0 oy
466 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar 18 yaşında kardesim var liseye gidiyordu sinifta kaldi acik ogretimden devam ediyor okulu aciktan okumaya baslayinca arkadaslari azaldi en son bir arkadasi vardi onada mesaj atiyormus cevap vermiyormus vs dun anneme anlatirken duydum bana gelip abla biliyormusun hic arkadasim kalmadi artik dedi bosver daha iyi dedim oylede ne bilim insan bi tuhaf oluyor dedi cok üzüldüm ya onun icin ne yapabilirim sizce buralarda sosyallesecek kimse yok akrabalar akrep gibi komsularda yasiti yok cok üzüldüm ona çünkü benimde hic arkadasim yok nasil bir his oldugunu cok iyi biliyorum 

17 Cevaplar

0 oy
(7,791 puan) tarafından
İnsan yalnizligi da ogrenmemeki. 

Kemdine iyi gelmeyi bilmeli.

Ben lisede tektim yalniz bitirdim liseyi, o yuzden şimdi de kimseyi aramam illa biri olsun diye 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimde yok bende 19 yasindayim arkadas ortamina asla guven olmaz bu devirde
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Üzücü bişey ama senin yapabilecegin bişey yok burda malesef 
0 oy
(9,583 puan) tarafından
Ay bende çok yanlız kaldım kimse yanlızlıktan ölmüyor merak etme iş hayatında arkadaş edinir 
0 oy
tarafından
Ben de. Hep yalnız dım neden dir bilmem ilk okuöbir den beri bana hep öcü baktılar yanıma da dahi kimse oturmaz dı ...  Çirkin mirkin bi  kız da dedğil dim çok da tatlı.   Bi. Küçüklüğüm var. Büyüdükce. Gıcık mıy mıy. Biriisi  oldum ama  onların sayesin de  kim se ile. Arkadaşlığım olmadı  lise de artık sade ce. 2.tane arkadaş ım oldu....  Şuan 26 yaşındayım birisi başka şehir de evlendi gitti. Diğeri de çalışıyor.....    Hiç görüşemiyoruz arayıp komuşamıyoruz bike o kadar fırsatlarımız bile olamıyor  malesef..... Yani demem o ki          evet cok can yakıcı bir şey bu yalnızlık denen illet ama öldür müyor da  abla olarak sen kanka olmaya çalış onun la allah muhafaza bu kadsr. Ok yalnız kalan  insan biri gülüm der hemen kanar hale gelir.   Sen yalnız birakmamaya çalış canım kimse den medet umma. Benim 3 ü benden  büyük birisi nerdeyse benle. Yaşıt 4 tane bacım var  ama nafile yok gibiler  ne kuzen ne abla   ne arkadaş yalnız yaşıyom gidiyo yapacakbiley yok
0 oy
(1,914 puan) tarafından
Benim arkadaşım çöktü 18 yaşına gelince anladimki arkadaş ayağı boş sürekli kisknclik vesaire 18 de azaltıp 19 da bir tane bile etrafımda bırakmadım snra en iyi arkadaşım bir kitap bir şarkı oldgnu anladım kitabımı alır kulakligimi takar bir cafe de kahve içerek kitabımı okurdum yalnızlık iyidir
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Ilgisini ceken kurs falan varsa onlara gitsin hem sosyallesir hemde çevre edinir
0 oy
tarafından
En güzeli en büyük nimet yalnız olmak. 

Çevrem çok kalabalıktı da noldu. Nerden hançer gelecek diye bekle dur. Kafam böyle çok rahat.

Oda zamanla edinir suan hayatının öylr bir dönemidir sadece. 
0 oy
tarafından
Yapacak bişe yok okuyup üni kazanıp arkadaş edinecek
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Ders çalışsın üniversiteye giderse olur

Bu sürede arkadaşı olmadığı için daha çok ders çalışır dikkati dagilmaz
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Benimde bir tane vardı lisede can dostum şimdi evlendik ikimizde gurbete gelin geldim burda da hiç arkim  yok 
0 oy
(323 puan) tarafından
Hemen bi işe girsin orda biraz olsun çevre edinir iyi gelir 
0 oy
tarafından
Kötü arkadaşı olacağına hiç olmasın daha iyi. Gençlik merkezi var mı. Oraya gitsin sosyallesir
0 oy
(209 puan) tarafından
Halk egitime gidebilir istedigi bir kursa orada arkadas edinir ilgisine gore
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Sen çık gez onunla sinemaya git ne bilim alışveriş merkezine seninle sosyallessin arkadaşa gerek yok hu devirde
0 oy
tarafından
Lisede hepsi birer birer ayrıldılar masadan Has yolcular kaldı onun için çokta arkaadas iyi degl
0 oy
tarafından
Evde oturarak arkadaş edinemez ki cikmali bir seyler yapmali bir seylere katilmali bir suru hobi kursalari felan var tek basina evde oturmakla arkadas olamaz dil kursuna felan gitsin bilemedm uzucu 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 729 göst.
3 Haziran 2022 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 172 göst.
9 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kirazim (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 405 göst.
12 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hayal perest (317 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 278 göst.
18 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Umutsuzzz (117 puan) tarafından soruldu

379,729 soru

11,367,286 cevap

34,850 kullanıcı

...