0 oy
205 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (346 puan) tarafından
Kızlar ben park beşik aldığımda yanında hediye olarak gelmişti bildiğiniz sünger ama bana çok yumuşak geliyor bebeğim gelişimi kasları omurgası için sizce bir sert yatak almalı mıyım

9 Cevaplar

+1 oy
(156 puan) tarafından
Ben ortapedik almadım valla normal bi mekan aldım ama yün yer yatağını seviyor bnm kız on da yatıyor 
(2,479 puan) tarafından
Yün çok sağlıklıymış gerçekten. Çocuklara özellikle bronşit astım vs kesiyormuş. Şimdi her sitede yün yorgan yataklar satılıyor tekrar yararını anladılar. Herkesin üstünden atıp elyaf diye saçma birşey çıkardılar şimdi moda oldu.. Ama özellikle çocuklar için yastık yorgan veya yataktan biri yün olsun diyorlar
(156 puan) tarafından
Öyle canm bizim herşeyimiz yün mekan yataklarimiz ve yastiklarimiz hariç
-Reklam-
0 oy
(799 puan) tarafından
Sert yumuşak bilmiyorum ama ben sunher yere atıyorum sonra Üstüne yer yatağı yünlü iki yunlu yorgan bir elyaf Yorgan iki batanıyee geniş yere yatak yapıyorum o şekilde yatıyor
0 oy
tarafından
Evet bebeklerin yattığı yer çok yumuşak olmaması gerekiyormuş canım bildigin kadarıyla sen bir doktora sor istersen sağlık ocağındaki
0 oy
(119,460 puan) tarafından
cilek mobilyada organik yatak var pahali ama al isterseb
0 oy
tarafından
Omurga gelişimi için orta sertlikte yatak olması lazım. İçe çöken yumuşak yataklarda yatırma.
(2,479 puan) tarafından
Aynen bizim yattığımız yumuşak ortopedikler bile olmuyormuş çocuk için. Daha gelişmediği için
(346 puan) tarafından
Alırken ne diye alicam o zmn
(2,479 puan) tarafından
Bebek yatağı
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Park beşik için sünger yatakta satılıyor 200 300 e ama bana yatmak için mantıklı gelmedi o. Çünkü park beşik o yatak olmadığı, ama biz yatak amacıyla kullandığımız için.. O süngerler üzerinde oyun oynama amaçlı bence banada sağlıklı gelmedi. Ucuz diyede gidip almadım. 

İşbir de çok güzel vardı bebek için yaysız hafif sert. Birde yataşta çok çeşitleri var sitesinden bebek yatağı diye bakın. Biraz pahalı ama çocuk 5 6 sene yatacak nerden baksan ben onu almayı düşünüyorum gelişimi açısından . 
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Omurgası için değil ama küçükse döndüğünde gömülür allah korusun nefes alamaz bogulur canım 
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Orropedik aldık biz omurgası için evet sert olmalı 
0 oy
tarafından
üzerine yorgan katla koy yeterli bence 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 176 göst.
17 Ocak 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,518 göst.
0 oy
7 cevap 336 göst.
13 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 72 göst.
27 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu

380,988 soru

11,405,893 cevap

34,944 kullanıcı

...