0 oy
371 göst.
Aile kategorisinde (0 puan) tarafından
Eşim tam bir aile düşkünü annesi babası diyor başka birşey demiyor 1 senelik evliyiz uzakta çalışıyor ben tek duruyorum haftadan haftaya izne geliyor çocuk istemiyoruz şu anlık izne gelincede sürekli annesini babasını görmek istiyor onların işini yapmak istiyor ne kadar engel olmaya çalışsam da benimle kavga ediyor bu sefer annesi 2 kere iftira attı kaybolan altınlarım sendemi sana mı geldi poşetlerin içinde vesaire bıktım artık oğlu da zaten sürekli annesini destekliyor benim aileme karşı sıcak kanlı değil henüz kabullenemedi annesiyle konuşur mesajları siler annesine alışveriş yapar bana demez rızam olmadığı halde annesi gile gidince koy işleri yüzünden ayrı yatar içimi döksem anlamıyor hep annesini savunuyor ben yokmuşum gibi davranıyor 

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Çocuk yapma bu adamdan sakın 
(520 puan) tarafından
Ayyy bunun nesi müstehcen içerik ya. İnsanlar açık açık bi sürü soruyor eşinin cinsel organına kadar anlatıyor onlara birsey yok bu yoruma mi uyarı? Gerçekten saçmalığın daniskası
(1,831 puan) tarafından
Uyarı veren kim allah askına bencede yapmasın adam daha büyümemiş ana kuzusu verilebilcek en iyi aklı vermil
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Canım gaza getirmek gibi olmasın ama bence boşan Sen bu adamdan anasının koynunda yatsın ya da boşanmakla gözünü Korkut ailenin yanına git bir geldiğinde evde seni göremezse O zaman aklı başına gelir belki
0 oy
tarafından
Sendr o yokmuş gibi davran canjm 
0 oy
tarafından
Şu koca koca adamlarin kedi yavrusu gibi annelerinin eteginde gezmesinden nefret ediyorum gerçekten 
(255 puan) tarafından
Gelin olup giden onlar sanki ya
tarafından
Aynn oyle
0 oy
(492 puan) tarafından
1 senelik eşine yanliz bırakıp gidiyor ve gelincede hasret gidermiyor oylemi anasinami doyamamis o yasa kadar sakin çocuk yapma bundan 
0 oy
(665 puan) tarafından
Canım bence bi süre hiç ailesinden bahsetme sen üstüne düştükçe o daha çok yapıyor 
0 oy
tarafından
Sal gitsin. Üzerine gidince çok mühim sanıyorlar
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Keşke evlenmeseydi annesinin dizinin dibinde yasasaydi
0 oy
(6,176 puan) tarafından
Zamana bırak çok üstüne gitme. Sen ne kadar uzaklaştırmak istersen o kadar yakınlasır. Valla çocuğunda yok ne güzel işte. İyice ölç tart bakalım evli kalınacak bir insan mı değil mi. Ayrıca çalışmıyorsan mutlaka çalışıp kendi ayaklarının üzerinde durmani tavsiye ederim.  Hayat bu belli olmaz baktın hala ana kuzusu gönder gitsin. 
(790 puan) tarafından
Zamana bırakıncada tatlım kısır damgası yiyorsun benzeri benim adam ordan biliyorum ayrılmayı düşündüğüm sırada hamileymişim  kendi bana kısır damgası koyup ne kadar ağlatmıştı günlerce ha benim arkamda ailemde var şimdi 36 haftalık hamileyim 4 gündür annem benle bana kızardı gereksiz sinirleniyorsun diye şimdi annem evde kalmak istemiyor kocan ne manyak ben konuşursam ağzımı açarsam boşanırsınız anası ayırdı olur ortada bebek var diyor dedim gitmiceksin gidersen bende gelirim hamileliğimin son dönemleri dedim ya en basitinden bu adam yüzünden gebelik şekerim çıktı sinirden sınırdayım doktorlar insüline başlattı oturduüum ilçe küçük diye doktor git kendine tam teşekküllü hastane bul bunca xaman seni doğurturum diyordum şimdi doğurtamam onu anladım dedi 2 gün önce 55 bin tl ye özele anlaştık 27 bin tl hastane gerisini doktorla ebe alacakmış sezeryan alacakmış benimkinde arkadaşta var hepsi birleşti karın neden sezeryan olacak ciğerlerinde sorun olacak bebeğin hastalıklara açık olacak vs. Diye girmişler aklına benim dışımda herkrsi dinler kendisi sanki 7 tane doğurmuşlar gibi boğaldum boğaldum özele gitme 4 saat ötedeki devlete götürelim felan 55 bin tl de koydu tabi eşime ben aslında daha uygun fiyatla ünidr doğuracaktım bunlar bana sormadan özelle anlaştılar ha iyi bir hastane bilmiyorum ya gerçekten benim hamile olduğumu ilk duyduğumda senin çoxuğun olamaz sen kısırdın 2.5 sene olmadı şimdi nasıl olur doktor seni kandırmıştır yalan demiştir dedi sen bunca zaman çoxuğun yok diye doktor acımıştır sana birnin tahlillerini vermiltir dedi  ama ben kpssye hazırlanıyprum bu qdamı çekemem böyle annem bile hak verdi bana
(6,176 puan) tarafından
Allah kurtarsın bacım gerçekten böyleleri çekilmez
0 oy
tarafından
Benim eşimin bir tık değişik versiyonu bu büyümemiş anam bunlar keşke analarının dizlerinin dibinden hiç ayrilmasalardi evlenmeselerdi bizim de başımızı yakmazlardı 
0 oy
tarafından
Cocuk yapma ve boşan
0 oy
(8 puan) tarafından
Canım aynı benim kaynanam eşim kız biz ne yapacağız bunlarla takım çocuk yapma bak ben çocuk yaptığım için gidemiyorum bıktım her gün annesi annesi annesi beni görmüyor sanki evli değiliz ben de s**** gibi üzerine çok düştüğüm için zaten böyle oluyor ben artık gitmeyeceğim bana neler neler dediler susacağım bekleyeceğim zaten bayramda bir ailenin ailenin yanına gideceğim annem memleketten gelecek annemin yanına gideceğim hatta abimi arayacağım Bayram gününe alsın iznimi ta düğüne kadar o zaman var ya görsünler gününü eğer ben geldim
(650 puan) tarafından
Yaklaşık iki yıl önce ki post ☺
(8 puan) tarafından
Ne bileyim öyle bir sinirli var ya oyuzden bari şu an mutlu musun abla e yapıyorsun İnşallah mutlusundur yani amin

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 53 göst.
8 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Sinem123 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 329 göst.
0 oy
2 cevap 142 göst.
14 Mart 2024 Aile kategorisinde Mzzalperen0 (8 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 196 göst.

377,332 soru