0 oy
146 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (73 puan) tarafından
Kızlar 3 yaşında kızım var saçında sirke var sanırım bit oluşmaya başlamış ilaç kullanıyorum sürekli ama etki etmiyor bana acil etkili ve kesin çözümü olan bir sprey şampuan önerin lütfen 

9 Cevaplar

+1 oy
(53 puan) tarafından
Saç kiremini biraz sulandırıp kızın saçına sür İnce uçlu tarakla tara böyle taradikca yumurtalarin hepsi düşüyor tarağa sonra kızı yıka hep saçına limon kolonyası dök bağla o kokuya kaçıyorlar bu saç kiremini 2 hafta iki gün de bir düzenli yap bak nasıl kurtulursun 
-Reklam-
0 oy
(9 puan) tarafından
Paranit bit ilacı ne spreyi var ikisini al kullan 
(73 puan) tarafından
Spreyini ve şampuanıni mi alayım canım
0 oy
(415 puan) tarafından
Tıraş köpüğü duymuştum Google amcadan bi bak istersen 
(73 puan) tarafından
Ilk defa duydum bunu canım etkili mıymış bari
(415 puan) tarafından
Evet canım komşumuz bi tek o fayda etti demişti ilginç olduğundan aklımda kaldı
0 oy
(3,345 puan) tarafından
Paranit sprey kesinlile şampuan değil bak sprey iki kullanmada ne sirke kalır ne bit canim
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Paranitin bit gelmesini engelleyici bir spreyi var.onu al bol bol sık saça islat saçı arkadan bir poste ile bagla hava almasın .yarım saat 45 dk beklemeli acayip sirkeleri dokuyor
(73 puan) tarafından
Canım saçı da uzun acaba kessem mi saçını tararken çok zorlanıyorum
0 oy
(703 puan) tarafından
paraniti herkes ıyı dıyor spreyı ve ınce taragı ıle tara sırkelerın cıktıgın dan emın ol ıyıce tara ve bak sac aralarına sıyah sacsa zaten bellı olur baya 
(73 puan) tarafından
Evet canım herkes onu öneriyor sanırım onun sprey ile şampuanıni alacam
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Sirke ile yikwrdi annem bizi . Bide sabun ile yika bittim sabunu falan 
0 oy
tarafından
Bit bit isimli şampuan var eczanede o çok faydali
tarafından
Bide bu yağlar varya lavanta falan saça sürülen onlardan al hangisi bit karşıtı ise saça sur
0 oy
(435 puan) tarafından
Kzının saçlarına azıcık yag dur iyice yedir sirke dok onuda yedir streçle saçlarını sar yarım saat beklet canım bit taragın varsa saçını ters tarafına doğru tara sonra bit şampuanıyla yıka hergun yap bitene kadar canım benim oğlan kuçuktu saçları baya uzundu bende farketmemişim tam 13 tane çıkardım içinden şok olmuştum

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 417 göst.
0 oy
3 cevap 96 göst.
6 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde SAsya (1,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 219 göst.
11 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ulku12 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 96 göst.
14 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (78 puan) tarafından soruldu

378,381 soru

11,325,861 cevap

34,778 kullanıcı

...