0 oy
232 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Biliyorsunuz bebeğimi kaybettim 5.aya girdik bir kızım var ama bidaha olsun istiyorum doktorum 6 ay korun sonra olabilir dedi bı sıkıntı olmaz dedi ben çok üzülüyorum hemen olsun istiyorum bu ay korunmayı bırakacam inşallah olur hayırlısıyla sizler kaç ay sonra 2. Veya diğer gebeliklerde korunmayı bıraktıktan ne kadar sonra hamile kaldınız 

11 Cevaplar

0 oy
(559 puan) tarafından

2. Ay hamile kaldım ikisinde de :)

tarafından
Ya Masallaah
-Reklam-
0 oy
(854 puan) tarafından
kizim bir yas dort aylikti korunmayi biraktim iki ay sonra hamile kadim oglum dogdu sekiz aylikti ansiin iucuncuye hamile kadim su an alti aylik hamileyim oglum da 16 aylik
tarafından
Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah
(854 puan) tarafından
hayirlisiyla insallah
0 oy
(2,593 puan) tarafından
ilk gebeliğimde benim de kaybım oldu 3 ay korunmamızı söyledi doktorum 3.ayın sonuna doğru folik asit kullanmaya başladım 1 ay sonra hamile kaldım canım 
tarafından
Bende bu ay bırakırım inşallah bakalım
(2,593 puan) tarafından
Rabbim gönlüne göre versin inşallah
0 oy
(866 puan) tarafından

Canm Bnm 4 yıl kadar zor oldu biraz buyuzden ilk doğumdan snra hiç 1 gün bile korunmadım 1 yıl oldu daha gebelik yok, kontrole gittim Bişide çıkmadı herşey normal dedi, hayırlısı artık bekliycez :)

tarafından
Allah'ım hayırlısıni versin
(866 puan) tarafından
Amin amin, evlendiğimzin 3. Ayında dış gebeliğim oldu, ondn zor oldu biraz, şmdi oğlum 14 buçuk aylık kardeşi olsn istiyorum olana kadar devam
0 oy
(2,647 puan) tarafından
Bende öyle bebek kaybetme olmadı da ilkinde kürtaj oldum  korunmayi bıraktım 3ay snra hamile kaldım 2.ci de düşükle sonuçlandi tekrardan 3ay snra gebe kaldım çok şükür kızım smdi 13aylik 
tarafından
Masallah inşallah bende çabuk kalirim
(2,647 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(3,419 puan) tarafından
İlk kızımda hemen kaldım hamile ilk ay için de doktorlar olmax diyordu üstelik 
0 oy
(44,788 puan) tarafından

1 yıl sonra :D.      

0 oy
tarafından
Belki karışmak bana düşmez ama çocuğun küçük bi gebelik daha yaşadın şimdi üçüncü gebelik yaşamak için acele ediyorsun biraz kendine acı vücuduna yazık
0 oy
(119,856 puan) tarafından
korunurken hamile kaldim
0 oy
(3,550 puan) tarafından
Hemen.. Mübarek hazırda bekliyormuş. :D
0 oy
(7,130 puan) tarafından
Başın sağolsun canım bende ikinciyi istiyorum üç ay oldu henüz bir şey yok cevapları merak ediyorum doğrusu. 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 467 göst.
17 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 267 göst.
0 oy
14 cevap 165 göst.
24 Ocak 2024 Aile kategorisinde Birhilall (1,157 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 82 göst.

383,447 soru