0 oy
576 göst.
Aile kategorisinde (1,925 puan) tarafından
Kızlar benim yaşadığım yerde hiç kimsem yok bu yüzden her şeyde kocama bağımlı hale gelmişim onsuz hiç bişey yapamıyorum. Kendi başıma dışarı çıkmak vakit geçirmek istiyorum ama yapamıyorum sürekli onu  götürmesini bekliyorum eşim beni bekleme git kendin gez diyor ama yapamıyorum nedense. Filme git diyor, avm git diyor gitmiyorum illa o da gelcek niye böyleyim bilmiyorum. Oğlumu psrka götürmek için bile ona sende gel diyorumya. Siz tek vakit geçirebilyomusunuz kocamıda bunaltyprum sanki ben.

22 Cevaplar

+1 oy
(13,662 puan) tarafından
Ben de tam tersi.

Esmle çıkınca hemen eve gtsem diyorum ahahahha

Sadece eş değil yanımda biriyle gezemiyorm.

Tek olmam lazim
(13,662 puan) tarafından
:D  sanki maratona katilcam yanındaki yavaş gidince sinirleniyorum dkdjdjjd
(4,040 puan) tarafından
Ben boyleydim anam bana sokakli suprunti derdi :D
(13,662 puan) tarafından
@hayalet kız cik yarın hava iyi olursa napcan herifi.
 Tur at gez dolaş tadına varsan kmseyi almazsın artık yanına :D
(13,662 puan) tarafından
@enes2020 bnm anam daha fena ahahahha
Babamla her sabah yürüyüşe çıkıyorlar.
Annem babam yavaş gidiyo diye hizlaniyo yolunu ayiriyo ondan ahahahhaha
(4,040 puan) tarafından
İşte benim kafa :D
-Reklam-
0 oy
(3,463 puan) tarafından
İnsan tek  başına hiç bisey yapmak istemiyo seni anlıyorum sanki sokakta sadece sen varmışsın gibi geliyo dimi
(1,925 puan) tarafından
Evetya hiç bişeyin anlamı olmuyo tek başına. Yanımda kız arkadaşım olmadığı için böyleyim galiba. Kocamla göbeğim bağlı gibi gezyom resmen.
(3,463 puan) tarafından
Bende aynıyım dışarı birlikte cikabilecegim kimsem yok gidip Bi yerde oturamıyorum tek başıma kendimi acayip hissediyorum
0 oy
tarafından
Hiç öyle olmuyorum ya alıp kızımı çıkarım dışarı. 
(1,925 puan) tarafından
Benimde bundan kurtulmam lazım
tarafından
Birkaç kere yap alışırsın zaten
0 oy
(11,217 puan) tarafından

bide dil bilmedigin bir ulkede olsaydin :) ben 3. ayda vurdum yola 8 km bilmedigim yerde yuruyuse ciktim.kayboldum esim gelip beni aldi. sonuc simdi istedgm yere gidiorum

(1,925 puan) tarafından
Zor canım gurbette yalnızlık zor bide
(11,217 puan) tarafından
o gurbe5 dil bildigin zaten yasadigin ulke bide oyle dusun
0 oy
(1,988 puan) tarafından
İlk zamanlar bağımlılıktan değil onla bişeyler yapmak istediğimden ötürü bende öyleydim sonra adam yıldı gözünü sevem kendin git diyo . Baktım tek başına daha zevkli şimdi bende geleyim deyince ayağımın altında dolaşma ben giderim diyom
(1,925 puan) tarafından
Evleneli 5 yıl olcak hep böyle oldum ben. Her şeyi o yapar. Bende ona alıştım bazen tek başıma yemek almak para ödemek bile tuhaf gelyo.
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Yalnız gezmekte güzel bence ben giderim tek başıma avm ye parka götürürüm kızımı 
(1,925 puan) tarafından
Bende nedense yapamıyorum bilmiyorum
0 oy
tarafından
Valla tek gitmek istemem bende ama oğlun var miş seninde  benimde çocuğum olsa onunla çıkardım 
(1,925 puan) tarafından
Evet 14 aylık oğlum var çok şükür parka götüryorum onu aslında
0 oy
(2,512 puan) tarafından

Arkadaş edin acil hayat geçmez öyle 

Ben tek de çıkarım arkadaşlarla da insana yoldaş arkadaş lazım eş yetmez 
(1,925 puan) tarafından
Demi ya ama kimseyi tanımıyorum benim hayatım böyle geçicek galiba bide tek kızım kendimi çok yalnız hissedyorum hayatta, kocama bağımlılığımda bu yüzden heralde
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Eşin her zmaan yanında olamaz zaten tüm gün isteler onlar birgunleri var onda da dinlenmek istiyorlar 

Bebeğinin esyalarini akşamdan sırt çantana koy yiyecek su bez vs AVM beraber gidebilirsin alt değiştirme oyun yerleri var ya da mahallede parka çıkabilirsin öğlen saatlerinde bir saat bile çıksan yine yeter 
(1,925 puan) tarafından
Canım eşim evden çalışyo çok şükür zaman sıkıntısı yok ne zaman istersek çıkabilyoruz ama eşimde gitmek istemiyor bazen siz gidin takılın diyor
(1,160 puan) tarafından
Ee sen git takıl o zaman benim eşimde belirli günler  evde ben hazırlanıyorum o uyanana kadar parka gidiyorum
Oğlum büyüsün tiyatro sinema her yere giderim ben bekarkende böyleydi üniversite yillarim hep Marvel filmlerine tek başıma gitmekle geçmişti alışkanlık birazda
0 oy
(6,980 puan) tarafından
Aynı ben çünkü burada hiç kimsem yok kaynanam desen laf soğuk revani hayatta gitmem onunla o yüzden eşimi bekliyorum tabi ki en büyük etken de burayı hiç sevmemem.
(1,925 puan) tarafından
Yalnızlık koca bağımlılığı yapyo heralde canım
(6,980 puan) tarafından
Evet canım kesinlikle.
0 oy
(236 puan) tarafından
Valla ben ehliyet alacam biran önce her uzak yere eşimle gitmek istemiyorum oda bıktı al biran önce seni oraya buraya gezdirmekten bıktım diyor ben biraz züccaciye falan gezmeyi çok severimde
(1,925 puan) tarafından
Kızz araba asla kullanamam ben çok korkağım. Helal olsun sana
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Anam bu nasıl dünya gitmek isteyeni kocası yollamaz,adam yollasa karısı gitmez :ermm: 

Hey gidi koca dünya :D

(1,925 puan) tarafından
Hahaha demi kız her kesin derdi başka :D
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Nerde yaşıyorsun
(1,925 puan) tarafından
İstanbuldayım canım
(1,556 puan) tarafından
Okdr kendini kapatma bence canım
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Arada insanın tek olması iyi oluyor emin ol

(1,925 puan) tarafından
Kız kavga edincede çıkıp yürüyüş bile yapamıyorum o derece
(27,351 puan) tarafından
Bir tadına bak tek çıkmanın sonra hep istersin
0 oy
tarafından

Ay benimki de keşke izin verse de çıksam.tek başıma ama yok kapıda herkes bekliyor ki hulya çıksın da kaçıralım :ermm:

tarafından
Ayn ayn sonra kaçırırlar filan bensiz kalır beyim
(1,925 puan) tarafından
Kızz o nasıl kıskançlık. Accık güven lazım. Ev kuşuyuz zaten yollasa ne kadar gideriz demi
tarafından
Aman ne bilim görmemiş tabi at gözlüğüyle bakıyorlar hayata aile böyle alıştırmış sen bizi görsen bize artık normal geliyor annemde  öyle etrafımda gördüğüm çoğu kadın böyle geri kafalı bizim insanımız
(1,925 puan) tarafından
Yok canım benim eşim kıskanç değil tam tersi git gez toz der akşam bebeği uyuttuktan sonra sinamaya felan git der ama ben korkarım gece çıkmaya. O da bilir zaten kimseye yan gözle bakmicağımı. O yüzden bana güvenyor hatta yarın iki tane iş arkadaşımla iftar yapıcaz ailemide getirceğimi söyledim sizde evde sıkılmayın dedi ama ben gitmem dedim onlar bekar eşi olsa giderdim yokse çekinirim rahat hissetmem dedim. Eşim çok anlayışlıdır bu konuda çok şükür.
tarafından
Aman maşallah kinayayimda başıma gelsin ☺ klasik olacak ama bana güveniyordaa çevreye güvenmiyor beyfendi ben babadan da çok baskı gördüğüm için alıştım diyelim napalim
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Yok ben eşimle giderim her yere aksine o olmazsa gitmem :)
(1,925 puan) tarafından
Bende aynıyım işte
(5,240 puan) tarafından
Cok iyi boyle vallaa
0 oy
tarafından
Öyleydim şimdide her b.ku kendim hallediyorum inan hiç güzel değil 

Eşin sıkıntı yapmıyorsa kıymetini bil gez toz bu zamanların geri gelmicekk  

ölüm var ölüm 

Ayrılık var ayrılık 
(1,925 puan) tarafından
Eşim sıkıntı yapmıyor ama onuda sıkmak bunaltmakta istemiyorum. Aslında onunda bazen yalnız kalmaya ihtiyacı varda ben tek çıkamıyorum
0 oy
tarafından

Biz eşimle ayda bir çıkar gezeriz onumu beklicem kızımla arkadaşlarımla geziyorum heo:D

(1,925 puan) tarafından
Bende olmayan şey arkadaş işte yoksa takılcak biri olsa gezerim
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Şu an bebeğim küçük 4.cu katta oturuyorum asansör yok  hem bebek arabasını hem oğlumu aynı anda indiremiyorum 7 ayligiz ama biraz daha büyüsun giderim yani oğlumla kahvaltılara avmlere gideriz diye düşünüyorum kendini biraz bilmeye başlasın eşimi bekleyemem biraz büyükse sende oğlunla baş başa git canım 
(1,925 puan) tarafından
Aynı kız bende 4 katta oturyom asansör yok ama arabayı altta bırakyorum ben kapatıp yoksa indirip çıkartmak çok zor oğlumu nefes nefese anca çıkartyorum. 14  atlık oğlum.
(2,194 puan) tarafından
Bizim yasak canım aşağıya hiç bir şey koyamiyorsun hemen şikayet ediyorlar ikinci katta ikizleri olan kadın vardı ona da koydurtmadilar kadın mecbur aldı o yüzden hiç aşağıya bırakmaya kalkışmadim çıkarmak neyse geriye hadi eşimi beklerim de indirmekde sorun ya
(1,925 puan) tarafından
Ya o nasıl insanlarya hiçmi anlayış yok bazen bu insanlara şaşıryorum şikayet etmek nedir bunlar hiçmi çocuk büyütmedi yazık değilmi size. Nocak altta dursa kaptyorum bi köşeye koyyorum öylece duryor bağlama felanda yapmıyorum. İnsan olan anlar bindirip çıkartmanın çok zor olduğunu.
0 oy
(158 puan) tarafından
Bebekden önce valla ben kız arkadaşlarını bile beklemezdim canım ne zaman gezmek istedi tek başıma gezerdim.ama bebeğim oldukdan sonra şuan 9 aylık eşim olmadan gitmek istemiyorum çünkü biraz huzursuz çocuk ağlamaya hemen başlıyor ama yürümeye felan başlasın 1 ,2 yaşına gelsin artık oğlumla takılacam babayı beklemiyecem:-D
(1,925 puan) tarafından
Bir iki yaşta zor ya toplu taşımada tek başına zor olyo yinede. Arabadan kurtulsak yine kolay olucak ama
(158 puan) tarafından
Benimki işte canım arabada durmuyor sıkılıyor ağlamaya başlıyor kucak istiyor.bi yere gidemiyorum arabayla bahçede arabayla gezdiriyorum yürüyüş yolunu iki kere anca tür atabiliyorum başlıyor ağlamaya arabayı bırakıyorum sonra eşim gidiyor alıyor arabayı allahdan lojmandayiz bahçede biraksamda sorun olmuyor arabayı.
(1,925 puan) tarafından
İyimiş canım keşke site içi park gibi bişey olsa ama bizim ana caddeye yakın
(158 puan) tarafından
Keşke canım valla çocuk olunca lojmanın değerini daha çok anladım.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 183 göst.
4 Şubat 2024 Aile kategorisinde Zzzzzz (1,427 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 223 göst.
19 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2935 (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 111 göst.
28 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Havin06 (2,051 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 74 göst.
5 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,104 puan) tarafından soruldu

378,994 soru

11,344,345 cevap

34,809 kullanıcı

...