+1 oy
220 göst.
Diğer kategorisinde (2,402 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Az önce eşim mukabele ile okudu kuranı TV den evde net az cekyr bebek de uyndı sesine bnde sinirden deli oldum ya hergün böle hergün ya allahım kafayı yecem nie böle sinir olym ne güzel adam okuyor maşallah cok şükür işi bitti bu seferde takvime Baktı TV acık zaten al eline dier odada bak yada yarın bak şimdi cocuk salyym uyursa oda ya zaten erken kalkyr allahım deli olym sakin olmya clşym yok olmyr akıl fikir versin bana zaten öfke problemim var :( bir bu olaya değil herşeye kızyrm ya 

6 Cevaplar

0 oy
(7,971 puan) tarafından
Tek sinirin böyle olsun Maasallah eşine allah kabul etsin
(2,402 puan) tarafından
Amin kuzum aslında cok sevvinyrm okuyor die ama böle cocuk olunca kafam gdyr ya Bi tek bu olsa herşeye deli olym yıkmak istyrm heryeriii
(7,971 puan) tarafından
Çocuk uyaninca insan bi asabilesiyo haklisin cnm keşke gürültuye alistirarak uyutsaydin hep
(2,402 puan) tarafından
Ayn ya evde tekiz bnde hic bilemedim inan keşke öle olsaydı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben çocuklara bağırıyorum diye psikiyatriye gittim tavsiye ederim :D
tarafından
Benimkiler 2 tane biri 27 biri 14 aylık. Dedim dayanamıyorum. Uykuları var mesela gözleri kapanıyor uyutmaya çalışıyorum kaçmaya çalışıyor bağırıyorum. Birinin altını zorla değişiyorum delirtiyor beni. Çok normal dedi 1 çocuk bakmak zorken sizde iki tane var. Bağırınca da vicdan yapıyorum pişman oluyorum dedim. Raporlu ilaç verdi. Sinirli iken ortamdan uzaklaşmak işe yarar dedi.
tarafından
bende de 2 tane buyuk 2 yasinda kucuk 4bucuk aylik

dediklerinin aynisi var valla

ortamdan uzaklasiyorum buyuk yanima geliyor aglayarak daha bi deliriyorum  :(

ilaci ne kadar kullandin canim etkisi oldumu
bide emziriyorum emzirenler de kullanabilirmi
tarafından
1 ay kullandım ilacı ama araya ramazan girdi sahur etmiyorum o yüzden pek düzenli kullanmıyorum bu ara.  Emziriyorsan kullanamazsın bence bilmiyorum ama sanmıyorum yani. Etkisi oluyor tabi eşim daha çok farkediyor farkı daha tahammül edebilir oluyorum. Prozac kullanıyorum
tarafından
hmm anladim canm sagolasn devlet e mi gittin
tarafından
Evet devlete hatta aldım Bi randevu ayın 23 üne Ben gittim 9 unda diyorum randevum var sekreter diyor bende gözükmüyor gösterdim hanfendi dedi ayın 23 ü aaaa dedim sor doktora bakarsa bekle dedi sagolsun psikiyatri doktorları genelde iyi insanlar oluyor bekledim aldı. :)))
0 oy
(852 puan) tarafından
Otur yat kalk eşine dua et Rabbine şükret. Keşke benim eşim de kuran okusa namaz kılsa. Ramazan geldi alkol alamıyorum diye evde ***** saçma şeyler söylüyor. Şimdiden oruç biter bitmez alacağı alkolün hesabını yapıyor. Ramazan ayı hic bitsin istemiyorum. Keşke eşim bangır bangır alkol yerine kuran sayıklasa da çocuğum uykusuz kalsa..
tarafından
Bizimki ramazan falan dinlenmiyor. Hergün o zıkkımın peşinde.şu ramazan günde allahım bilsin diyorum beddua etmek istemiyorum ama kalbimden geçmiyor değil.
tarafından
Allah hidayet versin eşlerinize. Doğru yolu bulmayı nasip etsin. Sizlere de bolca sabır versin inşallah
tarafından
Amin canım amiiin.
0 oy
(7,744 puan) tarafından
Bir yardım alın belki konuşmaya ihtiyacınız vardır.
(2,402 puan) tarafından
Kimden cnm
(7,744 puan) tarafından
Doktor psikolog yardımı yani.
(2,402 puan) tarafından
Anldım inşallah
0 oy
tarafından
Tıroit değerlerine baktır bende gölgeme bile sinirleniyordum hep diyordum eşim beni depresyona koymuş ondan böyleyim değerlerime baktım tıroitlerim 0 miş ilaç kullandığımdan beri sakinim tıroitler bütün hormonları alt üst eder kesin baktır 
(2,402 puan) tarafından
Ay tm ya Bi bkym bıktım inan
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Ben de öyleyim herşeye sinirleniyorum hemen. Eşimin her hareketi batıyor çocuğa da çok kızıyorum. Hala lohusalik depresyonundan çıkamadık sanırım. 
(2,402 puan) tarafından
Ay demi 9 ay oldu hala öle gbym

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 402 göst.
0 oy
7 cevap 306 göst.
0 oy
9 cevap 271 göst.
0 oy
22 cevap 725 göst.
30 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu