0 oy
142 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (967 puan) tarafından
Kızlar dün gece memeden kestim uf olmus aciyo diye vermedim kesmem gerekiyodu artık . Önceki postumla da yazmıştım sebebini . Kızlar gece zorlandım çok kalktı meme istedi uf olmus felan diye diye uyudu hep su içti .şimdi de mem diyo uf olmus diyorum gidiyo oyuncak oynuyo. Kahvaltısını felanda yaptridim. Ama benm gogsum çok şişti agriyo sertleşti .napiyim sizce tavsiyeleriniz neler 

4 Cevaplar

0 oy
(2,321 puan) tarafından
Bende beklim burda
(967 puan) tarafından
Kimse yok yazan canm ya
-Reklam-
0 oy
(12,620 puan) tarafından
Dün bende sordum taze nane yaprağı beyaz sabunla masaj falan yap dediler 
(967 puan) tarafından
Tamm canm senin postuna bakayim bende
(12,620 puan) tarafından
Kaldırdım c a nım
(967 puan) tarafından
Evet canm baktım kaldirmissin
0 oy
(3,550 puan) tarafından
Bebeğin kafasını dağıtmak çok iyi olur Mümkün olursa dışarı çıkartın onu da üzmeden atlatmanız lazım bu süreci. Benim kız 2 yaşı doldurdu artık azaltarak sadece geceleri veriyordum daha sonra tamamen kesme kararı aldım o yüzden kolay unuttu..

Herkes birden kes, artık süt verme dedi  1 hftaya acısıyla tatlısıyla gecer dedi. Ama oyle degildi.. 2 gün vermedim kolumu kaldıracak halim kalmadı göğsüm taş gibi oldu. Bnde 2.gün sadece 1 kez emzirdim o kdr ve daha vermedim yani kendimi de alıştırarak kesmek istedim  ve 1 hafta da kesildi acı desen sıfır yani.. İyi ki bir anda kesmedim o acıyi çekmedim,  Sadece bir kere emzirdim ve asla acımadı sütüm kesildi. Zaten çocuk da alışmıştı sadece gece emzirdigim için. 
(967 puan) tarafından
Canm benm belimde fıtık var azaltmaya izin vermedi artık ağrısına dayanamıyorum belimin o yüzden dün gece vermedim guznduzleri de dışarı felan çıkarıp azaltmaya çalışmıştım ama zor şimdi oynuyo çizgi film izliyo ama bnem gogsum şişti iyice
(3,550 puan) tarafından
İstersen sen de iki gün dayan bir kere Sağ Ben öyle rahatladım canım
(967 puan) tarafından
Tamm canm bakalım teşekkür ederim
0 oy
(5,342 puan) tarafından
Beyaz lahanayı al buzluğa kıy biraz donsun sonra gögsüne koy  düzelir
(967 puan) tarafından
İnşallah canm teşekkür ederim
(5,342 puan) tarafından
Rica ederim cnm şifa olsun

İlgili sorular