0 oy
341 göst.
Aile kategorisinde (161 puan) tarafından
Kızlar kayınvalidemi bilen bilir nişanımdan beri evlendik üc sene olacak hala benle yarış içinde oğlumu en cok ben seviyorum ben doğurdum o benim modunda ben artık kendi haline bıraktım cünkü SAHTE. Eşime mont almıştım hediye, bekarlıktan kalma montunu giyiyodu o da artık solmuş eskimiş bi monttu şimdi izne geldik yeni montunu giydi bunu da hatun aldı bana hediye dedi annesi cevap vermedi konuyu değiştirdi sonra eşim tekrar etti  yine oralı olmadı neyse eşim diğer odaya gitti, kayınvalidem eşimin eski montunu eline aldı bu da eskimemiş giyilir ben bizim oğlanlara vereyim de giysinler hangisi isterse atmayalım dedi, sonra eşim odaya girdi napcan o montu anne sevda atacak onu eskidi zaten dedi kızlar şok olursunuz birden ağlamaya başladı kurban olurum anneeem ben senin kıyafetini attırır mıyım hepsini saklarım kıyabilir miyim kuzumm diye kızlar ohaaa dedim. Şimdi bana e deseydin anne daha yeni diğer oğlanlar giysin dedin ya diye onu dediğim anda başka yalan bulup beni yalancı cıkarır kızlar öyle bi sahtekar şoklardayım. 

15 Cevaplar

0 oy
(119,629 puan) tarafından
sevdalarin kaynanadan yama yuzu gulmez☺️
(17,937 puan) tarafından
Mesela bu sevdaninda cok cilesi vardir kaynanadan djdjdjj
hee valla ama varyaa suan bana hayatimim en baba iyiligini yapiyo ☺️☺️☺️
(382 puan) tarafından
napiyo kiz kaynana ve iyilik pek yakişmadi beeeaa
(2,376 puan) tarafından
Merak ettim bende
oyle iste bir takim iyilikler ☺️☺️☺️
-Reklam-
0 oy
(5,367 puan) tarafından
Ay bencede oha altı üstü mont yani biz neler attık. Benim kaynana oğluna bişey alınınca memnun oluyo. Bu oğlunu sevdiğinden değil seni rakip gördüğünden öyle davranıyo
0 oy
(2,665 puan) tarafından
Ahahhaaaaa gülme tuttu. Keşke eşine deseydin bana böyle dedi diye
0 oy
(1,499 puan) tarafından

AhahahhHHahahah bu Kaynanalar bizle uğraşarak harcanıyorlar yeminle BKM de yok böyle oyunculuk :D

0 oy
(5,003 puan) tarafından
Okurken bende şok oldum;)
0 oy
(41 puan) tarafından
Ayyyyy ruh hastası deli :dddd deseydin anne maşallah senin gözyasları da hazır bekliyo heralde diye 
0 oy
(17,937 puan) tarafından
Tamam eyvallah emek veriliyo evlat yetistirmek kolay degil can ciger tarifi imkansiz bi ask ama bu kadari fazla artik kinamiycam 3 oğlum var geline bunu yapmak hem ogluna hem yuvasina zarar aklim almiyo evladini seven bi anne niye yapar bunuuuuu
0 oy
(624 puan) tarafından
Bacım Allah sana sabır versin böyle kaynana düşman başına 
0 oy
(3,094 puan) tarafından
Her kadın evladını sever fakat abartmamak lazım ya evlenmiş barklanmış böyle roller acitasyonlar filan hiç hoş değil ben olsam laf sokarım yani eşiminde yanında bozarım bu ne böyle 
0 oy
(624 puan) tarafından
Hiç o kadınla yarışa girme sonuçta annesi sen üzülürsün he he de geç
0 oy
(2,372 puan) tarafından
Ay suratına bakarak kahkaha krızıne gırerdım gözümden yaş gelene kadar gülerdim sonra kalkar bır mont neykı ben kocama kıyamıyorum derdım 
0 oy
(51 puan) tarafından
Yavv tamammmm sensin de gec sahteyle gercek hicbi zaman aynı olmaz
0 oy
(33 puan) tarafından
Ne anlarlar böyle şeylerden hic anlamam, ne geçiyor eline tamam en cok seni sevsin zaten annesisin be kadın. Ne bu sevgi yarışı Allah aşkına
0 oy
(2,813 puan) tarafından
Ay güldüm ya orda olsam da tutamazdim kendimi herlade 
0 oy
(788 puan) tarafından
Kız benimkide benzeri seninkinin ama yemek için seviyo numarası yapıyo eşimin bacağında tümör çıktı diye beni suçladı bana saymadığını koymadı eşim mr a girmek istemiyordu bende arasında oğlunu ikna etsin dedim  bana demediğini bırakmadı evlendim diye kendimi nimetten saymayacakmışım kocam ne isterse oymuş onun kişisel hayatına kararlarına evliyim diye karışamazmışım vs. Vs.  sonra konuyu eşimin abisinin yanında açtım 3 cm tümör kesinleşti abisi ne zaman ameliyat dedi şok olmuştu kaynana hemen sakın ola ameliyat olma sakın sakın kim kiranı ödicek boğzazımızı geçindirecek dedi dicektim aslında anne o senin zulaya kaldırdığın emekli maaşıyla en azından kiraydı elektrikti öderiz diyede bizim paramız var sana kalmadık dedim  kaynımda dedi anne ne diyon sen kardeşimden önemlimi para dedi yokmişte oğlum ben öyle demek istemedim dedi  hemen geri şimdi  gıkı çıkmıyo ha dedim anne sen dedin ya dedim oğlumun kişisel kararına saygı duyacaksın evlendin diye kendimi adamdan saymayacakmışım ya ben bu adamın çocuğunu karnımda taşıyorum onun geleceğide bacağıda beni ilgilendirir dedim eşimde hadi gidelim dedi ekmek bırakmaya gitmiştik  görüşürüz diyip çekip gittik bizim adamda gram mimik oynamadı buz prensiyle evlenmenin kötü yanı kızmak dışında hiç bir mimiği oynamıyor yüzünde  üzüldümü annesinin dedikleri için yoksa takmadımı kafaya bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 557 göst.
10 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 582 göst.
25 Eylül 2022 Diğer kategorisinde denizimsi (6,473 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 497 göst.
2 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde ASEL ESRA (1,558 puan) tarafından soruldu

381,947 soru

11,434,867 cevap