0 oy
328 göst.
Diğer kategorisinde (41 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Sldkslsşsi

7 Cevaplar

0 oy
(6,859 puan) tarafından
K bakma güldüm :) şuan aynı seylerin tersini yaşıyorum da :) 
(41 puan) tarafından
Bizde genelde tam tersini yaşardık hadi dedim bu akşam ben adım atayım hadi bi içimden geldi dedim sanırım bu seferde o bana yapmak istedi böyle zaten güle güle gıcık bi tavırla yaptı ama genede çok kırıldım en azından iş buyurmadan naz yapsaydı ona çok sinir oldumm
(6,859 puan) tarafından
Galiba şaka yapmak seni kızdırmak istemiş demekki hep o istiyordu sen isteyince inatmi yaptı bilemiyorum.
-Reklam-
0 oy
(7,247 puan) tarafından
Sanki is bekledigi icin degil saka yapmak istemiste şaka kaka olmus gibi algiladim 
(41 puan) tarafından
Evet öyle yapmaya çalıştı zaten sırıta sırıta yapıyordu ama benim sinir olduğum sürekli iş söylemesi ve sürekli acıkdım demesi onun sofradan kalkıp tekrar acıktım demesine sinir olduğumu biliyor halada bana acıktım diyor makarna yap diyor ki makarna isterken gayet ciddiydi gerçekten midem bulandı bu açlığından onun
0 oy
tarafından
Biz böyle yapıyoruz bence. Gereksiz yere herseyi usteleniyoruz. Ben gece acıkınca eşimden istiyorum ya dışarıdan söylüyor ya ikimize de tost yapıyor. Ev işinde yardım istiyorum hep ,üstesinden gelebildigim halde onun da ucundan tutmasını istiyorum.

Aman hersey düzenli olacak,heryer temiz olacak,yemeğim ocakta hazır olsun vs vs. Bunlar erkekleri bu hale getiriyor. Halbuki bence sadece evlatlarimizdan sorumluyuz onlar da kendileri yapabilegi zamana kadar bence 
(41 puan) tarafından
Ben aşırı düzenli bi insan değilim ama olabildiğince temizim tabiki eşimde aslında yardım eder mesela kahvaltı hazırlarken yardım eder kahvaltı sonra bebeğim uyumak ister onu yatırmaya götürürüm bakarım toplamış sofrayı mesela bebişler erken kalkınca eşim alır onları salona gider altlarını değişir üstlerini değişir karınlarını doyurur ben uykuma alana kadar yatayım ister ama sürekli açtır sık sık yemek yiyor ve açlığa hiç tahamülü yok buda beni deli ediyor bazen çünlü yetişemiyorum artık ona kızdığımı biliyor ve bile bile kalktı o akşam ben o haldeyken bana yok yemek koy yok bişeyler filan gıcık gıcık sırıtıyor bile kendimi sadece iş için bu eve alınmış bi mal gibi hşssettim ya resmen
0 oy
(802 puan) tarafından
Naza çekmis kendini gibi bosuna kirilmissin kiz
0 oy
(583 puan) tarafından
Ben olsam bende yanaşmam böyle bir adama ne demek ya makarna yap bornoz şöyle böyle bunların zamanımı kadın senin için süslensin sen öküz gibi kadını görmezden gel adamı doğduğuna pişman ederim valla 
(41 puan) tarafından
Bende bin pişman edecem!!!
0 oy
tarafından
Haklısın kurulmakta. Biz kadınlar öyle zamanlarda ilgi isteriz.

Kocan ayıp etmiş makarna nın zamanı mıymış 
(41 puan) tarafından
Yesin makarnasını bana bulaşmasın bundan sonra gerekmedikçe benle iletişim bile kurmasın iş iş iş o kadar herkes işine baksın görevini yapsın madem bende para para para istiyorum o xman başka bişeyi lazım değil banada o zman
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Misilleme mi yapmis acaba:) sen yapıyor musun ona boyle bir seyler ama sakaysada kaka olmuş 
(41 puan) tarafından
Valla şakaysa bile bana sürekli iş buyurma ayaklarıyla sen işimi yapcan başka ne istiycem gibi cümlelerle şaka olmaz kendimi eve iş için alınmış bi köle gibi hissediyorum şuan resmen boşanasım var acayip ağrıma gitti
(1,944 puan) tarafından
Haklisin ya sakada da soyleneck seyler var. Bornoz olayi falan tamam da seni sadece işini yapmak icin var olduğunu düşünmesi normal degil
(41 puan) tarafından
Bende bundan sonra onu al bunu al para para para diyip durcam duygusal bi bağda kurmuycam bakalım nolcak herkes görevini yapsın hadi bakalım...

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 315 göst.
3 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Dilaraysun (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 363 göst.
4 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 304 göst.
0 oy
1 cevap 302 göst.
24 Aralık 2021 Aile kategorisinde Bttrx (9 puan) tarafından soruldu