0 oy
57 göst.
Diğer kategorisinde (78 puan) tarafından
tarafından kapalı
mrb kızlar 4 aylık kızım hep rüyasında hıçkıra hıçkıra ağlıyor böyle görünce içim gidiyor uyandirmkta istiyorum çünkü çok ağlıyor böyle yavaş yavaş uyandirinca bu sefer uyandığında da daha çok duygusal ağlıyor normalde bebek öyle agladimi melekleri gördüğü için aglarmis ama bu uyanaakr ağlamıyor bu rüyada hiçkira hıçkıra ağlıyor uyandirdigimda da busefer daha çok ağlıyor kaynanamda geçen işteyken arkadaşına sormuş kadın demiş o çok korkmuş ondan ağlıyor bı imama goturun demiş ben ilk normal gördüm hani ağlar diye ama kaynanam öyle diyince bu sefer bı düşünmeden edemedim bide doğduğundan beri hep iç çekiyor her uyudugunda iç çeker bende genelde öyle yapıyorum ailemden uzaktayum hep özlem var bende ve hep durduk yere iç çekerim kaynamlar bile fark etmiş ben hamileyken de hep iç çekerdim ondan olabilir mi. bilmiyorum biraz uzun oldu kuzular kb ama artık burda paylaşmam lazımdı kimisi hıçkıra hickira ağlıyorsa korkmuştur diyor kimisi melerlerini görüyor diyor iç cektigindede sen hamileyken hep iç cekmissen de olur diyor sizin bebisler yada çevrenizde böyle olan varmı imama götürmeli miyim eşim bupg oynuyor bazen birden bağırıyor kazanamainca vs .hani korkmussa ondan korkmuş olabilir mi lütfen hanımlar cvb verirn benim ilk bebeğm Cok tecrubesizim ufak bı ateşi olsun hemen oturup ağlıyorum :(((
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 97 göst.
12 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Halime tonka (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 101 göst.
13 Kasım 2021 Aile kategorisinde Hivda hayal yaman (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 146 göst.
0 oy
6 cevap 136 göst.
13 Kasım 2021 Aile kategorisinde Hivda hayal yaman (3 puan) tarafından soruldu