0 oy
603 göst.
Diğer kategorisinde (2,565 puan) tarafından
Mutfakta pilav yapıyordum neyse yaptım oğlum bağırıyor sürekli bende saklandı oyun oynayalım diye bağırıyor sandım odaya bi gittim camı ardına kadar açmış camdan çocuklara bağırıyormuş meğer aklım gitti Kızlar hemen çocuk emniyeti aldık taktık ama hala elim ayağım titriyor ne yediğim yemekten anladım ne içtiğim Sudan 

16 Cevaplar

0 oy
(1,730 puan) tarafından
Ben sırf o cam açma için delbent taktırdım camlara 
(2,565 puan) tarafından
Ev kira canım KESK’e bende yaptırabilsem
(1,730 puan) tarafından
Aynen canım bizimkide annemlerin evi
(10,411 puan) tarafından
Delbent ne kız
(1,730 puan) tarafından
Demir parmaklik
-Reklam-
0 oy
tarafından
Verilmiş sadakaniz varmış canim
(2,565 puan) tarafından
Allah’a şükür canım ya 5 Dk geç gitseydim içeri
0 oy
(1,777 puan) tarafından
Ayy çok korkunç, bende oğlumu bir kere pencereye asılı yakaladım o an içeri çektim ama elim ayağım nasıl boşaldı
(2,565 puan) tarafından
Benimde öyle oldu canım diyorum ya 5 dk sonra gitseydim
0 oy
tarafından
Offf benimde içim kötü oldu verilmiş sadakan varmış
(2,565 puan) tarafından
Vallahi canım 5 dk geç kalsam belkide aşagı düşerdi
0 oy
(2,702 puan) tarafından

Kız benimkide park beşiği yakdı inanılır gibi değil cidden bunlar çok fena haaaa

(2,565 puan) tarafından
Bunlardan korkulur valla canım kaşla göz arasında yapıyorlar ne yapıyorlarsa
0 oy
(692 puan) tarafından
Ayy o hissi yaşadım ya eltimin 1 buçuk yaşındaki kızı 4 kattan assagi sarkmış ti kalbim yerinden çıktı geri geldi resmen dikkat et kuzum geçmiş olsun sadaka ver bugün 
(2,565 puan) tarafından
Vericem canım ya geç kalsaydım rabbim koruddu
(692 puan) tarafından
Şükür rabbime Sana bağışlamış bitanem
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Uff içim ürperdi Allahım korumus
(2,565 puan) tarafından
Çok şükür canım verilmiş sadakamız varmış ama oda haklı biliyormusun sürekli evde duruyor dışarı çıkmıyor dışarıyı istedi demeli
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Verilmiş sadakaniz varmış gecmis olsun ben cok dikkat ederim oyle şeylere biseyde yapsam mama sandalyesinde gözümün önüne oturturum daha oyle seyler bilmez ama her yere kilot aldım önce tedbir sonra tevekkül rabbim korusun hepsini
(2,565 puan) tarafından
Normalde bende ayırmam canım 25 aylık bi kere bile pencereye yaklaştığını görmedim
(5,240 puan) tarafından
Olsun cnm bianda yapıyolar bende kizim ağzına bisey almıyor diye seviniyordum ağzına kapak almış şişenin boğacakti bi baktım oksuruyo aldim agzindan kustu arrk bende kucuk parçalı şeyler bırakmıyorum etrafta
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Verilmiş sadakasi varmış kıyamam ya 
(2,565 puan) tarafından
Çok şükür rabbime canım
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Oluyor kuzum öyle şeyler dikkat etmek lazım Allah korumuş geçmiş olsun. Bende de yemek yaparken şöyle bişey olmuştu. Çocuk içeride TV seyrediyordu. Eşim evden çıktı, çıkarken kapıyı kondurmamış. Oğluma seslendim cevap vermedi. Koştum içeri baktım yok. Odaları hızlıca gözden geçirdim yok ama bir yandan bağırıyorum. Sonra kapıya baktım kapı açık. Aklım çıktı. Komsum kapıdaydı o sırada. Dedim sen kapıda bekler misin bebek uyuyor içeride, sağolsun o bekledi ben koşa koşa aşağı indim yok çocuk. Sonra tekrar çıktım telaşlı telaşlı. Bir baktım ki koltugu arkasına girmiş ses vermiyor öyle korkuyor ki insan Allah korusun hepsini 
(2,565 puan) tarafından
Amiiinnn canım rabbim korktuğumuza uğratmasın

Ben çocukta aramıyorum canım hatayı kendimizde arıyorum bu çocuk sürekli evde artık dışarı istiyor arkadaş istiyor oyun istiyor ne kadar da desen hata bizde
(3,162 puan) tarafından
Kesinlikle canım hata tabiki biz de ne anlar el kadar bebişler. Gözümüz kulağımız onlarda olmalı
(2,565 puan) tarafından
Hep onda ama iste dışarıya çıkmak istiyor çocuklara bakıyormuş camdan
0 oy
tarafından
Ayy çok korkunç canım verilmiş bir sadakaniz varmış 
(2,565 puan) tarafından
Allah’a şükür vaktinde gelmişim
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Ayyy canım benim okurken tüylerim ürperdi çok dikkat etmek gerek ya valla çocuk büyütmek çok zor :(
(2,565 puan) tarafından
Evet canım hemde nasıl zor
0 oy
tarafından
Verilmiş sadakan varmış cnm iyiki hemen yetiştin ben çok korkarım öyle şeylerden inan pencereyi açmaya korkuyom hemen pencereye doğru bakiyo küçükken 5inci kattan düşmüşüm ben çok korkuyom o yüzden balkona dâhi bırakamıyorm Allah korusun yavrularimizi
(2,565 puan) tarafından
Amiiin canım rabbim korktuğumuza uğratmasın
0 oy
tarafından
Allah korusun cnm. Kaç yasinda
(2,565 puan) tarafından
25 aylık canım
0 oy
tarafından

Büyük geçmiş olsun cnm Allah beterinden korusun inş <3 mutlaka küçükte olsa bir sadaka çıkar evde. ❤️

(2,565 puan) tarafından
Eşim çıkardı canım hemen sadaka verdi
tarafından
Allah kabul etsin inşallah ❤️
0 oy
(793 puan) tarafından
Cok dikkat etmek lazim cnm bnmde basima geldi   2 yasina girdi hala unutamam 1 yaslarinda falandi balkon kapisi açıkti yanndan 2 dkk ayrildim yikiycaktim kuvvetini dildurmaya gyindim iceri geldim yok bnde  bi baktim balkonn tepesine cikmis aklim cikti  bornozla firladim kaptim onu ama aklimdan gtmez
(2,565 puan) tarafından
Başından aşağı kaynar sular dökülüyor insanın
(793 puan) tarafından
Aynen ole

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 908 göst.
22 Ekim 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde LMihrace (7,177 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 551 göst.
15 Nisan 2019 Diğer kategorisinde Aşık û maşuk (725 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 220 göst.
11 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (876 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 785 göst.
15 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,089 puan) tarafından soruldu

378,448 soru

11,328,001 cevap

34,783 kullanıcı