0 oy
365 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,443 puan) tarafından
Kızlar ilaç etkili. Yani mide bulantımı kesti çok şükür ama saflaştırdı beni resmen. 3 gündür annemdeyim. Elim kolum kalkmıyor. Allah razı olsun annem de ablam da iş yaptırmıyorlar zaten ama her zaman da burda kalamam. Eve gidince nasıl iş yemek yapcam bilmiyorum. Böyle yan etkisi yapanlar var mı acaba?

8 Cevaplar

0 oy
(119,392 puan) tarafından
Ben benzerini kullandim di acayip uyku yapiyodu biraktiydim snr
(2,443 puan) tarafından
Kız bıraksam mide bulantısı mahvediyor. Kullansam halsizlik bitkinlik yapıyor. Napcağımı şaşırdım.
(119,392 puan) tarafından
O uykuyu cekmekdense bulantiya razi gekdiydim ben
(2,443 puan) tarafından
Doğrudur canım ya yarın da öyle deneyim bi eve geçmeden
-Reklam-
0 oy
(769 puan) tarafından
Başlarda ebet yapıyo onradan alışınca olmuyo ben halen kullanıyorum valla 4 veya 5. Kutu olması lazım :(((
(2,443 puan) tarafından
Ne kadar kullandiktan sonra alışırım peki canım? Gerçekten bulantıma iyi geldi bırakmak da istemiyorum ama ruh gibiyim evin içinde
(769 puan) tarafından
1 hafta sürdü uyuşukluk bende birde zaten hamilelikte bile oluyor aslında ben ilk hamileliğimde ruh gibiydim ilaç kullanmıyordum oysa ama işte bunda mide bulantısı çok fenaydı inşallah alışırsın sende
(2,443 puan) tarafından
Benim de ilk hamileliğimde çok takmadım. Eşim çok yardımcı oldu zaten akşama kadar yatıyordum ama şimdi kızıma yedirmem içirmem için bulantım olmasın istiyorum. Inşallah 1 haftada geçer etkisi sağol canım
0 oy
tarafından
Canim prilam bana etki etmedi ben daha agir birsey kullandim dedigin gibi imsan kimildayamiyor. O yuzden bosver benim suyumu bile annem ayagima getirdi. Sende evde isi gucu cok kafana takma basit seyler ye ic esinde yardimci olsun sana
(2,443 puan) tarafından
Küçük kızım var canım o olmasa hiç takmam zaten kraker bile yerim. Eşim de yardımcı oluyor sağolsun ama kızımı doyuramam eşim yokken bulantıyla
tarafından
Canim benim Allah yardimcin olsun cok zor bulanti biliyorum cok cektim
(2,443 puan) tarafından
Amin canım çok sağol
0 oy
(289 puan) tarafından
Ben ilk kullanmaya başladım 2 hafta yataktan çıkamadım. Öyle bir uyku yaptı ki bende. Sonradan geçiyor ama o etkisi canım. Sersem gibiydim resmen. Uyku ilacı almış gibi içer içmez bayiliyordum 
(289 puan) tarafından
Bende birakiyim diyorum ama sabah yutmazsam birsey yiyemiyorum hala. 19+5 im 4. Haftadan beri hergun kullanıyorum
(2,443 puan) tarafından
Doğrudur canım senin biraz uzun sürmüş bulantın. Allah yardımcın olsun
(289 puan) tarafından
Amin canım. Bu gidişle doğuma kadar kullanicam galiba :D
(2,443 puan) tarafından
Ayy inşallah en kısa zamanda geçer valla bulantı kadar pis bişey yok :))
(289 puan) tarafından
İnşallah canım :)
0 oy
(841 puan) tarafından
Bende hiç etki etmedi yada doktor uymaya yakın 2 tane iç dedi gece çok güzel uyuyordum içerken gündüz icmedigim için anlamadım hiç etki 
(2,443 puan) tarafından
Sabah 1 gece 2 tane içiyorum. Sıfır bulantı ama bütün gün yatırıyor beni.
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Bende prilamin farklı tür ilacı olan zofer kullandım onu kullanmadan yapamıyordum ama bende hiç öyle dediğin gibi olmadı 
(2,443 puan) tarafından
Doğrudur canim belkide bünyeyle de alakalı
0 oy
tarafından
Canım normalde yatmadan 2 tane alın diyorlar ama ben 1 tane alıyordum kesiyordu hemde öyle yapmıyordu eger etki ederse 1 tane iç yoksa aman boşver miden bulanınca da hicbir iş yapamıyorsun üzerine bi de bulantı çekiyorsun zaten 
(2,443 puan) tarafından
Öyle valla keşke şu bulantı işi hiç olmasaydı hayatımızda :)
0 oy
(395 puan) tarafından
Valla canim senin yine mide bulantini gecirmis ben kullaniyorum yine midem bulaniyo ksuuyorum sadece bi tik azalma oldu ama acayip elim kolum kalkmiyor cok fena uyku yapiyor ilk zamanlar aksam 9 da uyur kalirdim sabah kalkardim sanki gece bi ton is yapmisim yataktan zor kalkiyorum.bide ilgilenmem gereken 20 aylik bi kizim var.
(2,443 puan) tarafından
Aynen canım 21 aylık kızım var bulantım zaten çok aşırı olmuyor benim. Kızımda da kusma falan çok az olmuştu ama bulantı benim elimi kolumu bağlıyordu. Bulantımı geçiriyor ama bu sefer de dediğin gibi elim kolum kalkmıyor. Idare edicem artık bi süre napayım
(517 puan) tarafından
Merhaba eski post biliyorum ancak küçük bedelleriniz varmış acaba emzirirken mi kullandınız bu ilaci
(395 puan) tarafından
Ben emzirmiyordum cnm.coktan birakmisti emmeyi
(2,443 puan) tarafından
Ben de emzirmiyordum canım kesmiştim kızımı memeden

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 139 göst.
18 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 144 göst.
14 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 317 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Ummebrar (1,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 180 göst.
1 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Hawa (1,552 puan) tarafından soruldu

380,571 soru

11,394,546 cevap

34,909 kullanıcı

...