0 oy
179 göst.
Diğer kategorisinde (1,552 puan) tarafından
Doktorum bulantı için Prilam Dr yazmıştı.. Eczacı günde bir defa iki tane uyumadan önce diye yazmış.. Ama öğleden beri midem çok kötü, şimdi içsem bi sorun olur mu ki.. Sanki doktorum bulantı olunca iç demişti, vakit söylememişti ama emin olamadım.. Yardımcı olursanız çok sevincem

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
bende gece diye hatırlıyorum canm ama simdi kötüysen iç birsey olmaz 

bana iyi gelmemişti 
(1,552 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben uyumadan önce 1 tane içiyordum yetiyordu yine o koku hassasiyeti bulantı tam olarak geçmiyor ama en azından bir şeyler yiyip ayakta durabiliyorsun bence bugün şimdi 2 tane iç bir iki saat birsey yeme yarın yatmadan önce almaya başlarsın canım bir şey olmaz 
(1,552 puan) tarafından
Öyle yapim olmazsa, teşekkür ederim :)
0 oy
tarafından
Uykunu getirir ondan gece iç diye tavsiye etmiştir 
(1,552 puan) tarafından
Allah razı olsun, sizinkileri de Allah bağışlasın.. İlk üç ayda bulantı olur, sonra hafifler dediler, benimki dördüncü ayda falan hafif hafif  başladı, bugün de çok kötü oldum.. Bir kaç gündür de salçalı falan yemekleri yiyesim gelmiyordu, ayranlı çorba falan yapıyorum o yüzden
tarafından
Amin teşekkürler yoğurt süt hayvansal gıdalar beni çok istifra ettirirdi ikisindede yaşadım oğlumda doğuma kadar hatta doğumda bile istifra etmeye devam ettim şuan 23 haftalık olucak 1-2hafta önce tamamen geçti mide bulantısı bünyeylede alakalı ilkinde çok istifra etmeme rağmen hastanede yatırmadılar bunda 16 haftada hastanede yattım 4 gün çok kötü hissederseniz mutlaka doktora gidin gerekirse hastanede yatın
(1,552 puan) tarafından
Ayy çok geçmiş olsun :( Allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin.. İnşeAllah öyle bişeye gerek kalmaz ama olursa gideyim, Allah razı olsun
tarafından
Özeldeki doktorum bana gittiğim zaman bana serum vuruduyordu oda kızıyordu 3 marka ilaç var denicez işe yaratanı bulamazsak ya günlük serum yiceksin yada hastanede yatıcaksım diyordu devlet hastaneleri pek istemiyor açıkçası 2. Günden sonra çıkış yapıyorlar devlette bir erkek doktora denk gelmiştim o  3 gün yatırdı nöbeti kadın doktorlara teslim edince ee bu hamilelik hamilelik böyle kusa kusa geçer çıkış dediler zaten oğlumda huysuzlaşmış onuda özlemiştim imza atıp çıktım ama ilk hamileliğimde olsaydı imza atıp çıkmazdım iyi olana kadar yatardım
(1,552 puan) tarafından
Anladım, iki çocukla zor tabi.. Karnındakini mi düşüneceksin arkanda kalanı mı
0 oy
tarafından
Ben akşam alıyordum midemin bulantısı geçene kadar içtim bi kaç hafta 
(1,552 puan) tarafından
Anladım, teşekkür ederim :)
0 oy
tarafından
Dr bana sabah aç karnına 2 tane iç dedi
(1,552 puan) tarafından
Hımm, sizinki de tam tersini söylemiş.. Demek ki vakit çok fark etmiyor, teşekkür ederim :)
tarafından
Rica ederim canım ben öyle iyidım
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Bende gece iki tane kullanıyordum ama sabahta bir tane zofer kullanıyordum özel ilaç o ikisi o sekilde bana anca öyle iyi geliyordu
(1,552 puan) tarafından
Ben de Zofer dediğinizden yok ama teşekkür ederim yine de :) Üstteki yorumlardan cesaret alıp şimdi içtim, inşeAllah bi sorun olmaz
0 oy
(749 puan) tarafından
Hayir cnm her gece yatmdan once 2 tane sabh mis gibi kalkicaksın bktin ogln bulntin var 1 tane daha icebilirsin 

Suan icmeki alsam icip yatasın sabah ta dinc uyanasin simdi icersen yatarken bir tane icmis okucaksin etki etmez sık disini zaten aksam oldu .duzenli kullanirsan hayat kurtarici bir ilac 
(1,552 puan) tarafından
Benim şimdiye kadar düzenli ve aşırı bi bulantım olmadı çok şükür, o yüzden düzenli kullanmadım.. Bi kaç gündür iştahsızlık vardı, bugün de aşırı bi bulantı var, dayanamadım öğleden beri
(749 puan) tarafından
Eger oyleyse bilandigi an ic bnm butun gun boyu ve gece asiri bulantim olurdu .eger arada bulaniyraa bulantidan snra alabilirsin
(1,552 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim, size de geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 139 göst.
18 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 144 göst.
14 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 316 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Ummebrar (1,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 365 göst.
18 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zeynepcelik (2,443 puan) tarafından soruldu

380,130 soru

11,379,670 cevap

34,868 kullanıcı

...