0 oy
224 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızım 2 yaşına girecek çok geç yatıyor gece aceba kulansammj  bir etkisi varmi

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bay bay Nahit diye okudum ... Bilmiyorum balım iyi geceler 
tarafından
İyi geceler tatlim
-Reklam-
0 oy
tarafından
zararli die okumustum burdan
tarafından
Cidimisin
tarafından
ben kullanmadim bir ara sormuslardi ordan biliyorum bilen cikar insallah
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Valla buranın tavsıyesıyle aldm cok tavsıye ettıler cok faydasını gören olmş ama bizde tık yok:)yanı 9aylıkken basladm 12oşdu hala işe yaramıyor 2fıs yazıyo üzerinde işe yaramadı ıckn bazen 3yapıyorm yıne yok:)) inşallah sızde işe yarar
tarafından
Tüh ya bizde  de fayda etmese
(2,705 puan) tarafından
Unı bıde pahalı canm esım sonra cok söylendi öve öve bitiremedın hanı bı ısede yaramıyor bosuna para dökuyoruz her duydugunu alıyosun falan dedı:))
0 oy
tarafından
Onu verene kadar az bişey papatya çayı içir mayisir yarım çay bardağından daha az 
(224 puan) tarafından
11 aylık bebeğe de verilir mi acaba? Bir yan etkisi olmaz mi
tarafından
Hiç bişey olmaz cnm by by night içeriğinde heo bunlar sakinleştirici uyku yapıcı otlar ama az ver yarım çay bardağından az ver
0 oy
(897 puan) tarafından
Ben kullandım cnm 3 aylıktı o zaman 10 günde uykusu düzene girdi 8 buçuk aylık saat 10 uyuyor sabah 8 den önce asla uyanmaz baybaynaghit sayesinde.. İyi geceler bu arada cnm 
0 oy
(1,982 puan) tarafından
Oğlumda ise yaramadi su an 33 aylık 

Gündüz uykusunu kesince gece uyur oldu şükür :)
0 oy
(8,954 puan) tarafından
1.5 yaşında iken Dr. Onerdi kullandik az etki gini
0 oy
(632 puan) tarafından
Canim ben kullandim 3 4 ay kadar oglum 3 yasinda bazi cocujta etkisi oluyor benim olgumun bunyesi uykuya cok direncli o yuzden asiri etki etmedi ama uykusu varsa cocugun atiyotum 1 saatte daliyorsa onu 15 20 dakikaya indiriyor benim cocugumd oyle oldu
0 oy
tarafından
Cnm ben kullanıyorum çok faydasını da gördüm doktorumuz tavsiye etti damla olanı kullaniyorum uykudan 40 dakika önce veriyorum uyuyor minnosum 
0 oy
tarafından
Ben aldım canım valla bende de ise yaramadı 
0 oy
(7,197 puan) tarafından
Bende burdaki ise yaramadilari okuyunca benimki zaten sıkıntılı yaramaz demistim ama yaradi aksam vermedim mesela ama 10 bucukta yine uyudu vucudunun bi alisma suresi var kizimda uykuyu kacirma gibi bi problem var uykusu geliyor sacmalamaya basliyor ve ne yapip edip o uykuyu kaciriyo uyuyucam diyo gidiyoruz geri geliyo uyumadan kaciyo yataktan filan ve kacirdiginda 12 leri buluyo bazen geciyorduda simdi damlayi 10 a doğru veriyorum 4 yasa 40 damla yaziyor 15 20 damla isimizi goruyor 27 aylik kizima cok sukur 10 bucuk uyku saatimiz oldu bir gunde öğlen 12 de uyusun diye bi 10 15 damla verdim ve uyudu ki kendi haline biraktigimda 2 3 ü buluyor uyumasi kesinlikle ise yariyor uykusunu getirip mayistiriyor hic sallanmayi sevmeyen kizim sallatmaya basladi ama çabuk uyuyor çok şukur 
0 oy
(340 puan) tarafından
Ben aldım gibi karkoyu geri gönderdim cnm zeka gerili yapıyormuş 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 530 göst.
22 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 332 göst.
14 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 108 göst.