+1 oy
631 göst.
Aile kategorisinde (49 puan) tarafından
Kızlar sizce hangisi daha mantıklı sverekmi görücü usulü mü ? Ben görücü usulü evlendim kaynanamla birlik oturuyoruz çok şükür bir sıkıntı yaşamadık ,ya siz ?? :))

45 Cevaplar

0 oy
(2,873 puan) tarafından
Severek evlendik canm ❤️
(49 puan) tarafından
❤ ne güzel
-Reklam-
0 oy
(3,438 puan) tarafından
Görücü usulü evlendim evim ayrı 
0 oy
tarafından
Severek evlendim Allah'ıma şükür böyle bir adam çıktığı için karşıma dünyada çektiğim eziyetlerin mükafatı gibi ❤️❤️❤️❤️
(49 puan) tarafından
Rabbim mutluluğunuzu daim etsin inşallah ❤
0 oy
(4,110 puan) tarafından
Severek evlendik çok şükür ❤️
(49 puan) tarafından
Maşallah
(4,110 puan) tarafından
Saol canım :)
0 oy
tarafından
5 yıl severek evlendik 4 yıldır evliyiz 9 yıl yani.. çok şükür mutluyum 
(49 puan) tarafından
Bir ömür boyu mutluluklar dilerim:))
tarafından
Saol canim cumlemizle beraber
0 oy
tarafından
Severekkkk gemde çokkkk
(49 puan) tarafından
Allah sevgizi muhabbettinizi arttırsın inşallah:)
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Severek ❤

0 oy
(7,791 puan) tarafından
Plaza sahibi bulup evlenmek cok mantikli gunumuzde :D adfgg yasak elmadaki yıldız gibi takilacan 

Görücü usulü evlendim, ams tanidikca sevio evlendim. Simdi bazen sevmiyom bazen seviyom keske zengin olsak diyom bi tatile giderdik havamiz degisirdi ama zengin değiliz yeni gelen zamlarda iyice koyacak hepimize geçmiş olsun. Ahahah o soruya nasil bu cevabi verdim bende bilmiyorum.
(4,110 puan) tarafından
Yaa benimki daha doğmadığı için bunları anlayamıyorum tabi canım ama diğer yazdıklarına çok mutlu oldum çok şükür her halimize sen bakma o instagram annelerine onlar bayılıyor her şeyi dört dörtlük göstermeye sonra bi bakıyosun ya çocuguna bağırıyor ya o çok mutlu evliliği olan kadın Bi anda boşanıyor falan hiç inanmıyorum yani onlara ben :)
(7,791 puan) tarafından
Yani bende inanmıyorum da diyorum yani 3-4 cocuk bakiyolar hatta kardesimin gorumcelerimin var ama benimki hepsine bedel :D cok cocuk istiyodum o bile olmuyo bı Aybüke faha gelirse timarhanelik olurum galiba :)
Anne olunca anlarsin doyim bari ahah çünkü bazen doluyorum ama bi nefes alıp bi saat kafa dinlesem yetiyo canim cok şükür
(4,110 puan) tarafından
Çok şükür canım aman sağlıkları yerinde olsun Allah acılarını göstermesin bize de yaramazlık Bi şekilde geçer insallah :) Rabbim yardımcın olsun insallah güzel Aybüke bol bol nefes almana kafa dinlemene izin versin insallah :D❤️
(7,791 puan) tarafından
Oyle oyle zatrn ne zmn bunalsam ya olmasaydi diyorum. O yuzdne sucu kizima degil paraya yukluyorum sanirim :)
(4,110 puan) tarafından
Parasızlık bu devirde hepimizin sorunu zaten canım ama parasız mutlu olmaya çalısıyoruz yoksa hepimiz karamsar depresif insanlar olur çıkarız :))
0 oy
(15,820 puan) tarafından
Görücü usulü evlendimmm ❤️❤️❤️❤️14 yıllık evliyim bin şükür kaynanan rahmetli olmuş evim ayriii
(49 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah ,rabbim sizide mutlu etsin inşallah
(15,820 puan) tarafından
Aminnn insallahh Allah razı olsun
0 oy
(4,058 puan) tarafından
Severek evlendik çk şükr herşy yolunda
0 oy
tarafından
Kaynanam eşime buse ile konuş diyormuş annemde bana eşimle konuşmam için ısrar etti ama ikisininde birbirinden haberi olmadan bizde konuşuyorduk zaten ikisinin haberi olmadan o şekil oldu
(1,054 puan) tarafından
Waoow
tarafından
Aynen canım aileler birbirini tanıdıgı için öyle istemişler
0 oy
(5,704 puan) tarafından
Valla bizimki görücü usulü bir aşk.. Yani aileler tanışmamızı istedi biz tanışınca aşık olduk O sene nişan yaptık sonraki sene düğün :) çok şükür kayınvalidem kayınbabam iyi insanlar :) 
0 oy
(191 puan) tarafından
Görücü usulüyle evlendim 10 yıl oldu çok mutluyuz iyiki diyorum  birbirimize aşığız 
0 oy
tarafından

SEVEREK ♥︎ ASK EVLILIGINDEN YANAYIM...

0 oy
tarafından
Başta görücü 1 ay sonra sevdik birbirimizi. Bazen odunluk yapıyo ama iyiki o
0 oy
tarafından

Severek evlendik çok şükür huzurlu bir yuvam var allah herkesin evine huzur versin <3

0 oy
tarafından
Biz görücü usulü tanıştık ama severek evlendik :) çok sorunlar yaşadık nisanliligimda eşimden yana görücü usulü tanıştığımız için ne benim ailem bana bi suç bulabildi ne eşimin ailesi severek evlenseydim eğer kendin buldun kendin istedin diyebilirlerdi 
tarafından
++++++
tarafından
Aynn katılıyorum sana+++ artin benden olsun
tarafından
Teşekkürler çiçeğim :) yani mantiksa budur mantık
0 oy
(432 puan) tarafından
Severek değil çok severek :)) ayrıca mantık evliliği de bize uyuyor çok uyumlu bir çiftiz maşallah bize :) 
0 oy
tarafından
Severek evlenmek daha mantıklı en azından bir karar verdiğinde ben kendim istedim kendi isteğimle oldu demek.ve aileler karışmıyor öyle olunca
(49 puan) tarafından
Haklısınız ama görücü usulü de iyi sonuçta görüşüp karar veriyorsun  :)
tarafından
Günümüz görücü usulleri öyle eskiden oylemiymis
0 oy
(7,190 puan) tarafından
severek evlendık 2016 tanıstık 2018 evlendık

İlgili sorular

0 oy
52 cevap 569 göst.
0 oy
27 cevap 274 göst.
0 oy
32 cevap 287 göst.