+1 oy
307 göst.
Diğer kategorisinde (476 puan) tarafından
Ay vallahi hiç dip köşe giresim gelmiyor kapılar camlar petekler dolaplar falan hadi siz neler yapacaksınız biraz yazın da ben de gaza geleyim bari ben de yapayım yavaştan  6 buçuk aylık bebeğim var fırsat buldukça temizlik yapmaya çalışıyorum ama dip köşe giresim gelmiyor sizde durumlar nasıl başladınız mı

27 Cevaplar

+1 oy
(218 puan) tarafından
Ya ben de hamileyim bebişin doğmasına az kaldı o doğmadan perde cam vs yapmaya çalışıyorum her gün az az. Ama temizlik bitmiyor :(((
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet dört gözle bekliyorum havalarda iyiye gidiyor Halılarımı falan yıkayacağım pencerelerimi iç diş yıkayacam Karlar Eridi eşim bugün bahçeyi full temizledi ne bir taş bıraktı ne bir çöp 

Bende heveslendim 4 gözle bekliyorum artık 
0 oy
tarafından
Benim ev haftada bir kez dip köşe kapı duvar temizlenir canım ama ben temizlik yapamıyorum bel fıtığından dolayı
0 oy
(11,235 puan) tarafından
Benim bayram değil de bebek temizliği var  :D hali perde cam koltuk sadece geri yerlerimde sıkıntı yok eşim sadece dolaplarimin kapaklarını sildi dıştan tamam :)
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Ben bugün gardrop temizledim kışlıkları kaldırdım yazlıkları çıkardım. Bayrama yakında kapı, pencere, petekler yani tüm evi temzleyeceğim Allah'ın izniyle  
0 oy
tarafından
Ramazana özel yapmıyorum her zaman yapıyorum 

Bugün çamaşırları yıkadım kıyafet dolaplarının içini sildim yerleştirdim mutfakta kuru gıdaları kavanozladım içini sildim yarın kapıları silicem evi süpürücem banyoyu yıkıycam 2 güne dip, köşe temizlik bitecek :) bebeğim durmuyor dursa 1 günde bitiririm 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Cam silip perdeleri yıkicam 
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Sukur dun bitti benim bi yatak odam degiscek
0 oy
(2,278 puan) tarafından
Oruçtan iki gün önce her yeri yaptım bi halilarimi yikamaya vermedim o kadar yazın tekrar havalar ısınır sil baştan tekrar yapar halıları yıkatirmaya verir gene her yeri temizlerim sererim oruçluyken zor oluyo temizlik
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Valla hergün iş yapiyom zaten temizlik hastalığı var bayram özel değil yani bana
0 oy
(419 puan) tarafından
Bugün başladım bakalım önümüzdeki hafta hava güzel olursa halıları yikayacam
0 oy
(119,248 puan) tarafından
yapilmazmi havalar isinsin yapcaz ☺
0 oy
tarafından
Ewet cnm yapcm
0 oy
(6,361 puan) tarafından
Benim kapı cam duvar perdeler dolaplar da bitti bi yatak dolabı kaldı o da kolay :D 
0 oy
(750 puan) tarafından

İki gündür hastayım adetliykim dün başladım misafir odasının koltukları halıyı sildim camı kapıları petekleri duvarları sildim elim yara bere oldu yarında Allah nasip ederse mutfağı halledecem öteki günde yatak odası banyo tuvalet balkonu da yıkarım adetim bitince de ya Allah bismillah diyip tekrar oruca :D

0 oy
tarafından
Mutfak dolabını pencereleri ve perdeleri yıkadım. Başka da bişey yapmadım. Kızım var çocukla zor oluyor birde hamileyim ağırlaşmadan duvarlarında silip halıları yıkamaya versem başka bişey istemem 
0 oy
(449 puan) tarafından
Neredeyse dogurcam 37 haftalik hamileyim kocamdan gizli camları bitirdim çok şükür:) halilarim makineye sığıyor onlarida birer birer hallediyorum. Odalar bitti sayılır mutfak biraz zamanimi alcak 
0 oy
tarafından
Bende bayram sonrası düşünüyorum ins heryer kara kara düşünüyorum 
0 oy
(316 puan) tarafından
Herşeyi yaptım bi dolap kaldı kisliklari kaldıracam yazlıkları koycam dolabı Silecem o kadar
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kış temizliği yaz temizliği bahar temizliği dogum temizliği bitti ramazan temizliği mi çıktı şimdi de ya. Evim tertemiz  mis gibi valla hiç böyle temizlikler yapmıyorum 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 208 göst.
4 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 370 göst.
31 Mart 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 161 göst.
19 Mart 2023 Diğer kategorisinde Toprak_Hilal (2,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 244 göst.