0 oy
106 göst.
Diğer kategorisinde (886 puan) tarafından
Kzlar dün yaşadığım yerde hava o kadar guzeldiki cikip 1 saat yürümek istedim ama sonra korktum ya takatim kalmazsa diye.. sizce  yanlış mı düşünüyorum.. yoksa gitsem mi bilemedim. Aksam 6 7 arasi düşünüyorum yürümeyi cok özledim teşekkürler 

7 Cevaplar

0 oy
(1,100 puan) tarafından
Hava güzel olduğunda çıkarıyorum kızlarımı 3 saat dışardayız ben etkilenmiyorum ama tabi kişiden kişiye değişir 
-Reklam-
0 oy
(16,099 puan) tarafından
Bu biraz da bünyeye bağlı. 2 gün önce eşimle 1 oda dolusu odunu dama taşıdık sonra damdaki odaya bir güzel dizdik düzenledik daha sonra damı süpürdüm 13.00 başladık akşam ezanına yarim saat kala bitirdik hiç susamadım ve acıkmadim da
0 oy
(566 puan) tarafından
Yo cok güzel oluyo 

Iftara 1 saat kala cikiyoruz esimle arka mahallede bir tur atıp ekmegimizi alıp geliyoruz iftara yakın yürürsen bişe olmaz 
(886 puan) tarafından
Dur bu gün deniyeyim
(566 puan) tarafından
Dene burdada bugun harika yemeğimi erkenden yapıp masami kurcam eşim gelincede cıkarız rahat rahat
0 oy
tarafından
Orucluyum ve oğlumla her gün dışarı çıkıyoruz yürüyoruz parka falan gidiyoruz hiçte ayilıp bayilmadim. 
0 oy
tarafından
Kuzum eğer kendini dinç hissediyorsan çık yürü illa bir saat yuruyeceksin diye bir kaide yok yorulduğun zaman evine donersin
0 oy
(839 puan) tarafından
Bünye meselesi ben çıkıp yürüyorum birsey olmuyor 
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Suan bende aynı dusuncedeyim aşısı var sağlık ocağında minibüsle gitcem ordan anneme geccem normal şartlarda anneme yürürüm ama oruçluyken disari çıkınca susuyorum cok fazla sanirim munubisle geccem ordan oraya da

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 162 göst.
0 oy
17 cevap 237 göst.
9 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 560 göst.
0 oy
9 cevap 153 göst.

381,364 soru

11,417,454 cevap