0 oy
415 göst.
Diğer kategorisinde (1,465 puan) tarafından
Kızlar kızımda şuana kadar sadece bebekken girdi amcamın kızının kızındam ama bu kez nerden gekdi bilmiyorum okuldan olmalı kızım sürekli kafasını kaşıyor ayıklıyorum bakıyorum hep ölü sirkeler bitte çıktı banyoda tarakta ama onlarda ölû sanki nasıl kurtulurum bundan 

9 Cevaplar

0 oy
(1,465 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Yok mu arkadaşlar başka bilen böyle parânit dışında başka ne iyi gelir onu da kullanıcam ama bir kaç güne kurtulmak istiyorum 
-Reklam-
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Paranit sprey. Efsane . Tek geçerim 
(6,047 puan) tarafından
Onlar sirke canım. Sirkeden zaten ses çıkmıyor ki. O sesler sadece bitte çıkıyor.
(1,465 puan) tarafından
Yok kuzum sirkeden de çıkar çıt diye ama bilemedim ne yapıp ne edip en fazla bir haftaya kurtulmam lazım
(3,551 puan) tarafından
Ölü sirke beyaz olur ordan anlarsin
(1,465 puan) tarafından
Beyaz böyle patlamış bazı yerleri siyah nasıl anlatsam şimdi şöyle tarif edeyim kimileri un gibi ufakıyordu elimle bastırdığımda kimileri de böyle bazı bakliyatlarda şey çıkar bakliyatın kepek gibi kendi kabukları çıkar ya işte bu da böyle patlamışta siyah olan kısınları da var
(3,551 puan) tarafından
Sirkede de çıt sesi çıkar sen o kisimlarida ez tirlaginla belki bit olmak üzeredir kabuğunu degistiriyordur
0 oy
tarafından
Gaz yağı kesin çözüm canım 
tarafından
Hırdavat dükkanlarında vardır belki kuzum
(1,465 puan) tarafından
Hırdavat derken hurdacı mı demek istedin cnm
tarafından
Kız yok hani tesisat malzemeleri soba falan satan dükkanlar oluyorya
(1,465 puan) tarafından
Gaz yağı dediğin acaba şu siyah olan mı o deme sakın düşüp bayılırım kesin
tarafından
Kız eskiden gaz lambalarının içine konan yağ :)
0 oy
(337 puan) tarafından
Arkadaşta yazmış zaten bende yazayım dedim paranit sprey al *** 4 5 saat kalsjn sonra tarakla tara sonra yıka yıkadıktan sonra kurut yine tara inşallah biter 

Bu arada bit spreyleri alirken dikkat etmen gereken husustan biri sprey yağlı gibi olmalı yoksa diğerlerini alırsan şu gibi hiç etki etmiyor 
(1,465 puan) tarafından
Paranit yağ hissi bırakıyormuş saçta cnm trendyolda okudum öyle yazıyor sağol teşekkür ederim kuzum bilgilendirdiğin için
(337 puan) tarafından
Kuzum bıraksın 2 yıkamaya gider en fazla ama etkili olan bir spreyle hep öyle oldu bende
(1,465 puan) tarafından
Dün kızım üşüyordu banyoda turtir titredi bizim güneş enerjisi suyumuz e havalar soğuk yağmur olduğu gün su hiç sıcak kalmıyor kaç gün boyunca yağmurluydu dün güzeldi ama akşam banyo yaptırdığım için üşüdü su soğumuştu biraz ama yinede sesini çıkarmadı saçı kolay taransın yeterli ona onun dışında saçları karışırsa tararken acırsa ağlıyor
(337 puan) tarafından
Kuzum kışın sohben vs kullanmıyor musunuz eğer yoksa kettle kullan 5 yada 6 kettle su biriktir sonra banyoya gir suyu karıştıra karıştıra yika
(1,465 puan) tarafından
Ketilde yok şofben de yok maalesef cnm eşime dedim o kadar ama oralı olmadı soba var sobanın üzerine veriyoruz birde kazan var ama kazan bozulmuş bnde anlamam hiç öyle şeylerden o da burda değil zaten
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Ben bitex kullandım ve sağlık ocağındaki doktor tavsiyesi üzerine 80 derecelik kolonya aldım bir saate başında beklettim sirkeler de öldü ondan sonra da bir daha bulaşmasın diye de bit tokası aldım 
(1,465 puan) tarafından
Bitex peki şampuan mı sprey mi oluyor peki cnm
(1,937 puan) tarafından
Her ikisinide kullandım set olarak aldım akşam sprey Sabah şampuan
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Paranit sprey birebir mutlaka al derim kökünü kurutuyor bide bit şampuanı al 
(1,465 puan) tarafından
Hem şampuanını hemde spreyini mi alayım dersin
(1,634 puan) tarafından
Bence ikisinide al canım
(1,634 puan) tarafından
Çocuğun okula gidiyormuş bence okula giden çocuğu olan kişiler evde bulundurmali
(1,465 puan) tarafından
Evet bu sene başladı ve bn bugün yarın lavanta yağı veya kolanyası alıcam derken girmesin önlem amaçlı diye girmiş bile bitler lavanta kokusunu sevmiyorlar farmasinin çok etkili iyi ama keşke sıradan alsaymışım idareten
0 oy
(12,568 puan) tarafından
Bu kadar şok olacak bir şey yok ilkokullarda maalesef olabiliyor kalabalık sınıflar var haliyle bulaşma durumu da kolaylaşıyor bizim öğretmen arkadaşlar önlem olsun diye kendi saçlarını da arada bit şampuanı ile yıkadıklarını söylüyorlardı sizde bit şampuanı kullanın
(1,465 puan) tarafından
Hiç beklemiyordum cnm ya ondan lavantâ kolanyası mı yağı mı ondan da kullanıcam bitler sevmiyormuş kokusunu
(12,568 puan) tarafından
Ben orta okulda bir arkadaşımda görmüştüm  baya canlı canlı dolaşıyordu kafasında hem tiksinmiştim hem kızdan soğumuştum ama büyüdükçe gördüm ki bitin pis olmakla temiz olmakla hiç alakası yok bulaşıcı olduğu için bazen en temiz insanda bile olabiliyor
(1,465 puan) tarafından
Bnm kızın saçları kalçasındaydı yeni kesmiştim birde daha bir hafta oluyor keseli koltuk altının altında bugün okul var diye dün akşam banyo yaptırıyım temiz temiz girsin yatağa gitsin okula dedim zaten dün çarşıda da kafasını kaşıyıo duruyordu bnm evde sarı tarak var iki tarafı dişli biri iri dişli diğer tarafı bit tarağı gibi dişleri var her gün onunla tararım gayette güzel bakarım yemek yerken ellerini sakın saçına sürme derim havalar soğudu için şuan 2 3 günde bir banyo yaparız ama yazın her gün günde iki defa bile yaptığımız olmuştur çok bu yüzden şaşırdım bnde büyük ihtimal okuldan bulaştı çünkü okul öncesi hiç bir zaman girmemiştir kafasına  sadece bebekken amcamın kızının kızından girdi oda daha 9 aylıktı kızım aradan geçen zamana bak o kadar uzundur saçları düz kim görse ne güzel saçları var der nickimde var zaten fotoğrafı bakabilirsiniz orda ki kısa bile kalıyor son kestiğim halinden
0 oy
(6,737 puan) tarafından

Ben okuldayken birinden geçmişti ve sinek ilacı sıkmıştı annem kafama gazla tarayıp örtüyle sarmıştı saçımı :ermm: Allah'ım korusun berbat kasiniyordum ya.

(1,465 puan) tarafından
Sinek ilacı mı bnde sinek böcek ilacı var detax olur mu ki acaba
(6,737 puan) tarafından
Fentox sinek ilacı vardı o en etkiliydi, şimdiki ilaçlar sinekleri bile öldürmüyor:((
0 oy
tarafından

Bundan alabilirsin

image

(1,465 puan) tarafından
Peki şampuan mı daha etkili yoksa spreyi mi

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 146 göst.
21 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatyacicegi (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 95 göst.
6 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde SAsya (1,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 217 göst.
11 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ulku12 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 108 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (75 puan) tarafından soruldu

377,334 soru

11,292,191 cevap

34,710 kullanıcı

...