0 oy
118 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (899 puan) tarafından

image

moralim bozuldu testi böyle çıkıp sağlıklı doğum yapan oldu mu? İkili temiz çıkmıştı..

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimkide aynı olmuştu şimdi 5 aylık sapasağlam bir oğluşum var şükür Allah'a kafana takma
(899 puan) tarafından
İnşallah canım değerlerin bu civarda miydi
tarafından
Aynisiydi diyebilirim. Aylarca ağladım riskli çıktı diye ama yazık etmişim kendime ve oğluma. Sen dua et bunlar zaten istatiksel kesin bir tanı değil Allah'a dua et sağlıklı evlat versin. Ayrıntılı ultrason yaptırmayı unutma Allah korusun bişey olsa perinatologi görür. Sağlıkla kucağına al güzel anne
(899 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim buna ihtiyacım vardı:(
tarafından
Allahin izniyle bişey olmaz annesi korkma hamilelik güzel tadını çıkart. Ben aglayarak geçirdim sen lütfen güzel geçir anı biriktir gez dolaş eğlen :)
(899 puan) tarafından
İnşallah canım çok teşekkür ederim:(
-Reklam-
0 oy
(854 puan) tarafından
canim bende hicbirsey cikmamisti bebegin kalbinde ve bobrekleinde sorun var simdi doguma kadar ruzelir diye umut edip dua etmekten baska birseyim yok bu durumda saglikli doguran birsuru anne var benim kaynanam 40yasinda dogurdu su an sapasaglam 4yasinda gorumcem var anneminkide riskli cikmisti
(899 puan) tarafından
Allah yavrularımızı bize bağışlasın su mübarek günler hürmetine..
(854 puan) tarafından
amin insallah canim cumlemizinkini
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Rabbim sağlıklı kucağına Almayı nasip etsin canm 

Bu durumu yaşamamak için yaptirmiycam hani ne olursa olsun doğacak zaten 9 ayı zehir etmiycem kendime yaptirmiycem
(899 puan) tarafından
Amin inşallah canım ikili temiz çıktıysa yaptırma inan şuan durduk yere can sıkıntısı oldu.. araştırma hastanesi yapalım dedi ben de yaptırdım keşke yaptirmasaydim..

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 123 göst.
2 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde El-Fa-Mi (782 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 75 göst.
8 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Sahire (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 124 göst.
15 Haziran 2021 Aile kategorisinde Hidayet alkaya (5 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 78 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ftm38 (6 puan) tarafından soruldu

382,085 soru

11,439,250 cevap

35,008 kullanıcı