0 oy
332 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Baybay night kullanan var mı etki ediyor mu lütfen bilgilendirin beni yoksa kafayı yiyecem artık 

image

15 Cevaplar

+2 oy
(7,624 puan) tarafından
Bunların içinde çocuğu bayan bir madde var. O yüzden uyutmayı sağlıyor. Asla kullanmadım çocuğuma. Uykusuz da kalıyorum ama evladıma böyle bir şey ile destek yerine köstek olurum anca
(7,444 puan) tarafından
He o zaman veren anneler anne değil size göre.. bebeğin gelişiminde uykuda çok önemli reklamına parasına kanan yok zaten iyice araştırıp sorup kullanıyoruz
(7,624 puan) tarafından
Ben bir peyzaj mimarı olarak söylüyorum. Bitkiselmiş diye güvenmek doğru değil. Sadece anneliğin her türlü cefaya katlanmak olduğunu biliyorum. Siz anne değilsiniz demedim, kimseye de bir başkasının anneliğine laf etmeye hakkı yoktur. Dediğim gibi sadece bitkiselmiş diye güvenmek doğru değil. Hele ki bebeklerde çok zararlı sonuçları olabilir, özellikle hormonal anlamda
(7,444 puan) tarafından
Danışmadan araştırmadan hiç bir anne kullanmaz zaten birden fazla doktor ve eczacı ayrıca sağlık çalışanı tanıdıklarımıza sorduk şu ana kadar da herhangi bir sorun olmadı çok şükür..
(7,624 puan) tarafından
Pekala isteyen kullansın. Ben zararlarını uzun uzadı anlatmak istemiyorum. Siz de yararını bana anlatmayın. Kalp kırmak istemiyorum ama siz kalp kırarak uzatıyorsunuz. Hayırlı ramazanlar hanımefendi
(7,444 puan) tarafından
Kalp kırdığımı düşünmüyorum.. hayırlı ramazanlar
-Reklam-
+1 oy
(1,000 puan) tarafından
19 aylık oğlum canım doğduğundan bu yana uyku problemi var bende kafayı yiyecek durumlara geliyorum.. dayanamayıp bı kaç kere verdim ama uykuya geçişini kolay sağladı sacede sık uyanmaya hiç faydası yok .. benim oğlumun uykusu çok hafif ve asla derin uyumuyor..bende sabırla duzelecegi günü bekliyorum
tarafından
Benimkilerde dalmalarinda sıkıntı var uykuya dala miyorlar artık kafam yorgunluktan çalışmıyor
(584 puan) tarafından
Rezene tohumu alın aktardan kaynayan su üzerine Bir tutam atın demlendikten sonra Bir kaşık yavrunuza verin deliksiz ve derin Bir uykuya geçer gerisini siz için rahatça uyuyun inşallah
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Valla kiz kardesim aldi hic bi ise yaramiyor
tarafından
Ya çokta pahalı paramı ziyan etmek istemem
(1,151 puan) tarafından
Tabi her cocuk farkli cok faydasini gorende var denemek lazim
0 oy
(854 puan) tarafından
ben kullaniyorum cannim ucuncu sise yakalsik bir aydir biraktim uykusu duzene bindi sukur 
(854 puan) tarafından
normalde bescon dkk araliklarla uyaniyordu canim hic uyku uyuyamiyordum bide hamileyim kaldiramiyodum uyutmadan yarim saat once ver uykusu iyice geliyo zaten verir vermez uyutmaya calisirsan sinir yapiyo huysuzlaniyo yarim aaat sonra ister emzir ister mamasini ver aninda uykuya geciyo iki uc saatden assa kalkmiyo
(854 puan) tarafından
iki yasindan kucukse yirmi damla yetiyo canim fazla verirsende bes saatden assa uyanmaz ama cok aciktiriyo bebegimi benim uyandiginda mama veriyorum geri uyuyo
tarafından
Ay cidimisi  çok sagol nerede aldınız ve fiyatı ne kadar
tarafından
Benim biri 18 aylık biri 5 yaşı da
(854 puan) tarafından
eczaneden canim soyluyosun ertesi gun getiriyolar ellerinde de oluyo bazen sorarsin siparis uzerine ve 85tl trendyolda daha pahali ve icindekilerden wmin degilsin eczane hem guvenilir hemde dogru yer
0 oy
tarafından
Bende ters etkı ettı ılk basta uyudu ama cok sık uyandı gece 
tarafından
Off o da var ya bu sefer hiç yatmasa
0 oy
(110 puan) tarafından
Ben kullanıyorum 2 aydır ama sadece gece yatarken veriyorum. Sürekli vermemeye calis. Ben faydasını gördüm. Baybay uykuya geçişini kolaylaştırıyor sadece aslında o sayede delikleme dalıyor uykusu da varsa. Kullanacaksan karnı tok iken ver. Ve stresinide bebeğine yansıtma. Onlar hissedip bize aynı şekilde yansıtıyor. Sabırlı ol gecicek hersey
tarafından
Peki uyurmu gece dalıyorum hemen uykuya bide fiyatı ne kadar Vala artık benim sabrım taştı 2 tane var bende kafayı yememe az bir şey kaldı
(110 puan) tarafından
85 civarlarında benimki uyuyo
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Ben kullandım fayda etti iki şişe bitirdim ama ona fena alıştığımı farkettim o yüzden bıraktım
0 oy
tarafından
Benim kızım 18 aylikti kullandık 1 ay boyunca her gece 4 te 5 te uyanıp 2 buçuk saat uyumazdı oyun isterdi sürekli en son dayanamadım dedim alcam . Aldım 3 gün verdim o huyunu bıraktı bı daha vermedim geçen gün gene yapti 2 gün verdim geri bıraktık 
0 oy
tarafından
Bitkiseli çok fazla bebeklere ağır geldiği için uyutuyo pek önermem yan etkileri fazla
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Kullandım çok güzel valla uyku problemi olana tavsiye ederm
0 oy
(3,681 puan) tarafından

Bence kullanmayın böyle şeyler benim oğlum da uyumayı sene bir çocuk değil geberiyorum uykusuzluktan ama içeriği temiz gibi görünse de değil 

image

0 oy
(1,617 puan) tarafından
Alma aha resmini atim geçen aldım Bi fayda etmedi sadece uykuya damlasını kolaylaştırıuor sık uyanmasını önlemiyor hatta 1 hafta sonra yine aynısı oluyor yine uykuya dalamıyor
0 oy
(632 puan) tarafından
Ben basladim 3 gundur kullaniyorum 32 aylik 32 ay boyunca direndim ama artik gunduz uykusunu birkainca gece de 7 8 saat uyuyunca ev kaosa dondu. Gunduz uykusu icin veriyorjm 15 ya da 20 damla yaza kadar kullanip yazin birakmayi dusunuyorum cunku 3 yas olacak artik uyursa uyur uyumazsa yapabilecegim birsey yok. Uyku suresine etki edio etmedigini kesin anlayamadim ama uyku saati gelince veriyorum yarim saate uyuyor
0 oy
tarafından
Dikkat edin bundan gece bebe uyuyormuş iyice ters dönüyormuş hava alamayıp oluyormuş çok olmuş böyle uyku sersemi kendini duzeltemiyormis Allah korusun 
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Diş dönemindeyiz bundan önce gece saat ikileri bulan uykumuz düzene girdi bunun öncesinde tabi uyku rutini oluşturduk gayet iyi gidiyorken diş dönemi iyice coştu ağrısı kaşıntısı vs derken sabit bir uykuya dalış saatimiz varken bir anda düzen bozuldu bununla tekrardan düzeni kurduk tanıdık eczane olsun doktor olsun hepsine sorduk bağımlılık yapan bir şey değil bitkisel içinde sadece melisa Mayıs papatyası ve ıhlamur var bitki çayı çayı gibi düşünebilirsiniz dedi çocuğu bayıltmıyor onu söyleyeyim rahat dalmasını sağlıyor gece yine uyanıyor uyancaksa uyku ilacı değil sonuçta bayıltsın tamamen bitkisel bir ürün şimdi yine uyku düzenimiz var tabi uyku rutinimizi uygulamadan uyumuyor bebeğimiz alıştığı için bu ilaç bağımlılık yapsa gündüz uyumaz bebeğim ama gündüz uykumuzda var ve ilaçsız gayet..ilk gün etkisi olmayabilir iki üç kere kullanıp deneyimlemeniz gerekiyor 4 yaş mevzusunu sordum bebeklere de kullanıyorlarmış yazmak zorunda oldukları için yazılıyormuş kutu üzerine.. benim demem o ki denememeden anlayamazsınız

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 530 göst.
22 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 225 göst.
1 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 108 göst.
29 Mart 2022 Diğer kategorisinde gizemogek (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.