikleride amcamin oğluydu. Ama allah babamdan binkere razı olsun. Dünyanın en iyi insanıyla evlendirmek istemişler meğerse. Çok şükür onunla evlendiğim için 

65 Cevaplar

0 oy
(12,851 puan) tarafından
Severek evlendik hem de çok çok severek :)
-Reklam-
0 oy
tarafından

2 senelik manitalıktan sonra evlendik iyikide evlenmişiz :))) ❤️ ❤️ ❤️ 

0 oy
(78 puan) tarafından

Bizde severek evlendik çok şükür rabbime iyiliğe evlenmisiz canım rabbim sizinde mutluluğunuzu daim etsin cnm 

0 oy
(336 puan) tarafından

Benim eşim beni sevdi ilk kuzenim in eşi tanıştırdı o sevdi üzmez kırmaz ailesi ne karşı korur kollar diye evlendim gerçekten de öyle oldu çok seviyor ilgili bende onu seviyorum tabi 

0 oy
tarafından

Severek evlendim tanistiktan 9 ay sonra evlendik :)

0 oy
(1,048 puan) tarafından

Severek. Hemde çok severek. Çok şükür. Allah herkese geçim versin. Anlayışlı eş nasip etsin . 

0 oy
(531 puan) tarafından

Hem severek he gorucu usulu ;-)

(1,456 puan) tarafından
Hmm o nasil olmuş
(531 puan) tarafından
Bayram alisverisi yaptgm dukkanda gordm 1 ay konustk 3 ay sonra evlndm
(531 puan) tarafından
Degisik bisi oldu yani gorucu usulu de denilmez severek de denilmz hangi kategori ye giriyo bilmym :-)
0 oy
tarafından
Bizde görücü usulu evlendik, cok şükür, dunyaya birdaha gelsem yine eşim olsun isterim
0 oy
(8 puan) tarafından

Görücü usulü evlendik :)) iyi kii de öyle olmuş.. kayınvalidem babaannemin eski komşusu eşime o kadar çok kız aramış ama bulamamış ki bana hep aradığım elma yanıbaşımdaymış der öyle sever

0 oy
(415 puan) tarafından

Severek evlendk ama babam vermek istemedi bzde kacarak evlendik cokda mutluyuz cok şükür

0 oy
(4,995 puan) tarafından

10 senelik çocukluk aşkım ile evliyim evleneli 1 sene 4 ay oldu 7 aylık hamileyim :) ♡

0 oy
(8,207 puan) tarafından

Ne güzell boyle düşünmen inşallah bebeklerınızde de bı sıkıntı olmasın dünyanız aydınlık olsun.Ben severek evlendim tanısalı 8 evlenelı 5 seneye yaklastı.Bende durur durur düşünürüm acaba ben ne iyilik ettim de kocam bana düştü diye. :) bazende acaba ödül mü ceza mı derim.Şu an için ödül ilerdr de inşallah ödül olmasını temenni eder ve ömrümü onunla nihayetlendirmek isterim Allahın izniyle. 

0 oy
(822 puan) tarafından

Görücü usulü oldu 6 ay içinde evlendik keşke daha önce tanısaydım eşimi Allah ondan bin kere razı olsun :))

0 oy
(1,350 puan) tarafından

Severek severrk coook severek ozellikle esimi baya kostrdum pesimden :Dd

0 oy
(704 puan) tarafından

Çok severek çokta hasretlik çekerek evlendik :) 5 yıl sevgiliydik 6 aylıkta evliyiz hep ayri sehirlerdeydik kavuşmalar bayram şenligiydi simdi gene ayrı yerlerdeyiz canımız sagolsun iyi ki o caneşimmm.

0 oy
(195 puan) tarafından

Görücü usulü evlendik annem bezdirdi kalp falan cikti kadında tamam dedim iyi kötü idare ediyoruz işte seviyorum kocamı :-) 

0 oy
(1,397 puan) tarafından

9 yıldır tanıyorum eşimi 5 yildirda evliyim çok severek evlendik iykide evlenmisim çok sukur

0 oy
(649 puan) tarafından

C hic birisi en iyisi evlenmemek :))) diyormuşum şaka şaka :))))

0 oy
(2,866 puan) tarafından

O kadar çok sevdik ki sadece 1 ay sevgili kalabildik :D 

0 oy
(29 puan) tarafından

Ben severek evlendim ve kaçarak :))

İlgili sorular

0 oy
52 cevap 602 göst.
+1 oy
45 cevap 638 göst.
+1 oy