0 oy
243 göst.
Diğer kategorisinde (722 puan) tarafından
Sorum başlıkta kızlar yardım gece bez takmalı miyim takmamalimiyim??

16 Cevaplar

0 oy
(14,553 puan) tarafından
takmadim gece 3 kez kaldirdim cise sonra sayi dusurerek devam ettim suan hic kaldirmiyorum 
(722 puan) tarafından
Kaldirsam bidaha uyumaz yaa bende bağlamak istemiyorum zaten yoksa bidaha zor çıkarıyor bezi çıkarmakta zorlanıyorum
(5,329 puan) tarafından
gece baglarsan kafasi karisir alisma sureci uzar bezi bir cikardinmi artik bitti bez olayi. gece gunduz takma yatma saatinden birkac saat once fazla sivi verme ben su bitti sabah siparis etcez sucu getircek diyordum. bikac yudum en fazla veriodum  yatmadan once. gece de birkac kez arkadasin dedigi gibi kaldor zaten cck tam ayilmio uyuklayarak cisini yapip yatio.
(722 puan) tarafından
İnşallah kolay alisiriz teşekkür ederim
(3,245 puan) tarafından
Gece yatmadan önce bişey yiyip içiyor mu canım benim oğlanın bezi dolu hep ya 27 aylık
(14,553 puan) tarafından
benimkinin sabahlari tasmis kalkardi vakti geldiyse bezine felan bakma direk basla ben basladim baya baya ogrendi
-Reklam-
0 oy
(174 puan) tarafından
Ben baglamadim geceyle gündüzü bir kestim 
(722 puan) tarafından
Gece kaldırdınız mi
(174 puan) tarafından
Yok kaldirmadim
0 oy
(603 puan) tarafından
Ben baglamadim valla
(722 puan) tarafından
Gece kaldırdınız mi
0 oy
(7,622 puan) tarafından
Hiç takmadım  yavrum 2 günde aliştı işemedi yataga kuzummm yaaa 
(722 puan) tarafından
Maşallah inşallah bizde öyle oluruz
(7,622 puan) tarafından
Zamanı geldiyse olursun inşallah
(722 puan) tarafından
33 Aylık canım bence geç bile kalmış gibi
0 oy
(1,765 puan) tarafından
Bende bağlamadım gece 1 hafta kadar ben kaldırdım sonra kaldırdığım sayıları düşürdüm şimdi çişi gelirse kendi uyanıp gidip yapıyor.  
(722 puan) tarafından
Kaldırınca uyanmadı mi
(1,765 puan) tarafından
Yok uyanmadı hatta uykulu kucağımda taşıyıp klozete oturtuyordum uyuduğu yerde yapıyordu uyurken geri götürüp yatiriyordum yatağına.
Ama büyük oğlum uyanırdı mesela o yüzden gece yatağının yanında hafif kendisini kaldırıp pet şişe ye yaptırırdım onuda alışana kadar
(722 puan) tarafından
İnşallah benim oğlumda uyanmaz yaa
0 oy
(455 puan) tarafından
Oğlum zaten geceleri hep kuru kalkıyordu ondan sonra bezi bıraktırma kararı aldım. Çıkardım bir daha hiç takmadım. He bir iki kere kaza oldu ama ona yapacak birşey yok. Geç saatte çok fazla sıvı şeyler vermemeye dikkat ediyorum. 
(722 puan) tarafından
Bir iki olur canım illaki yaocak bişey yok
0 oy
(2,395 puan) tarafından
Yatmadan yaptırıp, gece 12-1 gibi kaldırıp tekrar yaptırıp yatırdım. Sonra sabah erken saatlerde kaldırdım. 10 gün böyle yaptım, şuan akşam yapıp yatıyor sabah kalkınca gidiyor. Bayramdan sonra başladık bizde. Ama benim kızım 34 aylikti, bu ay sonu 3 yaşına girecek. 
(722 puan) tarafından
Bizde 33 ayligiz galiba gece kaldrcaz başka yolu yok
0 oy
(1,977 puan) tarafından
Bezi temiz çıkarıyordu gecede bağlamadim bj kaç kere de geceleri WC ye kaldırdım o kadar unuttu gitti çok hasta ateşli olduğu zaman yapıyordu binde bı yapar şimdi de
(722 puan) tarafından
Biz bezide temiz cikarmiyoruz maalesef nasıl olcak bilmem
(1,977 puan) tarafından
Hee onu bilmiyorum canm ya nasıl bı süreç izlemeli
0 oy
(7,501 puan) tarafından
Bir buçuk ay bağladım ama hiç yapmıyordu sonra çıkardım. 
(722 puan) tarafından
İnşallah bizde kolay atlatırız
(7,501 puan) tarafından
İnşallah canım.
0 oy
(1 puan) tarafından
Merhabalar benim oğlumda 32 aylık fakat tam konuşmuyor çoğu şeyi göstererek falan anlatmaya çalışıyor daha çiş kaka falan diyemiyor sizce ben nasıl bırakabilirim bezi 
(722 puan) tarafından
İnanın bilmiyorum umarım sizede yardımcı olcak bı anne çıkar aceba tuvalete götürüp gösterip anlatsaniz söyleseniz öyle deneseniz
(5,016 puan) tarafından
Cis ve kaka ile ilgili kitaplar var onlari okumanizi tavsiye ederim.
0 oy
(248 puan) tarafından
Ben kızımda önce gündüzü kestim alıştı çoğu zaman gece bezine yapmıyordu uyanır uyanmaz lavaboya götürüyordum sonra gece bir veya iki kere kaldırdım bazen geri uyumuyordu ama mecbur bide altına naylon ve üzerine kalın örtü yapmıştım yatağı batmasin diye öyle alıştı 
0 oy
(15,646 puan) tarafından
Üç gece uyuduktan sonra bağladim uyanmadan açtım çocuk bezi görmedi ama yapmadı da sonra tamamen bıraktım bebek bakım örtüsü seriyorum yatağına üstüne de battaniye atıyorum gece de arada kontrol ediyorum yapmışsa ıslak uyumasın diye şükür bitti bez derdimiz 
0 oy
(1,429 puan) tarafından
Gece gündüz birden kestim Alez kullandım 2 3 defa tek gece kaçırdı 
0 oy
(279 puan) tarafından
Ben bezi gece yazın bıraktım 4 yaş şimdi sabaha kadar 1 gibi bide 5 te kucağıma alıp tuvalete götürüyorm 
0 oy
(1,949 puan) tarafından
Bez takmadım ıkı çocuğumada gece hiç kaldırmadım en fazla üç kere altına yapmışlardır sonra şükür yapmadılar alıştılar
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Gece bez takarsa çocukta gece altıma işeyebilirim algısı oluyormuş ben hiç takmadım gece 2-3 kez çişe kaldırıyordum kucağıma alıp uyurken hadi çiş yap dşye klozete oturtuyordum bazen yapıyodu bazen ağlıyodu yapmadan koyuyordum. Sonra çişi gelince kendi ağlayarak kalktı falan. Bi kaç kezde altına kaçırdığı oldu tabi alez seriyordum altına

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 171 göst.
14 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aytencelik (4,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 83 göst.
0 oy
15 cevap 393 göst.
0 oy
4 cevap 102 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Sekerpare (18 puan) tarafından soruldu

399,418 soru

11,947,009 cevap

36,102 kullanıcı

...