0 oy
501 göst.
Diğer kategorisinde (380 puan) tarafından
Esım kendıne hıc bakmaz evlenmeden oncede boyleymıs arkdas ortamında demıslerdı 1 hafta 1 ay aynı kıyafetle gelırdı senınke evlemdı kendine geldi ustu bası temız geliyor flan demıslerdı. Esımke alakalı sorunum da bu hala oyle 3. Seneye gırıcez ben demesem ne ustunu degıstırır ne sacını basını tarar nede baska bısey olmadığından da degıl var herseyı ve artık cok yoruldum işten eve gelır oype oturur yatana kadar ben uyarırsam degıstırrı onada cevabı ustun temız der.dusa gırer ne sacını tarar o sac darma dagın olur ertesi gun hıc yıkanmamıs gıvı olur buna benzer cok sey var kızlar ve hep güzel sekılde uyardım bu zamana kadar kendine boraz cekı duzen ver kendine boraz bak duye ama dun benı cıldırttı ve agır konustum.benmı abartıyorum yada benim ne yapmam lazım .ben temiz gıyınıp dıkkat ederken yanımda oyle olması rahatsız edıyor.rahatsız olma sebebim de gamsız ve pis oldugu halde oyle durması artık yetısemıyorum

28 Cevaplar

+1 oy
(11,217 puan) tarafından
evet uyariyorum.lutfen daha az bak kndine lutfen hergun yikanma lutfen hergun dgsme yemin ederim kokmuosun bu kadar parfum sikma. Allah askina 1 saat dis fircalama. sen erkeksin sacin da yok 1 saat yikanacak halin ne senin. lutfen 2 haftada bir sac trasi olma her gun biyiklarini kesip sekil verme. Anlicagin bende asiri bakimli adamdan yana dertliyim
(380 puan) tarafından
Ya sende tam tersıymıs ncanım ah keske esımde olsada bakımlı tek sıkayetım o olsa
(11,217 puan) tarafından
ya benumki bakimi temizligi arti cok fazla abartio ucu bana dokunuo valla ben yoruluom. yani zamanina acimio hepsini bakima verio adam
-Reklam-
+1 oy
(7,972 puan) tarafından
Eşimden bakimlisini tanimam o kadar deyim
(11,217 puan) tarafından
askim valla benimki gibi olamaz. oyleyse gel.ikisini bir yere kapatalim deli gibi suslenim bakim yapip doysunlar : D
(7,972 puan) tarafından
Ahahah valla bn artik bıktım bu durumdan adamin bi cilt maskesi var bnmkinden çok abartiyolar bunlar e bide bizim gibi guzellerle evlendikleri icin bize yetismeye calisiyolarr ahaha
(11,217 puan) tarafından
valla bnde biktim askim. bir insan bir saat dis fircalar mi hmde elektrikli fircayla. ay disleri asinacak artik. yataga girerken bile sacini yapio : D
(7,972 puan) tarafından
Bak o dis fircasi çok iyi bende kullaniyorum ucu bitmisti normal dis fircasiyla yapayim dedim alana kadar unutmusum normalle fircalamayi nerdeyse sjkajsjs
(11,217 puan) tarafından
ben huylaniom ya yapamiom
0 oy
tarafından
Eşim dişardan gelir ceketini asar direk pis kıyafetlerle banyoya. Asla odaya yanımıza bile uğramaz. Allah var benden daha bakımlı ben cocuk olunca saldım tabi. Ama tras olur o orda kalır. Saçını yapar tarak orda. Bir giyinir tüm dolap kapakları açık halay çekiyor. Bende buna deli olurum. 
(380 puan) tarafından
İlk baslarda esımde oyleydı artık cıcım aylarından dolayı mıydı bılemıcem cocuk oldu tanıyamıyoeum Sanki o dogurdu cocugu saldı kendını
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Evde ayrı iş yerinde ayrı arabada ayrı parfümü var benim adamının bı giydiğini ikinci güne giymezz...

Tahammül edemez söylerdim güzelce bazenn ütü yaparken hangi pantolon hangi gömlek ben ayarlıyorum sende öyle yapp
(380 puan) tarafından
Ah ah yapıyorum cok yaptım ona bile bahane bulurdu bnn bunları gıymem ustumdekı ıyı duye artık kızım buyudu yetısemıyorum herseye cocuk gbı onunda uyarmak yoruyor benı
(15,823 puan) tarafından
Allah yardım etsin valla ne deyim bacimm içinde olcak inşa insanın demekki
0 oy
tarafından
aksine ben yeter aynalar eskidi derim çok bakımlı üstü başı tertemiz ve uyumlu giyinir saçlarını hergün yapar parfümü kremi 
(380 puan) tarafından
Bende ıstıyorum kı esım kendıne baksın ama yok tam tersi benımde enerjımı alıyor
tarafından
biraz sert konuş gururu incinirse belki yapar ben süsleniyorum sen yanımda saçın başın dağınık geziyorsun millet diyecekki adama bak kadına bak kadın kocasına hiç bakmıyor falan gibi
(380 puan) tarafından
Konustum canım neler neler dedim surat yaptım konusmuyoruz suan kendine gelsın biraz diye ınsalalh kendine gelır
0 oy
tarafından
Evet bu durumdan şikayetçi olmakta haklısın 

Benim eşim işten gelir çoraplarını kirliye atar banyoda çıkarır üstünü ellerini yıkar banyo yapar saçlarını tarar parfümünü sıkar bu konularda dikkatlidir
(380 puan) tarafından
Ben bu saydıklarını cocuk olduktan sonra tek tek soyluyorum oyle yapıyor
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Yapı meselesi canim insallah değişir.  Beniki kendine bakar dememe gerek kalmaz
(380 puan) tarafından
İnsallah canım
0 oy
(2,303 puan) tarafından
Eşim işten gelir kirli elbise lerni cıkarır asla yanıma pis elbisesi ile gelmz cok bakımlıdır sacına bıyığına bazen beni bile uyarr
(380 puan) tarafından
Ah keske esımde benı uyarsa artık o duruma geldim esımde cocuk oldukdan sonra Boyle pldu
(2,303 puan) tarafından
Bazen bnde cocuk dan bakmym o der alır cocuğu Bn bakarım kendime valla aslında kadınlar öle olyr erkeklere ne olyr ki
0 oy
(236 puan) tarafından
Bende eşim banyoya girdiğinde girip sırtını liflerim saçlarını tarakla tararım iyice banyoya dökülsün diye duştan cıkar cıkmaz hemen koşar deo sıkarım kol altlarına. İşden gelir hemen kirlilerini özellikle çoraplarını kirliliğe atarım. Bunu zaten 10 15 defa yaptım baktım artık kendisi yapıyor hatta daha titiz yapıyor. Sırf ben yapmiyim diye o daha iyisini yapar oldu. Mesela dişlerini fırçalar olduki fırçalamadı dışarı cıkarken cnm arkadaşlarının yanına gidiyosun ağzın biraz koku var dişlerin fırçala derim yani aslında ters köşe yaparım ben rahatsız olmamışım gibi. Allah için inatlaşmaz hemen yapar. Sende istersen bir iki tara alıştır inan oda yapacaktır. Üstünüde sürekli yıka yeni çamaşır üst vs koy. Oda anlar elbet
(380 puan) tarafından
Canım yapıyorum cok yaptım ama kızım var o buyudukce yetısemıyorum artık herseye koca adam kendı dusunup yapsın ıstıyorum kac kere dıslerını fırcala dedım yapmadı surat yaptım oype temızledi gıtdıkce pıslesıyor
Vsoguyorum artık
0 oy
tarafından
Bakımlı olan hersekilde bakımlı bakımsız olanı kuaförde olsa bakimsiz
0 oy
tarafından
Hiç abartmıyorsun. Gayette haklısın. Esin öyle alışmış. Sen ne dersen de yapmaya devam eder. Boşa kendini yorduğunla kalırsın.

Valla benim eşim benden temiz. Sürekli duş alır üstü başı hep temizdir. Birde Allah'ın lütfu ona hayatta ter kokmaz. Çoraplarını fln ortalığa atmaz hiç . Ben hiç demem kendi öyle yapar
(380 puan) tarafından
Bnde kndımı yıprattım canım artık uyarmaktan yoruldum bende ona baka bakanonun gıbı olcak dıye korkuyorum
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Bi giydiğini bi daha giymez elleri aşınır yikamaktan aynı bardaktan bi daha su içmez bardakta su lekesi varsa kullanmaz bi yerde saç görsün kusmaya yatar kiyafetini ütüsüz giymez daha var da var kıl kuyruk tam
(380 puan) tarafından
Benim esım bır gıydıgını cıksrtmaz sorunum buyuk .:(
(1,988 puan) tarafından
Sen çıkart makine calistircam cikar üstündekileri boşa dönmesin de
0 oy
tarafından
Benim eşimde her şeyde titizdir maşAllah ama bir sorunu var işden gelince üstünü değiştirmez çoğu zaman söylesemde halim yok der))
0 oy
(1,543 puan) tarafından
Bakım konusunda benimle yarisiyor nerdeyse :)
0 oy
tarafından
Yok valla eşim temiz bakımlıdır hatta kendime krem bakim ürünü ne varsa bende çok kullanır diş macununu yeme yer :))
0 oy
tarafından
Haha bnim eski esimde öyleydi 1 ay giyerdi aynı kıyafeti makinaya camasır atardım hepsi bnim olurdu cocukta yoktu o zamanlar 11 ayda ancak haftada 1 değiştirmeye alıstırabildiydim ben 2 güne 1 değiştirirdim sürek evde oldugum halde
0 oy
(328 puan) tarafından
Ahajaj nedense aynı benim eşimi anlattın benimki de öyle malesef ama evleneli iki sene oldu yavaş yavaş alışıyor temiz olmaya:) daha doğrusu ben kızıyorum alışıyor
(380 puan) tarafından
Ah ah ben cok cabaladım yok artık pılım bıtt canım ya cocuk gıbı pesındeyım
0 oy
(597 puan) tarafından
Yok vallaha temizlik konusunda ve bakim konusunda esim kendine bakar. Daha dogrusu bakmaz ama gereken temizligini hep yapar. Trasdan tut kasinin hafif kenarlarinda tek tek cikantuylere kadar alir. Yanagindkai tuyleri dahi alir. Saci uzun ama taramadan asla disari cikamio. 3gun dus almasin yikanmadan yaklasmaz bana. 
0 oy
tarafından
Hiç uyarmam canm saolsn titizdir 
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Sadece diş fırçalama konsnda uyardım alışdı artık demiyorum parfum kullanmaz ama kokmazda kıyafetine falan dikkst eder 
(380 puan) tarafından
Dişini bile soylerım oyle fırcalar önceden temızdı yada bana karsınevlenene kadar cocuk olana kadardı
(1,750 puan) tarafından
Dişe ve kokuya tahamülüm yokdur bi kaçkere ben çoçukmuyum dedi  uyardığım için farkın yok dedim yaklaşmadım şimdi fırçalar bazen erinir ama kaldırırm öyle yatar

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 582 göst.
0 oy
43 cevap 559 göst.
20 Eylül 2023 Aile kategorisinde Aysehuma (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 217 göst.
28 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Seymenn (1,045 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 301 göst.
5 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu