0 oy
317 göst.
Diğer kategorisinde (191 puan) tarafından
Bebegin peygamber sünnetli doğdu ufak bir ameliyat geçirmesi gerekiyormus ameliyat ettiren anneler var mı ameliyat sonrası süreç nasıl geçti iyileşme süreci nasıldı yatış verildi mi bebeğim şuan 2 buçuk aylık dün çocuk doktoru ne kadar erken yatırırsanız o kadar iyi olur demişti 

8 Cevaplar

0 oy
(10,411 puan) tarafından
Post yukarıda kalsin 
(191 puan) tarafından
Teşekkür ederim
(10,411 puan) tarafından
Rica ederim.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne olduğunu bilmiyorum ama post yukarı ilk defa duydum
(191 puan) tarafından
Teşekkür ederm
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Eşim peygamber sünnetliymiş ama yine aynı sünneti olmuş bezin içinde çabuk iyileşir diyorlar yaptır kurtul canım 
(191 puan) tarafından
Aynen doktor buldum tavsiye üzerine kontrole gideceğiz doktor uygun görürse yaptırmayı düşünüyorum ama daha küçük biraz gozumu korkutuyor çok cani acıyacak mi geç iyileşir mi teşekkür ederim bu arada
(1,538 puan) tarafından
2 yaşına kadar yaptırmış ol canım arkadaşım 3 yaşından sonra yaptırdı çocuğun psikolojisi bozuldu makas görse korkardı aklı ermeden hallet maksimum 1 hafta zorluk çekersin çişiyle çabuk iyileşir bebek zaten anestezi almak zorundada kalmaz doğar doğmaz yaptırmak en güzeli aslında
(191 puan) tarafından
Doğduğunda kontrolde çocuk doktoru 6. Aydan sonra yaptırın demişti biz taşındık başka yere geldik burda ki doktor da doğunca yatırsaydınız keşke dedi en kısa zamanda yaptırın dedi
(3,732 puan) tarafından
Benim bebeğim de 4.5 aylık sünnetli değil ama sanırım onlarında aynen sünnet olması gerek ben bayramdan sonra yaptıcam bebek dönmeye başlamadan en iyisi tam senin zamanlarında yaptırmak istedim öksürüğü vardı yapmadı doktor ramazan girdi kaldık inan çok çabuk iyileşiyor
(191 puan) tarafından
Evet sanırım en doğrusu erken zamanda  yaptırmak teşekkür ederim
0 oy
(436 puan) tarafından
Benim oğlum öyle doğdu ama ameliyat gerekir demedi kimse 6 yaşında da normal şekilde sünnet yaptık 
(191 puan) tarafından
Ciddi problemlere yol açabiliyormuş malesef
(436 puan) tarafından
Ne gibi problemlere. Sünnetçi yaptığında bir şey demedi
(191 puan) tarafından
Doktor anlatmıştı internette de araştırdım ben.. büyüdüğü zaman cinsellikle sıkıntı yaşıyorlar ve aynı zamanda okul cağına başladıklarında polisinde delik farklı yerde olduğundan bunu idrak ettiği zaman karmaşa yaşıyor ve enfeksiyona çok açık durunda oluyorlarmış canım daha bir sürü probleme sebeb oluyormuş yani .. bizim doğduğunuz gün kontrol eden çocuk doktoru kesinlikle sunnetciye götürme cerraha götür dedi anlattı geçen  kontrole gittik yine aynı şekilde söyledi çocuk doktorumuz
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Bugün arkadaşımla konuştum bunu onun ki de 7 aylık oda bugun doktora götürmüştü anestezi doktoru gelip bakicak daha sonra ameliyat günü verecek eğer İstanbul'da isen Ümraniye eğitim araştırma hastanesinde ameliyat ettirecek .inşallah kolay geçer canım. Bir kaç hastaneye sormuştu çok pahalı bir ameliyatti. 
(191 puan) tarafından
Doğu görevi için birlikteyiz malesef burda özel hastane var mı bilmiyorum araştırıyoruz suan
0 oy
(509 puan) tarafından
Peygamber sünnetli doğdu oğlum ameliyat demediler
(191 puan) tarafından
Ameliyat gerekiyormus canım çok ciddi problemlere yol açabiliyormuş
0 oy
(718 puan) tarafından
Bnm oglum oldu tıp dilinde hipospadias ameliyati
(1,000 puan) tarafından
Benim oğlumda oldu aynı amaliyati evet hipospadiyas diyor tıp bu duruma..
(718 puan) tarafından
Gecms olsun onunda ileri derecesi fln oluyor duruma gore ypiyolar
0 oy
tarafından
Canım benim oğlum da da peygamber sünneti var bayramdan sonra inşallah bende hem hiposbadias ameliyatı olacak hemde sünnet olacak ikisi aynı anda oluyo süreç bı hafta zorlu özel hastanede yaptır çocuk cerrahisi yapiyo doktor u iyi araştır tekrarlama durumu oluyo bir hafta boyunca sonta ile gezecek bebiş bı hafta sonunda kendileri çıkartacaklarmis ilk iki gün acı ağrı olurmus evde sana yardımcı olacak birisi lazım altı ay sonra da bı kontrol e çağırıyorlar mis ne kadar erken yaptirirsak o kadar iyimis 
(191 puan) tarafından
Ah ya çok korkutuyor bebi daha küçükler erken yapılması da lazım dedi doktor anestezi verio bayılıyorlar mi acaba sadece o bölgeyi mi uyuşturuyorlar
(191 puan) tarafından
Fiyat ne dediler özel hastanede
tarafından
Canım temelli bayiltiyorlar hastaneden hastaneye fiyatlar degisiyo 30 milyara yapan da var on milyara yapan da var
(191 puan) tarafından
Ben bugün doktora görürdüm oğlumu ama daha küçük olduğunu bu süreçte yapılırsa pipisi  büyünce tekrarlayabilecegini söyledi şekil alması en azından büyüme sonrasında yapılmasının daha sağlıklı olduğunu söyledi 6 aydan sonra 1 buçuk yaşına kadar ki süreçte bebek için daha zor olabiliyor ama ameliyat sonrası ağrı kesici veriyoruz şuan daha küçük bebeğin pipisi daha çok küçük dedi
tarafından
Altı aydan sonra yapılıyor canım zaten anestezi kaldıramaz küçük olduğu için

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 39 göst.
12 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Uras (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 187 göst.
2 Kasım 2023 Aile kategorisinde Kubra n (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 191 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Laz53 (1,392 puan) tarafından soruldu