0 oy
803 göst.
Aile kategorisinde (3,859 puan) tarafından

Kızım hasta oldu gece sabaha kadar uyumadı kulağı enfeksiyon kapmış. Bugün eşimin amcası aradı diğeri doğunca yağmuru biz alırız çocuğa bakamıyorsn ikinci olunca hiç bakamazsin. Burda yengengil bakar miss gibi dedi ben şok geçirdim. Yaâ istiyorlar ki çocuk hiç hasta olmasın:O

31 Cevaplar

+2 oy
(110 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Sen mi doğurdun dürzu deseydin beni yönlendiriyosun anası sen misin 

Ay çok sinir oldum şimdi he
(3,859 puan) tarafından
Kizz bide bana sor duyunca şok geçirdim çocuk bu illaki hasta olur
(110 puan) tarafından
Böyle haddini bilmezlere cevabini ver lütfen ezdirme kendini. Yoksa başına daha büyük dertler acarlar
(3,551 puan) tarafından
Kocanın amcası mı.. Nası ne biçim aile ilişkileri var ya kocamın amcası kimki benimle öyle konusabilsin..hösstt derler adama
-Reklam-
+1 oy
(1,988 puan) tarafından
Yok mu amcanın çocuklarının bi kusuru sen önce büyüttüklerine bakta sonra kızıma göz koy fe
(3,859 puan) tarafından
Kizz öyle söylersem kaos çıkar:D
0 oy
tarafından
Eeeee amcaya kim demis ne hakla bunu söylüyor sakami buu
(3,859 puan) tarafından
Eşimin annesi babası yok abla orda büyümüş eşim.
0 oy
(10,453 puan) tarafından
Cevabını vermissindir inşallah cnm geçmiş olsun bu arada 
(3,859 puan) tarafından
Dedim ne alaka yanii kimseye vermem ben çocuğumu kendim bakarım ikisine de dedim.
(10,453 puan) tarafından
Deseydin çok bebek bakmak istiyorsanız karınız doğursun diye
0 oy
tarafından
Çok hevesli iseniz doğursun eşin  bir tane deseydin hayırdır kimden neyi alıyorlar 

Çok da üzüldü isen aylık verin yardımcı tutayım deseydin
(3,859 puan) tarafından
Bacım onlar bizden para isteyen cinsten :D kendinin de 4 bebesi var
0 oy
(7,867 puan) tarafından
Ayy ne alaka ne alaka
(3,859 puan) tarafından
Ne bileyim bende anlamadm
0 oy
tarafından
Kendileri çocukları hiç mi hasta olmamış boş konuşmak için var bu akrabalar ha insanı sinir ederler 
(3,859 puan) tarafından
En küçük kızı iki yaşına kadar sürekli ağlarmis madem taş varmış kızda ameliyat olmuş. Düşünsene iki sene eziyet çekmiş çocuk
tarafından
Kendilerini gormuyorlar sadece eleştirmek ici konusuyorlar
0 oy
(1,995 puan) tarafından

ona ne :D bakamıyosan da bakamıyosun. yaniiiiş ona ne kime ne yahuu

(3,859 puan) tarafından
Ahh bacım ahhh daha neler var :D
0 oy
tarafından
Yok ARTIK halt etmiş..bide eşinin amcasi daha.daha yok ARTIK
(3,859 puan) tarafından
Hahahahah onlar heryere el atarlar bacim
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Zamanında tepkinizi göstermezseniz kendilerinde böyle ileri geri konuşma hakkı bulurlar canım ben bilerek hasta ediyorum zevk alıyorum çünkü de bak bakalım bidaha konuşuyorlar mı
(3,859 puan) tarafından
Ayyy eşim susup duruyo beni de susturuyo kalpcikleri kırılmasın diyee
0 oy
(1,710 puan) tarafından
Eşinin amcasına gelene kadar o çocuğun babaannesi,büyükbabası,anneannesi dedesi var ona mi kalmış çocuğa bakmak çocuk bu illa hasta oluyo bakamamakla ne ilgisi var
(3,859 puan) tarafından
Aynen öyle ne kadar el bebek buyutsem de illaki bir yerden kapiyo
0 oy
(12,763 puan) tarafından
Çok hevesli ise cocuk bakmaya yenisini yapsın de benimkine ben bakıyorum 
(3,859 puan) tarafından
Hahahahah onlar hazıra konuyorlar da ben öyle insanların içine bırakmam kızımı
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Boş yapanlarda bu gün ajakwkkwk onların çocukları hiç hasta olmadı heralde 
(3,859 puan) tarafından
Herhalde jdjfjfn
0 oy
(316 puan) tarafından
Bosver kız ne demişlerdi illa cevap mı verilecek sende gelseydin alın sizin olsun deseydin gülüp gelseydin sonuçta eşine anne baba Olmuşlar kendince kayinbqba rolüne girmiş illa kırıcı olup onlara kırmaya gerek yok bence 
(3,859 puan) tarafından
Canım anne baba olan insan yetim hakkı yemez :) kalp kırmadım tabiki ama söylediği şey doğru değil benim anneligimi küçümsüyor resmen. Kızımın yemek yemediğini bildikleri halde sürekli bu çocuk zayıflamış bakmıyor musunuz diyor
0 oy
(7,227 puan) tarafından
Hayırdır kedi yavrusu mu sahipleniyon ne münasebet diyemedin mi
(3,859 puan) tarafından
Diyemedim bacim
(7,227 puan) tarafından
Dicen canim dicen ki o koca çenelerini kapatmayı bilecekler terbiyesizler
(3,859 puan) tarafından
Zamanında dedim de ne oldu hala devam ediyorlar karışmaya.. onlar yuzunden kaynım eşinden boşandı sen düşün :))
(7,227 puan) tarafından
Ayyy yuh mesafe koy sıra size gelmesin
0 oy
(389 puan) tarafından
İnsan evladının hasta olmasını ister mi hiç ama ne yapacaksın bagisiklikları güçsüz herkes çok biliyor zaten 
(3,859 puan) tarafından
Kız gece oturdum kızımla birlikte bende ağladım canı çok acıyor diye :(
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Hostt cocugu alacak birde haspam
(3,859 puan) tarafından
Hee kizz öyle küfürbaz insanların eline asla bırakmam yavrumu gerekirse hiç uyumam :*
0 oy
(494 puan) tarafından
Eşimin amcası beni arayacak da diyecek ki çocuğu bize ver sen bakamiyosun varyaaa yırtarım o adamı hadsizzz
(3,859 puan) tarafından
Bacım aile yapıları pis onların. Kendileriyle muhatap olmadığım halde adım kötüye çıkıyor muhatap olursam ne olur bilemem
(494 puan) tarafından
Zaten muhatap olma cnm arasalar açma hiç slm verme sakın bu nasıl bi beyin yapısı küçücük sabiyi annesinden ayıracak zihniyetten ne beklenir insanların cocuklarinada göz dikmesinler yaaa Rabbım iyi insanlar la karsilastirsin
0 oy
(11,217 puan) tarafından
kim.kim.kim ??? esinin amcasimi : D ay ipini koparan kaynana ipini koparan kayinbaba oluo
(3,859 puan) tarafından
İnan kaynanam kayinbabam olsa bu kadar zoruma gitmez haa
0 oy
tarafından
Ee yani simdi kimse kusura bakmasin da ben o kadinin agzini g.tune kadar ayirirdim ne demek bakamiyosn biz aliriz esya mi bu cocuk ya 2.gelince ilki gidiyo ne sacma sacma konusuyolar bi cocuga annesinden iyi kim bakabilir cocuk bu hasta olacak tabi ki. Sen ne dedin agzinin payini verdim de lutfen
(3,859 puan) tarafından
Kizz birine bakan ikisine de bakar kendi çocuğumu kimseye vermem ben bakmicsm da başka kim bakacak dedim:) ama daha fazla şey derdim de daha sonra eşimi arayıp ona küfür ediyor karın böyle söyledi diye
tarafından
Ee esin niye mesafe koymuyo ki benim esim annesine bile gereken cevabi veriyo yenge kimmis yani
(3,859 puan) tarafından
Yok arayıp söyleyen yengesi değil amcası:) eşimde bunları bildiği halde hala yalaka gibi davranıyor:) oraya gittiğimiz de suratimiza bile doğru düzgün bakmıyorlar ama hala gidelim diyo :) kızımla ilgilenmiyorlar eşim kucağına alıyor milletin peşine gidiyor aaaa bakk amcam burdaymis aaaa bakk yengen burda napiyoms diye bebemi de yalakaci yapmaya çalışıyor
tarafından
Ay ne zor bi durum sevmedigin bi ortamda sirf esinin yuzunden bulunmak
(3,859 puan) tarafından
Vallahi öyle çok zor

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 436 göst.
20 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 368 göst.
3 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy