0 oy
181 göst.
Aile kategorisinde (124 puan) tarafından
Oğlum peygamber sunneti ile doğmuş internette ameliyatla duzelecegi yaziyo yaşayan tedavi goren yada duzelen varmı nasıl bi süreç bizi bekliyo allahim yardimcimiz olsun

8 Cevaplar

0 oy
(1,532 puan) tarafından
Onasil oluyo kiz
(124 puan) tarafından
Bebegin sunnette alinan derisi yokmuş bide bazılarinda idrar deligi altinda yada yan tarafinda oluyomuş ucundaki gozuken delik kismi kör oluyomuş ama bizimki ucunda şukur sadece sunnet derisi yok cisini ucundan yapiyo ama da bi çocuk cerrahina falan goturmedim goturcem inşallah
(1,532 puan) tarafından
AA hiç bilmiyodm ya
(124 puan) tarafından
Başıma gelmeden önce bende duymuştum ama nasil oldugunu bilmiyodum
(1,532 puan) tarafından
Anladm cnm
-Reklam-
0 oy
(309 puan) tarafından
Benim kardeşim de yarı peygamber sünnetli doğmuştu kaç yıl oluyor tabi o zamanlar çok az bı deri kalmış onu sünnet ettiler başka bişey olmadı Allah şifa versin canim
(124 puan) tarafından
Bizimkide yarim sanirim inşallah bişey olmaz daha tam bi cerrah gormedi
0 oy
(446 puan) tarafından
Eltimin oğlu öyle doğdu hiçbir sorun olmadı öylece kaldı.sunete gerek yok demişler di 
(124 puan) tarafından
Geçmiş olsun inşallah bizimde sıkıntı cikmazda atlatiriz bu hafta bi cerraha goturcem allah yardimcimiz olsun
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Canım nasıl bir yol izlediniz bu durumda ultrosonda goruldumu bu durum
0 oy
(30 puan) tarafından
Eşim  peygamber sünneti ile doğmuş canm :)
0 oy
(1,828 puan) tarafından
Biz kuzum oğlum peygamber sünnetli hipospadiaslı doğdu ameliyat olduk şükür sıkıntı yok
(1,828 puan) tarafından
Birde cerrahını iyi araştır canım kimisi sadece Sünnetle geçer diyor ünlü peygamber sünnet de de yarım sünnet derisi oluyor bazılarında ve genelde ameliyat anında alınsın istiyor çoğu doktor ama çoguda bilmiyor bilgin olsn
0 oy
(685 puan) tarafından
İki kuzenimdede vardı birinde ufak bir operasyon geçirdi sünnet gibi diğeri hiç bişey olmadı. Ben biraz şanslı buluyorum böyle olanları sende öyle düşün :) korkulacak bir durum olduğunu sanmıyorum
0 oy
(10 puan) tarafından
Canım pipi deliği nerede yapışıklık var mı

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 106 göst.
0 oy
5 cevap 300 göst.
8 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 206 göst.
17 Mart 2021 Diğer kategorisinde Melek annesi ❤️ (712 puan) tarafından soruldu