0 oy
480 göst.
Aile kategorisinde (383 puan) tarafından
Kizlar benim ewim yuksek giris alt katimda bodrum daire var on taraf sokaga bakiyor arka taraf mutfak ve yatak odamin cami bahceye bakiyor bodrum katin bahcesi var asagida yagmur yagdigi zmn mutfak caminin mermeri  sumuklu bocekler geliyor 3 4 tane fln oluyor gorunce o kdr tiksbyrm ki direk su döküyorum  dussunler diye sirf buyuzden kış  gelsin yagmur yagsin istemiyorum ya ne yapmam gerekiyor gelmemeleri icin :(((

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Tuz attığında üzerlerine patlarlar :D
-Reklam-
+1 oy
(3,419 puan) tarafından
İggg bizim eski evde çıkardı müstakil evde biz hep tuz dokerdik 

Şimdide değişik böcek evimde çıkıyordu bir yıl onlarla yaşadım ev değiştirdim hepsi buraya gelmiş eşyalarla 6 ay öldürmekle mücadele ettim çok şükür şimdi tek tük çıkıyor ama birtane görmem yeterli kasinmam için :))
tarafından
Yarın bana hatırlat sana ilaç önereceğim. Gerçi sabah olacak. Yani yarın dediğim  öğleden sonra fln. Şimdi uyuyacam iyi geceler:)
tarafından
Sjsjsjsj
(3,419 puan) tarafından
Böcek ilacı almıştım onunla yok ettim fazla çıkmıyor die kaldırdım ilacı şimdi gördükçe eziyorum terlikle :))
+1 oy
(48,890 puan) tarafından
tuza gelmiyorlarmista yagmur suyu geliyo diyosun tuzda durmaz ki
(48,890 puan) tarafından
özlem sen şimal i gormedin demi gorsen sende aşık olursun cok tatli masallah ❤️
(48,890 puan) tarafından
bunlarda sana özlem ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
tarafından
Göremedim ikbal yoksa sevda post mu açtın:((( zaten kız çocuklarına zaafım var sevdayı şu an kıskanmıyor değilim ne yalan söyleyeyim:)))
tarafından
Bunlar da senin olsun sevdam❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
tarafından
Bunlar da sana ikbalim ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Bir laf var hani korkuna yürü kaçma diye o gelen böcekleri sev oksa 
tarafından
Nimete oyle denmez  Çinde yiyolar onu .yenur omega bej  sjsjjdjdjdj
tarafından
Ya nasıl güldüm sabah sabah sizin yüzünüzden benim bahçede de var ben yüzüme koysam bidaha kızlarım opmez heralde beni:)))))
(1,862 puan) tarafından
Ahahaha haklı çocuk. D
tarafından
Onun yuzune de koy bi tane jsjsjsjsjsj
tarafından
İki kızım var en iyisi koyim  babaları gelince noluyio  lan desin:)))))
0 oy
tarafından
Tuz dök camın önüne canım 
(383 puan) tarafından
Yagmur yaginca tuz eriyip gidiyor denedim.onu
tarafından
Yağmur bitince dök onlar gelmeden
0 oy
(454 puan) tarafından
Kız icim ürperdi böceklerden nefret ederim tiksinirim tuvalette siyah küçük böcek gördüm eşim bir haftadır yok bir hafta oldu tuvalete girmiyorum klzote yapıyorum. 

Yani böyle bı çözüm buldum sende pencereyi açma  :D
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Sjsjjsjshshshsbs
0 oy
(119,722 puan) tarafından
bocek kelimesi bile huylandirici
0 oy
tarafından
Valla canm benim bahçeye de geliyorlar wve de geliyorlar hatta nefret ettim inan ki sonra eşim bi ilaç almıştı onu sürdük lavabolarin açık kısmı varsa boru kısmı onları kapattık kurtuldum.  Ama bahçemde gala var bazen merdiven dairesine de gelirmiş ama naoim ki hangi birini oldurim tuz döküp alıp atardım tiksindim artık ellemiyirum gidiyor zaten kendi
(383 puan) tarafından
Eve girmiyorlar  pencere  de sineklik var zgn girmeleri mumkun degil ama mermerine geliyolar gorunce acayip kotu oluyirum gece geliyolar bide gunduz bsy yok

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 342 göst.
9 Şubat 2024 Aile kategorisinde oylede.guzel1 (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 582 göst.
25 Eylül 2022 Diğer kategorisinde denizimsi (6,518 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 497 göst.
2 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde ASEL ESRA (1,561 puan) tarafından soruldu

382,503 soru

11,451,413 cevap