+1 oy
435 göst.
Diğer kategorisinde (430 puan) tarafından
Dün kayınvalidemleri iftara davet ettim güzel bir masa hazırladım. Ezan okundu servise başladım işte çorbalar bitti pilav tavuk koycaktım kayınpederim dediki ben alırım dedi bende ben koyyum baba dedim eşim bırakın ya acımayın dedi çok zoruma gitti kalbim çok kırıldı.

17 Cevaplar

+2 oy
(4,991 puan) tarafından
Acincak halde olan sensin ben degilim ki deseydin 
-Reklam-
+1 oy
(5,112 puan) tarafından
Neden böyle bişey yaptı ki kayınbaban eşin babsina atsrlanip mi öyle dedi acaba 
(430 puan) tarafından
Yok cnm yaa
0 oy
tarafından
Öncesinde aranız biraz bozuk muydu canım. Belki espri yapmıştır esin oruçlu olunca çok alıngan oluyoruz bazen
(430 puan) tarafından
Hiçbir sprun yoktu cnm akşama kadsr hazırlık yaptım
0 oy
tarafından
Niye öyle bi kelime kullandı ramazan ayındayız kimin olsa kalbi kırılır eşine söylemedin mi niye böyle söyledin diye
(430 puan) tarafından
Birşey söylemedim söyleseydim masa alt üstt olurdu o yüzden sustum
tarafından
Oruç kafasına vurmuş kuzum üzme kendini benimkide dün kıyameti koparttı noldu geldi kendisi özür diledi ama trip at kuzum konuşma şuan onunla
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Eşine deseydin ya sofrada acımayın ne demek diye
0 oy
tarafından
Ayıp etmis kocan neden böyle birşey dediki 
0 oy
tarafından
Ne alaka öyle bişey demiş kayinpederin acidigi için değil yardım etmek istediği için öyle demiş kocan ne *** yemeye öyle konuştu
0 oy
(693 puan) tarafından
Niye öyle birşey dediki acimayin bırakın diye ne kadar terbiyesizlik
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Anasına babasına kendini ispat etti zaar öyle diyerek yani ben erkeğim karı etrafımda döner. Nasıl bir zihniyetse artık
(430 puan) tarafından
Acımayın demese başka şeyler der annesinin babasının yanında sürekli bana bagırır aşağılar ben allaha havale ediyorum huzursuzluk çıkarmak istemiyorum.
0 oy
tarafından
Ayy o nasıl laf saygısız acimayin nedir
(430 puan) tarafından
Acımayın demese başka şeyler der annesinin babasının yanında sürekli bana bagırır aşağılar ben allaha havale ediyorum huzursuzluk çıkarmak istemiyorum.
tarafından
Bazen iyi tahammülunuz var diye sisariyoeum bazı insanlara neden orda kendini ezmesine müsade ediyorsun
(430 puan) tarafından
Başka n3 yapabilirim ki kayınvaliden benm nasıl oldugumu biliyor oğluna kızıyor ama dinlemiyo
tarafından
Yani bilmiyorum ben olsam ne demek istiyorsunz derim direk orda .
0 oy
tarafından
Neden öyle dedi ? Öncesinde birşey mi oldu
(430 puan) tarafından
Hiçvir şey ki akşama kadar mutfaktan çıkmadım hazırlık yaptım
0 oy
(598 puan) tarafından
Yemek yediği tabağı kafasında paralarim öyle adamın konuştuğu kelimeye bak ulan acınacak halde olan sensin 20 yaşına kadar ananın eline baktın evlendikten sonra karının eline bakıyorsun be vicdansız erkek musvettesi
0 oy
tarafından
Evet evet acımayın ben ağaç kovuğundan kendisi insanoğlu olan sizden çıkma derdim. Derim de. Az insan olsan keşke diye de eklerim 
0 oy
tarafından
Ya ben böyle şeyleri görünce çok üzülüyorum rabbim yardımcın olsun kayın baban bişey demedimi ogluna
0 oy
tarafından
Neden susuyorsunuz ki boyle bir durumda. Benim esim benim1 2 defa toplumda gururumu kırdı.  Baktim bunu huy belledi milletin içinde bende onun gururunu kırdım küçük düşürdüm gununu gördü.  Söyledim de küçük düşürürsen küçük dusrurum diye. Biz onların tekme topu değiliz 
(430 puan) tarafından
Ben onun laflarıyla baş edemiyorum ki
0 oy
(8,585 puan) tarafından
Sakaylamı dedı cıdfı cıddımı ?oyle dediyse kafasına ataydın birşeyler hadsize bak sen kadınlar size Allahın emanetidir diyen peygamberın ümmetine bak hele..Sabret kardeş insan insana imtihan biçilmiş.Kırgınlıgını bellı et 
(430 puan) tarafından
Belli ettim zaten canım ama ne fayda
0 oy
(1,121 puan) tarafından
Senin zoruna gitmesinin sebebi ailesinin yanında öyle yapması kendimi düşününce çok kırılıyor insan ama canını sıkma belki o da biraz düşünse yaptığından pişman olacaktır...

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 382 göst.
31 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Baldananne (292 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 583 göst.
19 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Alpmuazz (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 320 göst.
3 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Dilaraysun (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 334 göst.