0 oy
126 göst.
Diğer kategorisinde (43 puan) tarafından
Kızım 9 aylik ise başladım annemde kalıyor aksamdan aksama görüyorum beni görünce ağlıyor bırakınca ağlıyor bende cok üzülüyorum psikolojim bozuldu ama çalışmakta zorundayım nasil aliscaz bu sürece bilenler bana bi akıl verin delirmek üzereyim cokta özlüyorum ona ihanet ediyormuşum gibi

7 Cevaplar

0 oy
(966 puan) tarafından
Bebeğin geceleri sende değil mi ?evinde baksın annen yazık size.bebeginle uyursun en azından
(43 puan) tarafından
Yok gece alıyordum ama hiç uyumuyor hem gece hem gündüz uykusuz sersem oldum artık komple annemde
(2,746 puan) tarafından
Komple annene nasıl bıraktın ya.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gece seninle uyumuyor mu canım işten dönünce hemen al sabah yine birak
(43 puan) tarafından
Sabah 5 buçukta çıkıyorum evden sabah bırakmak zir oluyor hemde gece uyumuyor ben sersem oluyorum çok zor durumdayim
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Annen sende baksın akşam işten gelince de seninle olsun. Diğer türlü çok zor ya
(43 puan) tarafından
Evet hemde çok zor annemin gelmeside imkansız kızımı artik günde 1 2 saat flan gorucem
(2,493 puan) tarafından
Neden imkansız
(43 puan) tarafından
Nüfusları kalabalık cok
(2,493 puan) tarafından
Ee tamam kalabalıksa mutlaka yemek temizlik yapacak biri bulunur. Bence bu senin için de çocuk için de kötü bir durum
0 oy
tarafından
Kusura bakma canım ama sen o bebeği annene yapmışsın galiba. Bende çalıştım 7 aylıkken işe başladım ama kendi evimde baktırdım. Gece yanyana uyudum. Yani en guzel zamanlarında gece agladiginda annesi yanında olmadıktan sonra ne anladım. İlerde çok pişman olursun söyleyeyim. Gelsin senin evinde baksınlar.
(43 puan) tarafından
Size göre çok kolay söylemesi ne kadar ağladığımı üzüldüğümü bilemezsiniz bunun adı da ÇARESİZLİK  mecburum yokluktayiz annemlerde nüfus kalabalık gelemez gece de uyumuyor sersem oluyorum bi de tekstil de ütucuyum benim de çok zoruma gidiyor ama işte anlayamazsiniz
0 oy
(966 puan) tarafından
Çalışma saatlerin nasıl cnm? Bakıcı ayarla olmadı çok zor bilirim.bn de çalışıyorum.15 ayllikken başladım.simdi 23 aylık.yarim gün mesai hakkın var yanlış bilmiyorsam.araştir istersen.daha az mesai yaparsın.daha az yorulursun.
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Şimdi baslıcak bende ama biz annemle yasıyoruz gece alcam yanıma. Birde benşmki 15 aylık. Allah yardımcın olsun
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Ben yerinde olsam böyle bişey yapamazdım, daha az yerdim, daha az giyerdim, daha az gezerdim ama çocuğumu o şekilde yıpratmazdım, o senin çocuğun senin yanında olmak zorunda, hem orda nüfus kalabalık diyosun çocuk curcuna içinde kalıyo. Şuan tek düşündüğüm o çocuğun psikolojisi gerisi teferruat yokluk bile.

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 265 göst.
4 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Monilu (270 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 138 göst.
0 oy
5 cevap 155 göst.
0 oy
1 cevap 39 göst.

378,248 soru

11,321,207 cevap