0 oy
478 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi

image

Hanımlar merhaba,

Görümcem hamile, doğum yapacak. Böyle bir set buldum e bebekte. 500 TL'lik hediye kartı alınca bu set hediye olarak geliyor, ekstra ücret ödenmiyor. Ben bu seti alıp 500 liralık hediye kartı yerine içine 250 TL'lik hediye kartı koymayı düşünüyorum. Sizce hediye kartı kaç paralık olmalı?  250 TL mi 500 TL mi? Bide bu kutu yeterli olur mu götürmek için ? İçindekiler şunlar;

Diş kutusu,

Saç kesesi,

Boy cetveli,

Bebek günlüğü,

Ayak izli fotoğraf çerçevesi,

Müslin battaniye,

500 TL'lik hediye kartı (250 de olabir)

Miniklerin ilk anılarının saklanabileceği hediye kutusu,

Sevdiklerinize içten dileklerinizi yazabileceğiniz not kartı bulunmaktadır.

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
500 TL olsun bence saydıkların makul fiyat 
tarafından
500 lira hariç canım. Bu sete para ödenmiyor
-Reklam-
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Bu setin içindekilere bir tek muslin iş görür diğeri boş. Sen 500luk çeki de ver
tarafından
Tamam teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Setin içindekiler pek kullanılmaz sanmam
tarafından
Tek hediye kartı mi vereyim
tarafından
Hediye ise o ses Yani kısaca beleş ise kartta birlikte ver o zaman eğer buna para vereceksen gereksiz dedim ama hediye ise ver o zaman
tarafından
Yok kız bu ne ki ben buna para vereyim :)) yanında hediye geliyor zaten
0 oy
(1,416 puan) tarafından
Bu seti alma bence gereksiz geldi bana 
tarafından
Set yaninda hediye canım
(1,416 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(119,465 puan) tarafından
tek muslin ortu ise yarar
tarafından
Tek hediye kartı versem ayıp olmaz mi
(119,465 puan) tarafından
olmaz niye ayip olsun
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Set çok gereksiz Cnm. 
tarafından
Sadece hediye kartı yeterli olur mu
0 oy
(236 puan) tarafından
Ben böyle şeyleri çok gereksiz bulıyorum onun yerine normal para versen daha ikram olmazmı yada bebeğin önemli ni ihtiyacını alsan 
tarafından
Canım setin icinde hediye kartı var zaten istediği şeyi kendisi alsın diye düşündüm. Bunlar ekstra yani. Şimdi ben elbise alırım belki beğenmez bişey olur ama böyle bir şey olunca istediği şeyi istediği zaman alabilir. Para olsa belki eşi alır kendisine kalmaz
(236 puan) tarafından
Eşi alır diyosan ne diyebilirmki cnm
0 oy
(2,746 puan) tarafından
İçindekiler pek işe yarar durmuyor sen kendin set yap
tarafından
Nasıl mesela canım?
0 oy
(137 puan) tarafından
Evet 500 koy bu set pek kullanılmaz 
tarafından
Tamam canım cok sağol
0 oy
(13,923 puan) tarafından
Set bana gereksiz geldi. Zaten herşeyin üstünde e bebek yaziyor. Görümcen sonra bana promosyon ürünü getirdiler demesin. Bence işine yarayacak bişeyler alin. Bez bile daha iyi olur. 
tarafından
İlk koliyle ıslak mendil almayı düşündüm sonra ayıp olur diye vazgeçtim. O anılara değer verir bide içinde battaniyesi vs varya dedim kullanır. Hediye çekiyle de bez lazimsa bez , elbise lazimsa elbise alsın diye düşündüm. Şimdi sadece hediye çeki versem çok boş olmaz mı?
(13,923 puan) tarafından
Aslinda bütçeni bilmiyorum ama en iyisi altin takmaniz. Gram takamazsan yarim gramda var. 500 lira vermek yerine yarim gram tak.
tarafından
Bende hamileyim pek durumumuz yok o yüzden bide açıkçası içimden gelmiyor gram takmak düğünümde bir şey getirmedi çünkü
0 oy
tarafından
250 yeter bence 
tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Hep  antin kuntin şeyler ya. Bence 500lira ver, bunu da boşver.
tarafından
Yanında vermiyim mi bunu da canım?
0 oy
tarafından
Neden hediye kartı ki nakit verme imkanın varsa bence nakit ver istediği yerde harcayabilsin
tarafından
Çünkü istediği şeyi alabilir nakit versem elinden alırlar belki :/
tarafından
Hımmm öyle bir durum varsa o zaman hediye çekini ver ama bunuda belirt yani söyle seni düşündüğüm için hediye çeki getirdim. İnce bir düşünce bence :)
tarafından
Ay valla vereceğim artık ne düşünürse düşünsün ben iyi niyetle yapıyorum kendisi bilir :)
0 oy
(632 puan) tarafından
Cok marka logosu oldugu icin promosyon gibi gozukebilir eger oyle anlamayacak biriyse cekle beraber ver ama anlayabilecek biriyse sadece ceki verebilirsin digerlerini de ister kendin kullan ister at
tarafından
Olmadı içine başka şeyler koyarım canım
0 oy
(322 puan) tarafından
Biri bana böyle bir set getirse ben çok mutlu olurum. Bana göre bu tarz şeyler çok gerekli. Herseyi saklamayı seven bir insan olarak söylüyorum bunu. 250 TL ilk hediye kartı yeter bence. Bir ihtiyacını alir bebeğinin yanında da bu seti ver hoş olur bence 
tarafından
Çok teşekkür ederim canım

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 502 göst.
6 Haziran 2021 Moda kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 309 göst.
29 Eylül 2021 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 141 göst.
0 oy