0 oy
520 göst.
Diğer kategorisinde (497 puan) tarafından
Çok sinirliyim ya kızım sahur vakti kalktı 3 te 5 buçuk 6 ya kadar salladım yatağına koydum yine ağladı telefon isteyerek kalkti vermedim bende yatsın diye yatmadı yine ağladı ağladı en son eşime vurdum kalk bak gezdir sustur diye oda kızdı kızım sus diye telefon filan da verdi sussun diye daha çok agliyo kaynanam girdi odaya yazıklar olsun size diye kime yazıklar olsun noluyo dedim niye bağırıyoruz dedi kim bagiriyo sahurdan beri başındayım dedim biliyom duydum dedi gelip alsaydın o zaman dedim çıktım banyoya gittim kapıyı çarptım kızım istemedi onu kovdu sonra çıktı odadan bende girdim odaya vurdum kapıyı yattım eşim de kızdı sanki biz çocuğa işkence yapıyoruz gibi büyüsede kurtulsa s..ak şal.. ak şeyler ya çok sinirlendim oruç oruç yattım bende 11 de kalktım 

13 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Kayin validen suçu ne anlayamadım asıl kadına böyle davranarak utanmazligi sen yapmissin
(497 puan) tarafından
Ya konu o değil zaten girer çıkar odama alıştım artık birlik oturuyoruz cocuk ağlayınca geliyo kayinvalidemin suçu gelip yazıklar olsun size sanki çocuğu dövüyoz da elimizden almaya gelmiş gibi bi hışımla girdi odaya
tarafından
Rahatsız edici işte canım bence had bilmezlik zaten yorulmuşaun çocuk durmuyor bide o atlamış
tarafından
Benimle düzgün konuşacaksın bu bir ikincisi bu dünyanın bir de ahireti var anladın mı bunu unutma şimdi istediğin gibi yol alabilirsin
(497 puan) tarafından
Evet bilmiyorum arkadaşlar nasıl anladı veya hiç yasamadılar böyle bisey bende suç görüyorlar
tarafından
Sen kimsin ne kadar umrumdasın da seninle düzgün konuşucam karşılık verdim sadece demekki hakkettiğin buymuş ayy bide birincisi diyor hahahahh
-Reklam-
+1 oy
(7,791 puan) tarafından
Bence en buyuk sorun sende ne bu hiddet bu celal? 

Ayip yani.
(783 puan) tarafından
Valla hiçte ayıp değil bende yaşadım benzer şeyi azcik halden anlasinlar lohusa halimde çocukta fenaydı zaten Allahtan bi yardım ettiği yoktu tamm bakmak zorunda değil amenna ama torum istiyoruz diye tutirupta çocuk olduktan sonra kaçacak delik aramakta hoş değil bence azcıkta yardımcı olsunlar benimkide çocuğa kızıyorum diye ikide bir gelip bana türlü şeyler söylerdi ama yardıma gelince yok en sonunda bir gün yine çıkmış yukarı bana bagiriyo afedersin tuvalete bile gidemezdim doğru dürüst sezeryanliydim biyerden çocuk durmuyo halden anlayan yok laf saldırıyo bana bende kovdum çarptım kapıyı suratına bazıları hakediyo gerçekten..  halden anlasinlar biraz
(497 puan) tarafından
Ya zaten sinirliyim tüm gece susmadı bide üstüne gelmiş laf yapiyo
(783 puan) tarafından
Olur canım öyle çocuk bakmak kolay iş değil sonuçta bide uykusuz bi bebekse daha kötü oluyo halden anlayanda yoksa vay haline yapacak bisey yok olan oldu
(497 puan) tarafından
Aynen napim konuşmazsa konuşmasın her zamanki hali zaten çokta umurumda
0 oy
tarafından
Boş ver bir çocuğu annesi babası kadar kim seve bilirki lafffff aldırma
(497 puan) tarafından
Bide rollere giriyo ya konusmuyo filan
tarafından
Hepsi öyle canım.benimkide akşam kolu biraz ağramış sanki taş üste yatıyoruz bizi çağırmamış duymamışız gecenin 3 ü kalktık demediğini bırakmadı bir afra tafra odamızın kapsı hep açık yatalım istiyor.yani aldırma konuşmamasına dikkat edersen dahada yapar aldırma kimsenin aldırmadığlnı görürse düzelicektir
(2,886 puan) tarafından
Benimkide bigün  agliyodu noldu babannem noldu kizim annen napti sana dedi iskence ediyorum dedim bidaha o gün  bugündür  soramiyo☺️
(497 puan) tarafından
Beraber mi oturuyorsunuz sizde
(2,886 puan) tarafından
Altli ustluyuz canim
0 oy
(1,161 puan) tarafından
Sen bence cok sinirlisin kadinin sucu ne bakmak zorunda degilki hem yaziklar olsun demesine kiziyorsan bi an çıkmıştır agzindan herseyi bu kadar takma bence ama sen az sinirlerine hakim ol senin stresin cocuga geçmis kapiyi vurdum esime vurdum ne biliyim cocugun bunlari gormesi hos mu
(497 puan) tarafından
Sinirlendim tabi zaten tüm gece çocuğu sakinleştirmekle uğraşmşım bide üstüne laf istiyoruz bakmasın bak diyen yok ama bakana da laf söylemesin Bi zahmet eşime vurmadım kapıyı çarptım sadece
0 oy
(3,163 puan) tarafından
Yahu kadın bir laf söylemişse bin beter etmişsin

Sana haklısın mı diyeyim şimdi. Değilsin efendim hem de hiç değilsin. Kapıyı çarpıp çıkmak; büyüğünün kafasına geçirmekten, defol git bu evden demekten farksızdır. Bence utanmazlıgı yapan sen olmussun, kusura bakma. 
(497 puan) tarafından
Birlik oturuyoruz onun evi sayılır ben zaten sinirliyim tüm gece ayaktayım çocuğu sallaya sallaya ayaklarım koptu bide gelmiş yazıklar ölsün size diyo doğru bjseg mi bu
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Yatak odanıza mı girdi kayinvaliden 

Çok ayıp 1.

2. Çocuğun senin sorumluluğunda kimsenin üzerine atma kendin gibi hiç kimse ilgilenmez evladına 
(497 puan) tarafından
Canim dedim ya bakmamız laf yapıyor baksın birlik oturuyoruz zatenn ilgileniyor ama çok sinirlendim
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Kapınızı vurup grmediyse ayıp etmiş ama sen ona bak diyemezsin  senin o bakmak zorunda değil 
(497 puan) tarafından
Hep öyle giriyor normal salon gibi istediğini zaman açıp giriyor bakmasın istemiyorum zaten ama benim bakmama da laf etmesin çok biliuosa baksin dedim bende birlik oturuyoruz
(9,247 puan) tarafından
Cok zor babannem anneme yatak odası kapısımı kapattırmazmıs beni yokluyormus arada babannem gelıp gıdıp bakarmıs
(497 puan) tarafından
Aynısı işte
0 oy
tarafından
Bu cocuk kac aylikk
(497 puan) tarafından
2 yaşında malesef ve doğru düzgün hiçbir düzeni yok
tarafından
Büyükmüş bayaaa aslinda
(497 puan) tarafından
Malesef büyüdü ama bilmiyorum niye böyle
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Çocuga kaynanan bakmak zorunda değil sen ve kocan bakmak zorundasınız. 
(497 puan) tarafından
Zaten biz bakıyoruz ama bakana da laf etmeyecek o zaman çok biliyosa  laf yerine baksın
(25,223 puan) tarafından
Bi anlık bizde çıkışabiliyoruz bazen ortada bu kadar kinlenecek kapıları vurup çıkacak bir durum yok. Çocugun stresini böyle atmışsın bence
(497 puan) tarafından
Aynen kaynanam da üstüne geldi
0 oy
(1,344 puan) tarafından
Bence oruç hepiniz de cocuk ta bile sinir yapmıs canım. Cocuk uyumak istemiyorsa uyumasaydı. Sen sabaha kadar idare etseydin sonra verseydin kaynanana o baksaydı. Esin calısıyordur zaten. Kimse birbirini kırmamıs olurdu. 
(497 puan) tarafından
Canim gözünü açamıyor ki uykudan ağlıyor niye ağlıyorsun diyorum telefon istiyor bende verdim zaten en son
0 oy
(14,066 puan) tarafından
Burda kaynananin tek yanlışı bana göre odanıza destursuz girmesi geri kalan olayda kadın da bir sorun göremedim aksine sen sinirini ondan çıkarmış gibisin 
(497 puan) tarafından
Öyle demesi doğru bisey mi sanki biz dövüyoruz bakmıyoruz çocuğa yazıklar olsun size ne demek ya neresi haklı bunun
0 oy
tarafından
Ben sakin sabırlı biriyim ama gece uymazsa ister istemez ben de sinirleniyorum. Sonuçta insanınız bizde yoruluyoruz. Kaynananızın odanıza pat diye girmesi çok ayıp. En mahrem yer. Yatak odamda istediğim gibi giyğnirim veya odam dağınık olabilir. Bunu başkasının görmesini istemem. Kaynanam bizde kalıyordu sürekli gece odama girip bebeğe bakıyordu. Bir gece kalktım anne napıyorsun burada dedim bebeğe bakıp gideceğim dedi. Seslenmedim sabah uygun bir dille oda dağılmış olabilir üstünüz müsait olmayabilir öyle görürsen çok utanırım dedim girmeyi bıraktı. Biraz ağır tepki vermişsiniz sanırım uykusuzluk ve sinirden dolayı.. Eşiniz de annenize kızdığında tepki göstermiyorsa bence onda da bir sorun var 
(497 puan) tarafından
Alışkanlık haline getirmiş ağladığında sürekli gelir bakar gece olsun sabah olsun kızarım tabi ya ne hakla sen öyle şeyler diyowun eşimde kızdı zaten annesine niye eşim bana tepki göstersin ki
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Aynı saygısızlığı eşin annene yapsa naparsın tamam uykusuz kalıyoruz bazen cok yoruluyoruz ama benim annem 2 çocukla gece uyumaz gündüz tarlaya bahçeye gidermiş bize bi çocuk zor geliyor çocuk odanda yatıyorsa özeli değil girer bazen ben tuvslete giderim eşim uyur bebeği duymaz annem girer alır ne var bunda anne olmanın kolay olduğunu kimse soylemedi bize bir hoca söylemişti ille edep ille edep 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 543 göst.
15 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 456 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 363 göst.
13 Şubat 2022 Diğer kategorisinde 21minnak21 (1,019 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 650 göst.