0 oy
280 göst.
Diğer kategorisinde (2,303 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ne kadar anlyşsz  kızım bazen uyumyr gece haliyle bnde sabah gec gidyr ise yada izinli oldumu diyorum ki biraz sen bak da. Bn uyuyam ne uyuması uyudun işte sen kafanda kendin takmışsın psikolojik olmş diyor bu kadar mı Bi insan duygusuz acımaz olyr kendi de bnde az uyudum diyr yalan 1 2 kere gelir Bn mama yapasıya. Sonra gider yatar bıktım ne demm lazm ne ypmm lazm bu adama  akıl fikir versin ya abim var eşimin abisi o öle değil ya bu nie böle anlamdım :(

7 Cevaplar

+1 oy
(1,032 puan) tarafından
Tek başıma yapmadım diceksin bu çocuğu 

mecbur yardım edeceksin diceksin 

Seni çok iyi anlıyorum canim uykuya hasretim artık yemin ederim 

Allah yardımcın olsun inşallah canim ❤️❤️❤️
(2,303 puan) tarafından
Ya anlmyr cnm uyudun nerde dyr Bn cocugu emzrym ağzına hemenn emziği verip mama yapmaya mutfak a gdyrm o uyanmasın beyefendi die onun yaptığına bak
(1,032 puan) tarafından
Çok zor canım helede böyle anlayışsiz eş oldumu dahada zor
(2,303 puan) tarafından
Gercekten ya Bn bide hastayım kollarım cok agryr doktora gittim romatizma var dedi ama o bildiği halde böle
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Başka kocalarla kıyas yapma bence herkesin değişik ,gıcık bi huyu var illaki 
(2,303 puan) tarafından
Öle tabi ama bnde yazmk icimi dökmek istedim
0 oy
(3,860 puan) tarafından
Valla pazar günü yatiyim bir kerede sen yap derim. Sen hergun yatıyorsun der. Çocuklara gösterdiğimiz ilgi geçirdiğimiz zaman onlara kolay geliyor. 
(2,303 puan) tarafından
Gercekten bak bide ev işi onun önünde 1 tane iş var biizm yemek ev bulaşık cocuk zaten hepsine ytyr bide dişimz cıkıyor uf
0 oy
tarafından
Vardır her evde böyleleri birgün tüm gün o baksın görür gününü 2 saat uyku uyumak için bazen çabalıyoruz ya valla çok zor bizimki sanırım diş çıkaracak hiç uyumaz uykusunda bile ağlıyor eşimde bakamıyor annesine yukarıya götürüp veriyor ek gıda aldığı için kaynanam karnını doyuruyor saat 9 gibi yanıma getirir 7 de götürüyor dinlemişte oluyorum kaynanan falan yanındaysa ver biraz tutsun dinlen sende canım
tarafından
İlk dişler daha mı zorlar diyorsun kuzu
(2,303 puan) tarafından
Nasıl cnm anlamdın ya bnm ilkk bebeğim evet zor geldi bana onunda destek olmsı lazım Ken böle yapması sinir edyr
tarafından
Kız valla okuduğumu anlamadım desem inanırmısın gerçekten evet ilk bebek düşünüyorum bende acaba benimki tek mi böyle yoksa herkesinki mi demekki herkesinki böyleymiş valla bebekle uğraşmak kocamla uğraşmaktan daha kolay kocama geçen dedim valla sen arven simaydan daha bebeksin olabilir diyor
(2,303 puan) tarafından
Bnde anlamdım ama şimdi anldım artık evet bna göre ilk ler öle ya 2inci de dah tecrübeli olyrsn
tarafından
Valla ilkinden sonda ikinciyi biraz zor düşünürüm bu gidişle :D
0 oy
(418 puan) tarafından
Üşenmedim saydım, 9 kere ya demişsin.. ya kardeşim, boğulma boğulma. Boğma kendini. Valla seni suda boğuluyor gibi hayal ettim şu an. Keşke kizkardeşin falan olaydim yardım edebilseydim sana

Azcik bı nefes al, eşin anlayışsizligiyla sana eziyet veriyor sen de  kendine eziyet verme. 

Nasıl hak ediyorsa öyle davranırsin olur biter. 

Üzme kendini 
(2,303 puan) tarafından
Cnm saol kardeşim var ama uzaktalar bu kadar anlışsz biri ne yapayım hergün hergün miğren im var zaten uyuyamnca ağrı tutyr
0 oy
(7,290 puan) tarafından

Valla benim esim kalkip mutfaktan suyunu almaya eriniyo ki gectim cocuga yardim edecek bi kumadayi isdedim de gecen ben yoruldum calisiyom sabahtan aksama kadar dedi:)

Bsy isdesen yoruldum calisiyorum be sen sabahtan aksama kadar oturuyon dior yanliz deilsin:)bide daha 24 yasinda yani :)

(2,303 puan) tarafından
Bnm kide 25 cnm gercekten ne kadar anlyşsz lar ya
0 oy
(43 puan) tarafından
Belki gaddarlik gibi gelebilir ama veriyorum çocuğu yanina ağlasa bile gitmiyorum mutfakta işime devam ediyorum ağlama sesi bile yukselse duymuyorum sonra kesiliyor bakıyorum almış kucağına sakinleştirmis yani mecbur olunca öyle bir bakiyolar ki 
(2,303 puan) tarafından
Ay Bn dayanamıyor cnm bazen bnde duymym ama hemen koşyrm cocuk ağlyr adam kucağına bile almyr

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 224 göst.
0 oy
6 cevap 220 göst.
2 Şubat 2023 Aile kategorisinde Ezgic 211 (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 438 göst.
19 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 456 göst.
30 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu