0 oy
254 göst.
Diğer kategorisinde (1,331 puan) tarafından

image

ins hayırlısıyla evimiz olur

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Her şeyin hayırlısı canım
(1,331 puan) tarafından
Aynn canım herşey pahalandu geçim zor. Bı düşünceler var herkesin de işte bklim
-Reklam-
0 oy
(5,956 puan) tarafından
Ben hep fırsat kovalar yakalarım gözüm karadır o an tamam diyip girmek isterim eşim her seferinde hayır der dur der onun yüzünden çok zarar ettim :D
(1,331 puan) tarafından
Benim de gözüm karadır ama hep yanlış fırsata denk geliyor :)))  risk yoksa kazançta yok
0 oy
(852 puan) tarafından
Düşünceler cok önemli ben buna inanıyorum yani evrene negatif enerji yollarsan aynısını geri yansıyor pozitif yollarsan pozitif oluyor ....
(1,331 puan) tarafından
Bende inanıyorum. Hislere  de inanırım.
(852 puan) tarafından
İşte insan hep kendini sabote edermiş bn bunun farkındayım ama uygulaması çok zor yani sürekli pozitif düşünmek stres yapmamak güçlü olmak olumsuzdan ziyade olumlu odaklanmak bunu basramanin sırrı nedir bilmem ama çok isterim böyle olmak .kaygı barındırmakta çok kötü kaygı kaygıyı doğuryor tüm olumsuz negatiflikelri çekiyorsun üzerine
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Çok şükür bizim evimiz var ama içini sürekli istediğim gibi yapmak istiyorum ama küçük olduğu için istediğim gibi olması imkansız 
(1,331 puan) tarafından
Kutu gibi deolsa kndi evin olsun derler. Allah Gönlüne göre versin kadın istediğini yapar. Bmce sende küçükte olsa bulursun yolunu
(1,663 puan) tarafından
Aynen çok şükür Rabbim eşimin dedesinden razı olsun o eşime bırakmış yoksa nerden ev almak imkansız bizim için kızlarımın odasını düzenliyebilsem gerisi kalsın öyle umrumda değil
0 oy
(3,600 puan) tarafından

Haklı galiba ben kelepçe bilezik istiyorum hep karşıma çıkıyor  :D:D

(1,331 puan) tarafından
Almakta nasip olsun. Bileginde görürsün ins.:)))
(3,600 puan) tarafından
İnsalh İnşallah ☺️
0 oy
tarafından
Ben birsey istesem hep zıttı oluyor o yuzden birsey ne istiyorum nede bekliyorum bos bos duruyom işte :))
tarafından
Bnce bebeğinin sana daha çok yapışmasını isteki tersi olsn hahahaha :) kahkaha attm ya
(1,331 puan) tarafından
Sende olmasını isteme zıttı olup olur blki. :) Genelde dediğin gibi de oluyor gerçekten birşeyi ne kdr çok istersen olmaz ya onun gibu
tarafından
Vallaa baci onu cok istedim ztn dedim bebem bana yapisik olsun kurban oldugum rabbim aniden duami kabul etti simdide bebek benden baskasina gitmiyor suan ayakta dolasiyom besige koyunca kiyameti kopariyor. Sjsjsjsj

Gammmze ne edem insanlik halii insani umutlandiriyorlar sonra insanda hayal ediy daha.cok istiy bir gunde o seyler batiyyy sjsjs:)
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Bebek düşünüyorum heryerde bebek görüyorum you tubede dışarda heryerde bebek ♥️
0 oy
tarafından
Araba düşünüyorum ama bi türlü gelmiyor ortam desen git gide sarpa sarıyor Allah sonumuzu hayretsin milletce 
0 oy
tarafından
Hep çocuklarımı düşünüyorum hayirli evlatlar olsunlar okuyup meslek sahibi olsunlar istiyorum surekli bunlar var aklimda her duam da düşüncemden
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Çocuguma iyi bir birikim yapmayı düşünüyorum hep okul hayatı için mavi araba düşünürsek mavi araba çok görürmüşüz ben para düşüneyim çok para bulayım ahaha:D 
0 oy
(323 puan) tarafından

Altın  düşünüyorum valla :D

0 oy
tarafından
Valla ben şu an aklımda bi soru vardı onu soracaktım onu düşünüyorum ama nafile :D

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 46 göst.
21 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Qelif (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 210 göst.
2 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gammmze (1,331 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 75 göst.
27 Şubat 2023 Aile kategorisinde YSK (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 175 göst.
3 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Edanur21 (12 puan) tarafından soruldu

396,871 soru

11,870,293 cevap

35,981 kullanıcı

...