0 oy
1,850 göst.
Aile kategorisinde (1,456 puan) tarafından

Severek mi evlendiniz görücü usulümü :)

Ben görücü usulü evlendim ve babamın zoruyla. Günlerce ağladım istemiyorum die zorla verdiler. Evlendirmek istedikleride amcamin oğluydu. Ama allah babamdan binkere razı olsun. Dünyanın en iyi insanıyla evlendirmek istemişler meğerse. Çok şükür onunla evlendiğim için 

65 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ne güzel Rabbim daim etsin insallah canim :) Bizde gorucu usulu arayi yapan kisi esime resmimi gostermis esim beni begenmis bende onu begendim ama pekte istemiyordum evlenmeyi vs babam hele hic istemiyordu ama nasipmis iste geldiler ilk gormeye cok begendiler nisanda 2 sene olacak insallah :)

(1,456 puan) tarafından
Allah uzun mutlu evlilik nasip etsin canim.  Şu devirde pek görücü usulü kalmasa da yinede var iste
-Reklam-
0 oy
tarafından

biz severek evlendik ailem istemedi ama ben direndim ama iyikide evlenmisim diorum :) cok zorlandik halada zorlanioruz ama simdi bebisimizi beklioruz :)

(1,456 puan) tarafından
Ay çok kötü bir durum o ya. Ama evlenip mutlu olduysan onlarda seviniyordur kızım mutlu die
tarafından
benim babam yok basimda annem cok seviio ama baba olmayinca cok laf yapan oldu herkez bi agizdan konustu ama iyikide oldu..
(1,456 puan) tarafından
Ahhh bu millet ahhh
0 oy
(1,722 puan) tarafından

Biz severek evlendik sevgiliyken kndi ailemle mücadele ettim istemediler sevmediler ama sonunda aşk kazandı :) şuan damatlarını oğulları gbi severler tek sorun ailemden uzak olmam 

(1,456 puan) tarafından
Eğer gurbete gideceklerini biliyorlarsa ondan istememislerdir. Aileler kızlarından uzakta olmak istemiyorlar: )
(1,722 puan) tarafından
Hem o yüzden hemde sevgililik.olayını sevmiyolar ama baktılar ki çok mutluyuz başkalarına öneriyo annem boşver severek evlensin diye :)
0 oy
tarafından

Cok sanslisin o zaman karambole gelior bana gorucu usulu evlilikler hediye paketi gibi ne cikarsa :) sana iyi olan biri cikmiş :) ben sevdigimle beni sevenle evlendim cok sukur mutluyum  :)

tarafından
Masallah canim Allah muhabbetini artirsin tum sevenlerin :) bende cok seviyorum canim eşimi :)
tarafından
+ oy verdim :)
tarafından
Mutlu oldum :D
tarafından
:) hala artı oy verilmiyor napiym begendim yorumunu
tarafından
Evet ya iyiki bi puan kastık :)
0 oy
(93 puan) tarafından

Anam sevdikde ne oldu sevgimizle kaldik benim yaptiklarimi hic bir kadin yapmaz AMA iste insan oglu nankor deyerimi anlayacak elbet insallah is isden gecmis olmaz

(1,456 puan) tarafından
Evlilikte hiç bişey tek taraflı olmuyo malesef canım. Iki tarafta mücadele etmesi lazım. Ama kadınlar daha çok mücadele ediyo galiba
(93 puan) tarafından
Magelsef oyle hep kadinlar savasci yinede kotu olan kadinlar ben buna cok uzuluyorm o kadar haber goruyoruz
0 oy
(410 puan) tarafından

Bn severek evlendim iyilik de evlenmişim :)

0 oy
(2,266 puan) tarafından

Severek evlendik aynı iş yerindeyiz aşık olduk :) ailelerde tamam dedi  7 ay içinde evlendik :)

0 oy
tarafından

gorucu usulu evlendik pismanim

(1,456 puan) tarafından
Neden canım  :((
tarafından
ya aslinda esim cok espirili iyidirde hersye karisir en ufak seyelrden kavga cikarir pismanim o yuzdn degerimi bilmio
(1,456 puan) tarafından
Çok zor heran kavgaya hazır biriyle yaşamak  :) allah sabır versin canım ne diyimki
tarafından
aynen valla cok zor ben sirf huzursuzluk olmasin diye susarim bisi gorsemdr kavga edicegimizi bildigim icin susurim ama o hemen saldirisa gecer
0 oy
(758 puan) tarafından

Ayni seyleri yasamisiz canim tek fark benim hala oglu :) 

(1,456 puan) tarafından
:)) en istemediğim şeyde akraba ama olsun bundada varmış işte bir hayır. Dünya güzeli bir kızımız var çok şükür
(758 puan) tarafından
Aynennn naptilar ne ettiler verdiler pismanmiyizzz aslaa cok şükur :))
(64 puan) tarafından
Ay bende teyzemin ogluyla evliyim ama cok sukur her sey cok iyi gidiyo))
0 oy
tarafından

Sewerek evlendk çok şukur iyiki esimle ewliym

0 oy
(3,798 puan) tarafından

Severek evlendik 2009 da tanıstik lise 2 deydim daha kucuk biseydim eşimde universitedeydi  :)) beraber büyüdük biz onunla 10 yildir beraberiz 2 bucuk yildirda  evliyiz cok şükür 

0 oy
(446 puan) tarafından

Severek oldu. Ne iyi oldu ne kötü oldu. 

Ne benim ailem.istedi. ne eşimin ailesi istedi. Her fırsatta burunlarını sokarlar. 2015 de evlendim şuan 21 yaşındayım 6 aylıkta oğlum.var. 

Yuvarlanip gidiyoz duse Kalka yaşiyoz . :))) 

Ben kesinlikle ve kesinlikle görücü usulü evliligi daha mantıklı.buluyorum

Eğer bi aile.istemiyosa gerçekten o ewlilik olmamalı. Eşim ne kadar iyi olsada bazen ailesinin yanında beni tanımaz. Ve daha birçok seyyyy..... Ama seviyorum oda seviyor.....

(93 puan) tarafından
Ayni derten yaniyoruz Cnm aile oldumu Adam supiriz yumurta gibi hemen degisiyor tabi sonra Ben oyuyorm AMA ne fayda esek kadar Adam olmus benmi egiteyim tekrar tekrar bende seviyorm esimde
(446 puan) tarafından
Aynen. Eşek kadar olmus. Bu saatten sonra versekte almazlar zaten.
0 oy
tarafından

Severek evlendim

0 oy
(261 puan) tarafından

Ben severek evlendim 4 sene flört zamanimiz oldu ondan sonra da istediler babam verdi  sozlendik daha sonra ben geri attım sözü ondan sonra da geri barıştık bu sefer de isteme falan olmadan kaçtık eşimle yani kaçarak evlendim 6 senelik de evliyim çok şükür de mutluyum rabbim kimsenin huzurunun bozulmasına izin vermesin 

0 oy
(280 puan) tarafından

Ben severek evlendim kuzum 6 senelik bir ilişkimiz vardı yedinci yılda evlendik maşallah çok şükür mutluyum 

0 oy
tarafından

Severek evlendim :) 

0 oy
(368 puan) tarafından

Cook severek evlendim, karsima cikan en iyi insan , ben ondan raziyim Allah ta razi olsun... Kavuşmamiz zor oldu ama birakmadik birbrimzi :) Allah herkesin yuvasina huzur versin 

0 oy
(4,875 puan) tarafından

Severek evlendik :D

0 oy
(1,060 puan) tarafından

Görücü usulü  

(1,456 puan) tarafından
Neden kiii :(
(1,060 puan) tarafından
Işte malesef öyle nasipmiş
0 oy
(834 puan) tarafından

:) allah sizi size bağışlasın canım. 

Benim eşim görmüş beğenmiş. 3 yıl teklif edip ısrar edip durdu. Yarı görücü usülü yani.  :) düğünümden 2hafta önceye kadar ben bu adamla evlenmem ki diyordum. 'Ben ve evlilik ' çok uzak kavramlardı. Ama şimdi 16 aylık evliyim büyük konuşmuşum, iyi ki de konuşmuşum eşimden Allah razı olsun. Onu çok seviyorum ^.^ Allah basımdan eksik etmesin

(1,456 puan) tarafından
Amin canım benim  :)

İlgili sorular

0 oy
52 cevap 602 göst.
+1 oy
45 cevap 638 göst.
+1 oy
33 cevap 687 göst.
5 Nisan 2021 Diğer kategorisinde H..A .V.V.A.M (1,633 puan) tarafından soruldu
0 oy
61 cevap 725 göst.