0 oy
171 göst.
Diğer kategorisinde (278 puan) tarafından
Kızlar 1 gün sonra sezaryan için gün aldım doktorum dedi ki karnın ağrırsa yemek yemeyi kes nie ki

9 Cevaplar

0 oy
(5,492 puan) tarafından
Elinden geldiğince hoşaf, sulu şeyler ye çorbaları da bakliyat olmasın bağırsakların doğum sonrası zorlanmasın. Niye dedi bilmiyorum ama
-Reklam-
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ne alaka kiz 12 den sonra yeme icmeyi kescen
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Sabah a sezeryann var 11 de bitirdim yeme içmyi
tarafından
Sen dogurmadinmi kizz
(4,875 puan) tarafından
Bugün inşallah ☺️☺️
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Normal doğuma giriyordum acım bir tane büsküvi yedim doktor kızdı ya bir şey olursa acil sezeryana alınırsan yemenin gerekiyor o parca bile risk atar dedi gece 12 den sonra yemeyeceksin dedi doğumdan sonra da ilk çorba iç ki kabız olmamak için benim doğumun normal oldu ama azariıda yedim yani 
0 oy
tarafından
Büyük abdesti yapmada zorlanırsın cnm bağırsakların boş olması lazım
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Karin ağrısından değil o sezaryana girmeden bir gece öncesi yemeyi kesitisin narkoz alacaksın o yüzden oda bana doktor gece 2 den sonra hicbirsey yeme içme demişti ameliyattan sonrada sulu şeyler yemen lazım kabızlık yasama karin ağrısı olabilir ameliyat yerin zorlanmasin diye
0 oy
(199 puan) tarafından
Canım bende 12 den sonra bişey yiyip içmedim saat 3 te sezeryana girdim ama ellerinde bayıldım 
0 oy
(6,364 puan) tarafından
İlk dogumumda kontrole diye gittim acil sezaryene alındm yemeğin üstünden 2 3 saat geçmemişti bile hiçte bişey olmadı ama tabi bu bana olmadı sana olmaz anlamına gelmiyo narkoz alınıyo midenin bos olması gerekiyoms 2. Dogumumda da gecr yemeyi içmeyi kes dediler oruclu gibi olman lazm öyle yaptm 
0 oy
(33 puan) tarafından
Benim doğumun şaka gibi oldu hareketsizlik ten gittim aniden saç baş dağınık temiz değildim ve öküz gibi yemiştim direk sezeryana aldılar Dr yanlış demiş 24 saat birşey yemiyceksin anestezi verdikleri zaman bayginken kusuup boğazında birikir 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 287 göst.
11 Ocak 2024 Aile kategorisinde Esenb23 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 242 göst.
9 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Kbraaa.a (52 puan) tarafından soruldu

380,452 soru

11,390,966 cevap

34,899 kullanıcı

...