+1 oy
134 göst.
Aile kategorisinde (34 puan) tarafından
Kizlar 19 aylık bebeğimi dün memeden kestim ama bugün göğsüm çok şişti ağrı çoğalmaya başladı sağmalimiyim napmaliyim sizce bebeğimde çok ağlıyor bir yandanda bu acı mafoldum 

9 Cevaplar

0 oy
(504 puan) tarafından
Canim banada olmustu oyle bi 3 gün falan surdu bu agri sislik öldum agridan sonra hafifledi.ben birkac kere sadece sagdim o cok fayda etti yoksa catlayacaktim.sureklide sagma ki alismasin gogsun sut uretimini durdursun yani.
(34 puan) tarafından
Bende dayanabildigim kadar dayanmaya çalışayım o zaman canım ama çok zor mafoldum cocukda durmuyor göğüs de bir yandan gece hiç uyumadı su verdim salladım şimdide ayağımda çorba fln icirdim yatırdım kaç güne duzleir uykuları sence
(504 puan) tarafından
Canim ben eski usul ama sirke surdum oyle gecti benim kizimda asiri hem bana bagliydi hem emmeye ama hic umdugum gibi olmadi cok sukur 2 gunde bitakti diyebilirim.denemek istersen tabi .emziginide oyle biraktirdim birlac evvel .ama dayan yani cidden cok acıyor ama geciyor insallah
-Reklam-
0 oy
(7,259 puan) tarafından
Canim ilk gün sabah aksam sağdım ama tamamini degil rahatlatacak kadar sonra sadece aksam sağdim sonra yavas yavaş çekildi süt alisir sagma dediler ama dayanilcak gibi degil boylede azaliyor zaten bide duşta beyaz sabun sür göğsune oda agriyi aliyor 
(34 puan) tarafından
Tamam canım sağma diyorlar bende sagicam daha da fenalasirsam rahatlatıcak kadar çok sağol  kaç günde ağrın geçti
(7,259 puan) tarafından
Benim sütüm hep fazla oldu canim 1 haftada azalmaya basladi agrısı 4 ay olacak hala sıkınca süt gelir ilk gunler cok fenaydi kesinlikle sağ bos yere aci cekmisim azalmasa benimki azalmazdı kıvrandim sancisindan semsert kaldi o sertlesen yerinede kalip beyaz sabunu sürdüm çok iyi geldi
0 oy
tarafından
Eczaneden hap al hemen kesiyor
(7,259 puan) tarafından
Eczacimiz onermedi canim ya kanallari kapatiyor sonraki cocugun sütü olmayabilir dedi annem aldırtmadi hapı
tarafından
Bende kullanmadım ama çabuk kestiğini söylüyorlar üç gün çok zor oldu sagdim ama bir hafta da bitti
(7,259 puan) tarafından
Aynen kesiyormusta sonra olmayabiliyor diyince o an o ağriyla ben yine de alicaktim ama annem aldirmadi banada :)
0 oy
tarafından
Üç gün dışını sık geçiyor canim
0 oy
(243 puan) tarafından
Canım bnmde çok ağrımış şişmişti kara lahana aldım buzlukta 5 dakika dondurdum koydum.2 günde geçti sisi falan kalmadı 
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Bulabilirsen taze nane yaprakları al koy gogsune günde iki üç defa yaprakları yenile. Ama sakın sağma
0 oy
tarafından
Sagmalisin kuzum bnim de olmstu
0 oy
tarafından
Azaltarak kesmiş olsaydınız böyle olmayacaktı ama siz direk kesmeyi tercih etmişsiniz büyük ihtimalle sütünüzü sağın mutlaka rahatlarsınız 
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Gundr 1 2 defa cok sisince sag cok sagma ki sut bitsin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 138 göst.
13 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asel Linam (966 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 338 göst.
0 oy
1 cevap 107 göst.
11 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 129 göst.

380,177 soru

11,381,230 cevap

34,874 kullanıcı

...