0 oy
340 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından
Bayrama gideceğiz görümcemin 4 aylık bebeği var benimki de 8 kocam dün akşam benim oğlan onun kızını görünce kesin kıskanır artık ne yapacak bakalım diyor sonra da bana sende onları kiskanirsin artık diyor moralim bozuldu siz olsanız gider misiniz böyle bir eşle bayrama 

13 Cevaplar

+2 oy
(114 puan) tarafından
Niye o eniştesinimi kıskanıyomuş hey allahım ya 
-Reklam-
0 oy
(7,621 puan) tarafından
Ne alakaymis kiskandigini nerden cikartmis 
0 oy
(350 puan) tarafından
Onun kıskanılacak neyi var ve kötü huylarini saysaydin.  Bunları mi kiskanacam diye 
(7 puan) tarafından
Onla gitmicem bayrama
(350 puan) tarafından
Senin kıskandığı düşünüyor demek git boşver.
0 oy
(4,169 puan) tarafından

8 aylik bebek evet kiskanir sadece onu degil benim cocugumu sende gorse yine kiskanir benim vocugumu:) ama sen ne alaka esin sacmalamis. tamm 8 aylik bebe k anlar kiskanir ama orda hakli

0 oy
(6,827 puan) tarafından
Kocamda bı degisikmiş neyini kıskanacakmissin onuda söyleseydin 
0 oy
(3,409 puan) tarafından
Kız diyemedin mi onlar beni kiskansin ben onlarin neyini kiskanicam diye bosver takma 
0 oy
(2,011 puan) tarafından
yani neyini kiskancakmissn 
0 oy
(13,054 puan) tarafından
Senin oğlun diğer çocuğun varlığını ve gördüğü ilgiyi kıskanır bunu kasdetmiş sanırım görünceye ve bebeğine sizden daha çok ilgi olacağını ve sizin bunu kıskanacağınızı düşünüyor 
0 oy
(119,319 puan) tarafından
kocanin akil yasi kac
0 oy
(259 puan) tarafından
Afedersin senin kocan dangalagin önde gideni bacım.daha ufacık bebekleri başkasına gerek kalmadan kendi kiyaslamis can mi önemli canan mi tabiki de benim canım ha şu var zaten çocuklar arasında kıskanma olur sahiplenme içgüdüsü ile bunlar normal ama yetişkin brinin kıyas etmesi hiç hoş değil ben olsam gitmem madem oyle
0 oy
(1,147 puan) tarafından
Kiskanacagim hayat yasiyorsalar beni degil kendini sorgula deyip geçerdim 
(7 puan) tarafından
Çok şükür herşeyim var ona karşı bzi disliyor bayramda falan bizi ikinci plana koyuyor
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Ne alaka neyini kiskaniyormussun
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Ben olsam he öyle mi sen kıskançlık görmemişsin tamam bayramda gittiigmizde gor bakalim nasıl kıskançlık yapıp ortalığı karıştırıyorum izle ve gör derdim tabiki bu benim üslup tarzım ve gerçekten orda burnundan getirirdim kocamin ceza niyetine

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 260 göst.
23 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 804 göst.
15 Nisan 2022 Aile kategorisinde Seher demir (3,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 520 göst.
5 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+8 oy
12 cevap 448 göst.