0 oy
218 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (19 puan) tarafından
Kızlar erkek yeğenimin kafasında bit buldu ablam. Tahminimizce okuldan geldi. Sonra nasıl oldu bilmiyorum bana da geçmiş. Saçlarım kıvırcık ve sık. En son bulaşması gereken kişi bendim. Bundan nasıl kurtulurum?kesin çözümleriniz var mı? Lütfen denediğiniz ve işinize yarayan çözümleri bana da yazın 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eczaneden bit şampuanı al kullan canım daha eski bir yöntem istersen gazyağı dene 
(19 puan) tarafından
Hangisi işe yararsa yaparım eski yeni fark etmez
-Reklam-
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Bit ilacı canım kesin çözüm benim kızımda okulda bitlendi  iki haftada anca temizledim günlük ilaçlayıp yıkadım
(19 puan) tarafından
Ben tekim kendim tararım ancak. Markasını söyler misin? Sadece yıkayıp taradıysan yaparım ben de her gün
(1,068 puan) tarafından
Markasını hatırlamıyorum canım iki farklı ilaç ve şampuan kullandık ama şuan paranit çok iyi diyolar önce yağ gibi bir şey var onu kafana sıkıyorsun belirli bir süre var bekletiyorsun sonra tarayıp saçlarını duştada  şampuanını kullanıyorsun bitten kurtulana kadar hep bit tarağıyla taradım saçlarını beyaz çarşaf ser altına saçından dökülenleri öldür hemen
(19 puan) tarafından
Hay Allah razı olsun senden. Dediğin gibi yapacağım inşallah geçer. Her gün banyo da yaparım yeter ki bitsin hemen
(1,068 puan) tarafından
Psikolojik olarak çok zor bir süreç ben bitlenmedim ama kızımdan daha çok kaşındım sendede Allah razı olsun canım inşallah en kısa zamanda kurtulursun
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Zeytin yağı sür 1 2 saat dur sonra kolanya dök 10 dk dur banyoya git ey başını basından aşağıya 2 soda dök hepsi gidiyor oğluma girdi 5 gün ne yaptım kurtulamadım bana da girdi sonrasında böyle yaptım aynı gün bitti
(19 puan) tarafından
Çok farklıymış soda falan. Bu yöntemi nereden öğrendin
(2,564 puan) tarafından
İnternetten baktım her biri  tek tekti bense sevmemişken hepsini denim dedi çok iyi çözüm oldu
0 oy
tarafından
Geçen gün ilaç aldım canım bende nasıl geldi bitler bilmiyorum 20 aylık kızım sirke falan kullandım geçmedi bit ilacı aldım tek seferde bitti çok şükür kafası doluydu ya
0 oy
(450 puan) tarafından
Beni bitten kwell  şampuanı kurtardı  eczaneye danış emziriyorsan hamileyken kullanılır mı bilmiyorum  birebir o bit sa.puanlatk denedim ise yaramiyor
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Vay benim bebeler de az bitlenmemişti kesin çözüm istiyorsan gazyağı kullanacaksın canım
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Ivır zivirla vakit kaybı yaşayıp daha çok uğraşmaktansa git eczaneden paranit al cnm anında çözüm saçları belinde olan kardeşime okuldan bulaşmış 1kullanimda bitti bende doğumdan sonra oldum hastane yatağında bit gördüm ondan sonra bende bitlendim hala aklıma geldikçe ürperirim hemen paranit aldık 1kullanimda anında bitti gitti

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 417 göst.
0 oy
9 cevap 146 göst.
21 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatyacicegi (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 163 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 108 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (78 puan) tarafından soruldu

378,371 soru

11,325,709 cevap

34,778 kullanıcı

...