0 oy
459 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İyi akşamlar kızlar ben yeni doğum yaptım konu şu kaynanamla ve eşimin ailesi ile küsüz eşim de istemiyo ailesini sildi yani bayadir böyle bugün kaynanam eşimi yabancı bir numaradan aramış senin karın bebeleri sakliyo doğum yaptığını sakliyo demiş şimdi biz aylardır küsüz ben ne diye doğum yaptığımı söyleyim ki eşim kendi tenezzül edip aramıyor istemiyor ailesini ki konu benim kaynanam bana seni sevmiyorum istemiyorum işte baya ağır beddualar namusuma kadar laflar etti çocuğuma da beddua etti doğumdan sağ çıkmayın diye eşim de bu sebepten sildi ailesini direk eşime söyledi bu lafları bugün de aramış böyle diyo ben de sinirlendim açıkçası benim çocuğuma bana beddua eden birini de asla evime sokmam siz olsanız ne yapardınız yani haksız mıyım kadın bana düşman direk olarak bende çocuklarımı da göstermek istemiyorum bu sebepten

11 Cevaplar

0 oy
(4,583 puan) tarafından
Yani gayet haklısın
(4,583 puan) tarafından
En azından eşin sana destek çıkıyor ne güzel, sesini çıkarmayanlar da var.
tarafından
Eşim de çok savunurdu annesini annesi yaptıklarını inkar ederdi bi gün ses kaydını aldım orda bana seni sevmiyoruz işte namus konusundaki imalari fln vardı ordan sonra düzeldi eşim çok şükür canım ama kadın değişik ya hem beddua ediyo el kadar bebelere hemde bebeleri sakliyo diyo
(4,583 puan) tarafından
İyi yapmışsın ya çok şükür. Bayağı bir değişikmiş evet de dikkat etsin dönüp dolaşıp onu bulur ettiği beddualar
tarafından
Allaha havale ettim uzak duruyorum kendisinden anlatamadığım çok ağır şeyler yaşadım aynılarını tekrar yaşamak istemiyorum aşırı stres oluyorum inşallah rabbim uzak etsin cevabın için teşekkür ederim
(4,583 puan) tarafından
Amin ne demek estağfurullah Allah yardımcın olsun ❤️
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Şu kötü kaynanaları biri kaynar kazana atsın artık yaa 

Bu nedir ya
tarafından
Valla şuan lohusayim kaynanam gelirse her zmanki gibi stres sinir bombası edecek beni ama ben gelmesin kovarım dedim yani gerçekten daha bunlar hiç bişey değil 5 senedir bana yapmadığı kalmadı bu sondu iyi girdik birbirimize bende istemiyorum kadın arsız arsız böyle konusunca sinirlerim bozuldu:(
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Haklı olarak
tarafından
Aynen canım
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Rabbim insanlara biraz utanma, ar, hayâ versin yapıp yapıp hiç birşey olmamış gibi nasıl konuşuyorlar daha allah ebediyen uzak etsin böyle insanlari hayatımızdan okurken artık ruhum daralıyor böyle olaylarda
tarafından
Amin inşallah canım rabbime havale ediyorum dertleşmek istedim biraz sağol cevabın için
0 oy
(907 puan) tarafından
Niye kaynanan boyle davrandi ki ! Yani sana hatta karnindakine beddua edecek kadar nasil ileri gidebildi ? Esin ne demis peki ? 

Bosver esin yaninda ve siz kusseniz birak kudursun ! O simdi senden daha beter haldedir
(907 puan) tarafından
Bu kadar basit seylerden insanlar nasil bu hale gelebiliyo ya !
tarafından
Kaynanam diğer eltime karşı da böyle fena davranmış ama eltim baya dişli bana yaptığı kadar ona yapmamış benimle uğraşmaya hala devam ediyor
0 oy
(7,225 puan) tarafından
Ölsun dediği bebeği napacakmis öldü bilsin de gitsin yüzsüz 
tarafından
Bende ona sinirlendim açıkçası benim çocuğuma beddua ediyor bide doğum yaptığını saklıyor fln diyo derdi beni strese sokmak biliyorum evime girip türlü türlü laflarıyla üzecek
(7,225 puan) tarafından
Hicte sokma evine iki gün önce ölüsünü beklediğin yere nasıl gelicen de gelmesin manyak karı
tarafından
Öyle yapıcam canım eşime de bu şekilde belirttim ağzını açıp tek kelime etmedi haklısın dedi sadece ben normalde hep sessiz kaldım hep saygı duydum söz konusu evladım bu sefer
(7,225 puan) tarafından
Saygi duymayan saygı beklemesin ne ekerse onu biçer
tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(554 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ya hadi sana ettiği lafları bir şekilde unuttun diyelim çocuğun için neler demiş çok ayıp coook
tarafından
Benim takıldığım da o zaten genel olarak tartışma olur ama evladıma beddua etmesi bitirdi yani
(554 puan) tarafından
Valla çok haklısın canım
tarafından
İnşallah uzak durur benden ve çocuklarımdan
0 oy
(294 puan) tarafından
Oylesini evine sokma hayır gelmez ondan Allah sabır versin size
tarafından
Amin canım inşallah stresten sütüm kesilecek diye korkuyorum ilk çocuğumda onun yüzünden oğlum mamayla büyüdü neler çektim ne dayakla yedim lohusa halimle rabbim şahit
0 oy
(449 puan) tarafından
Nasıl beddualar bunlar insan düsmanina etmez. Hadi seni geçtim senin bebegin çocuğun onun torunu. Nasıl kiyipta diline böyle beddualari getirir. Allah akıl fikir versin. Neyin nefreti bu. Canım evine değil evinin eşiğine adım attırma. Kötü kalbini düşüncelerini alsın cehenneme gitsin.
tarafından
İlk beddua değil ama bu sefer çocuğuma etti yani insan torununu sevse beddua etmez
0 oy
(135 puan) tarafından
Kız bunlar yüzsüz yarın Birgün de hiç öyle denemiş gibi gelir giderler
tarafından
Hemde ne yüzsüz ne zman dedim diyomus bide
0 oy
tarafından
O lafı etsin gırtlağına çökmezsem bende insan değilim. 
tarafından
Bende çökmek istedim ama işte olmadı canım zaten eşime dedim bir kelimesi daha olursa çocuklarıma bana bu sefer elimde kalır

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 387 göst.
15 Kasım 2022 Aile kategorisinde Eloff (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 256 göst.
18 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Emine 123 (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 328 göst.
10 Ağustos 2022 Aile kategorisinde CEYLAN BILGI (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 112 göst.