0 oy
337 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya anlamıyorum neden bu şekilde davranıyorlar bana en büyükleri olduğum için mi nedeb hep ezilen ben oldum aileme karsi 

4 kardeşiz diğer kardeşlerime o kadar değer veriyorlar ki yüzde 1 bana vermiyorlar 

Annem her konuştuğumuz da 10 yaşında kardeşim var yok kahvaltı yapmıyor 19 yaşında kız kardeşim var kendi isteği ile diyet yaparak zayıfladı kız kıza oruç tutturmuyor zayıf diye neymiş kuaföre gidicekmis gitmeden menemen yapıyım doyurayim aç kalıyor diyor genç kizdan bahsediyorum ha 

Erkek kardeşimin zaten dokunulmazlığı var 

Yemin ederim sabahın köründe 7 de okula gitmek için tek başıma kalkae giyinir kahvaltı yapmadan giderdim okula annem hiç uyanmazdi bile sormazlardi aç mısın tok musun kendi yemegimi kendim koyardım 

16 yaşında cslismaya başladım paramın hepsini alırlardı 1 lira bile vermezlerdi bana 1 kere 100 TL aldım diye kendi paramdan neler dediler kaç gün boyunca yazıklar olsun gerçekten helal etmiyorum evlendim çocuk sahibi oldum maddi manevi hiçbir şekilde yanımda olmadılar düşündükçe sinirden kahroluyorum

Neyse ki yaramı sarıcak anlayışlı eşim var çok şükür 2 evladım var  

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Hiç üzülme bak mutlusun eşin var çocukların var ne güzel Allah hep yüzünü güldürsün

tarafından
Çok saol kuzum öyle zaten iyiki eşim anlayışlı  Allah yüzümü eşimden yana güldürdü çok şükür
-Reklam-
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Sen de ailene göstermen gereken bütün  ilgiyi,alakayı,sevgiyi,saygiyi kisaca herseyi eşine göster ona deger ver hayatınin merkezinde ondan ve çocuğundan baska kimse olmasin
tarafından
Öyle yapıyorum zaten ama çok zoruma gidiyor valla
(1,944 puan) tarafından
Gider tabii ya haklısın ama iste bazen ne yaparsan yap olmayinca olmuyor
0 oy
(11,217 puan) tarafından
annen digerlerini cok simartio basini taslara vuracak sonra
tarafından
Zaten hiç saygıları yok anne babama karşı hakaret bilmem ne bir sürü şey yapıyorlar 3 ude  ama yok yine de çok üstüne düşüyor onların
0 oy
(3,490 puan) tarafından
Aldırma boşver. Sordun mu hiç nedenini
tarafından
Sormadım kuzum çok sulu göz biriyim ben konuşmaya çalışsam ağlarım hemen sormuyorum benden kaynaklandı diye düşünüyorum ses çıkarmadım karşılık vermedim ezdiler diğerleri öyle değil her istediklerini yaptırırlar bağıra cagira ben öyle olamadım ondan
(3,490 puan) tarafından
Aman boşver o zaman, artık yeni bi ailen var, anlayışlı eş anne babadan daha mühim emin ol canım
0 oy
tarafından
Biz de iki baciyiz aramizda 2 yas var ben buygum cevremizdeki herkes der anneme kucugu nie kayiriyorsn nie ayrimcilik yapiyorsn der annem yok ben ayrimcilik yapmiyorm dese de surekli o kucuk o kucuk  der durur sinir olurum  
0 oy
tarafından
Bence eşin iyisi aileden daha kıymetli boşver hayatının geri kalanı eşinle geçecek naısl olsa
0 oy
tarafından
Takma kafana , eşin ve çocukların var ...

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 206 göst.
0 oy
5 cevap 368 göst.
0 oy
9 cevap 752 göst.
0 oy
2 cevap 224 göst.
20 Eylül 2023 Aile kategorisinde Hsnrmysa (1,408 puan) tarafından soruldu

382,918 soru

11,462,065 cevap