0 oy
317 göst.
Diğer kategorisinde (1,169 puan) tarafından

Prilam dr kullananlar yan etkileri var mı? Kızlar doktorum verdi bulantım kusmam çok olduğu için 2 gündür kullanıyorum da başımı yataktan kaldıramıyorum çok uyuşukluk oluyor nasıl geçer bu durum gözlerimde şiş olduğunu farkettim. Kullanan arkadaşlar böyle yan etki yaşadınız mı sonradan geçiyor mu?

image

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
İlk başlarda oluyo evet sonralar da alisiyo vücut. Ben 30 haftaya kadar kullandım ❤️
(1,169 puan) tarafından
Ha iyi bari canım çok kötü hergün böyle olursa sağol
tarafından
Yok cnm merak etme geciyo ☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet prilam uyku yapıyor maalesef
(1,169 puan) tarafından
Gözlerim şiş şiş çok bitkin görünüyorum böyle ya ama bulantım kusmam yok çok şükür
tarafından
Bı zaman sonra yan etkisi geçiyor canm
0 oy
(628 puan) tarafından
Ben 8 ay kullandım hiç öyle bir yan etkisi olmadı bende
(1,169 puan) tarafından
Anladım canım doğrudur
(628 puan) tarafından
Bünyenize bağlı olabilir, alışınca geçer yan etkisi diye düşünüyorum
0 oy
tarafından
Ben doğurana kadar kullandım halsizlik yapıyo
(1,169 puan) tarafından
Sürekli böyle olursa kullanmam doğurana kadar ya ben
0 oy
(839 puan) tarafından
Ben 38 haftaya kadar kullandim tamam dedim bu hafta doguma giderim herhalde 41+0 da doğurdum dogum başladı kustum sonra doguma girdim pirtt çıkıverdi hemen kafası 
(1,169 puan) tarafından
Doğum da zaten kusma doğum belirtisi oluyor ben kızımda 9 ay bulantı çektim ama doğuracağım gün kusmaya başlamıştım. Pırt diye çıkmıyor  evet kanmıyorum çıkamadı zaten sezeryana aldılar :D
tarafından
25 saatte doğurdum hicde pırt demedi sjjs
(839 puan) tarafından
Ben 2 saatte doğurdum icin pirtt diye çıktı jsjsjsjs suni sanci verdiler tuvalete gide gele gide gele suyumu kendim patlattım 9 cm olmus  acilma zaten hemen aldılar ama öncesinde kustum
tarafından
25 saat boyunca çektim yataktan kaldirmadilar sjjs
O 25 saatte de suni yüzünden habire kustum
(839 puan) tarafından
En kolay benim olmuş herhalde leee herkes korkunc korkunç anlatıp duruyordu bana en son burda biriyle tanıştım doguma gidecektim abla korkuttular beni dedi bnm dogum hikayemi anlattım allahin izniyle hic bisi olmaz dedim bide geldim baktim ki kiz sezeryanla dogum yapmis bebis dönmüş
0 oy
(3,038 puan) tarafından
Uyku yapıyordu ya ama onla iyiydim ben
(1,169 puan) tarafından
3 aydan sonra keserim böyle olursa hep ayakta duracak halim yok
(3,038 puan) tarafından
Bende 5 aya kadar kullabdım sonra dr yazmadı bebek büyümüş artık kullanman iyi olmaz dedi bıraktım sonrada midem de rahatladı
0 oy
(241 puan) tarafından

Bende ilk hafta öyleydim hatta içtiğim anda 10 dk bir midem çok kötü bulanıyordu sonra gün boyu rahatlıyordum şimdi rahat rahat içiyorum içmediğim zaman yine midem bulanıyor :( 

(1,169 puan) tarafından
2 gündür içiyorum bıçak gibi kesti bulantı kusmayı ama çok uyku yapıyor ya hiç iyi değil bu yönden
(241 puan) tarafından
Eveett ben 2 aydır kullanıyprum içtiğim zaman gözlerimi bantla bağlasam yine uyurum :D
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Gece yatmadan önce alıyordum canım 
(1,169 puan) tarafından
Bende öyle içiyorum gün boyu halsizim
(4,089 puan) tarafından
Ben gündüz içince öyle oluyordum gece içince öyle etkilemiyordu senin hamilelikten de öyle olabilir zamanla geçecektir canm
0 oy
(236 puan) tarafından
Ben doğurana kadar kullandm ama akşam yatmadan bi tane yetti oda uyku yaptı hep
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Canim ben 9 ay kullandım bu ilaci ve bu ilac sayesinde ayaktaydim ve yiyip icebiliyirdum. Evet uyku yapar bu yüzden doktorum bana uyumadan önce icmemi söylerdi.

Birde yan etkisi çok ağır degil cnm dozu çok düşük bi hap o yüzden benim doktorun gece 2 tane iç demisti. Sen yine de doktoruna danış.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 139 göst.
18 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 144 göst.
14 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 180 göst.
1 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Hawa (1,552 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 366 göst.
18 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zeynepcelik (2,443 puan) tarafından soruldu

380,571 soru

11,394,546 cevap

34,909 kullanıcı

...