0 oy
182 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızım bu ayın 22 sinde tam 24 aylık olacak emzige çok düşkün 3 gündür gündüzleri hiç vermiyorum sadece uyurken aklına geliyor uyanıkken arada emme diyor ben de boşver onu gel camdan bakalım falan diyorum unutuyor ama az önce emziği sakladım yok dedik ağzına şeker verdik çok ağladı bende onunla ağladım dayanamadım verdim bugün em ama yarın yok tamammi dedim hı hı dedi nasıl bırakacak bu emziği içine de biseyler koydum yok çok ağladı ucunu kesemmi kötü şekilde de bıraktırmak istemiyorum ya nasıl olacak bu gece emme işi 

6 Cevaplar

+1 oy
(1,363 puan) tarafından
Emsin, seni neden rahatsiz etti ki? Soyle dusun kendinin yapmayi sevdigin, yada bagimlisi oldugun birseyi biz elinden alalim. Habersiz hazirliksiz. Sende bocalarsin degil mi? Buyudumu zaten akli erdimi birakacak. 2 yaş cok buyuk sayilmaz. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oglumda cok bagimlisiydi bi almada 5 6 tane alip hrpsini parmagina takip sirayla emiyodu bi gun sinirlendim ucunu kestim ememedi kendisi ememeyince yere carpti atti sonra hic istemedi 18 aylikti o zaman
tarafından
Bende deneyecem bunu yarın şimdi uyudu emzikle
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Bizimki 3 yaşında 2 yaşında başladık artık emziklerde emecek hal kalmadı kendi kopardı biz bilerek ellemedik sen yaptın bitti demek için ama o haliyle emmeye devam etti  en son boğulacak korkusu sardı mecbur alıp verdik bende 5 yaşına kadar emdim hatırlıyorum oynarken aldı arkadaşım eski den kömürleri içeri boşaltmak için delik gibi bir yer olurdu oraya attı çok ağladım girdi bir kadın ellerini emziği simsiyah yapıp çıkardı korktum emmedim elimde tuttum ama hala aklımda o yüzden de kıyamıyorum kızıma 
tarafından
Kız bende 6 yaşıma kadar emdim en son içine arı koyduklarini hatırlıyorum bana kalsa emsin ama konuşmuyor onu sıkıntı ediyorum
(1,663 puan) tarafından
Analarının kızları desene ☺️ bizimkinde emzikle çok güzel konuşuyor çıkarınca peltekleşiyor bu aralar gündüz yok ediyoruz uyuyacağımız zamanlar ortaya çıkarıyoruz sende öyle yapıyorsun bol bol şarkı söyleyin şarkı söylemek konuşmayı kolaylaştırıyor
tarafından
İnşallah ya bı deniyeyim :D
tarafından
Konusmayla emzigin alakasi yok oglum konusmuyodu o yuzden dedim 1 bucuk yasonda biraktirdim suan 3 yasinda yeni yeni konusuyo
0 oy
(10,973 puan) tarafından
Elbet bırakacak benim kızım 6 yasa kadar emdi vallaha. Kac kere denedim bıraktırmayı zindan etti hayatı
tarafından
Ben de konuşması için hemen birkatirmak istiyorum
0 oy
(444 puan) tarafından
Önce alıştırıp sonra biraktirmaya calismak bana yanlis geliyor keşke başta vermeseydiniz ben sırf bu yüzden çok zorlandım ama emzik vermedim hiç
tarafından
Benim kızım duracak bı çocuk değildi ki ne gündüz uyurdu ne gece ağlar mızmız eder dururdu zaten alıştırmaya da uğraşmadım ben bir kere denedim hemen tutmustu
0 oy
(33 puan) tarafından
Emsin kız nolucak aklı erdiğinde kendi bırakır

İlgili sorular

+1 oy
21 cevap 387 göst.
0 oy
3 cevap 57 göst.
15 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysun27 (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 63 göst.
29 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Gulsahh. (554 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 129 göst.
6 Nisan 2023 Aile kategorisinde Selinpoyraz (352 puan) tarafından soruldu

380,529 soru

11,393,218 cevap

34,903 kullanıcı

...