0 oy
1,243 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
Tam yedi aylik hamileyim ve az once esimin tlf junu karistirirken aldatildigimi ogrendim hemde defalarca öyle bir durumdayimki napicagimi bilmiyorum elim ayagim titriyo seytan diyo git suan agzinin uzerine cak bi tane uyurken bi yanimda akilli hareket rt diyo lutfen yardim edin

23 Cevaplar

0 oy
(4,907 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ne gördün tam olarak 
(4 puan) tarafından
Bu goruntulu sohbet sitelerinde acik kizlarin videolarini ekran katdediciden kaydetmis galeriye girdim silmis ama son silinenlerden silmemiz o kizlari ekean kaydediciden edim derken ustten bildirimden bir kizin msj attigini da kaydetmis numara kayitli degil ama demin numarayi aldim bunu  wpsinden iyi geceler yazdim kiz cevrimici olmasina ragmen cvp vermedi daha sonra e postasini tlf ma gecirdim esra diye bi kiz cikti onuda engellemis bunlarin hepsini de ben den uzakta goreve gittim dediginde yapmis
-Reklam-
+1 oy
(6,046 puan) tarafından
Kendi telefonunla hepsini videoya cek. Elinde bulunsun 
(4 puan) tarafından
Hepsini ekran aldim yanima kendime yolladim geri de temizleidm onun tlf dan ama iste ben naoicam onu bilmiyorum salaga yatip sucustumu yapim yoksa simdi kafasina cokimmi onu bilmiyorum
(6,046 puan) tarafından
Hayır tepkini şimdi göster. Sonra bunu meydana cikarirsan çokta umursamamis gibi olursun. Daha ne kadarini yakalayacaksın ki zaten. Beklemek olmaz çak bı tane suratına .
(4 puan) tarafından
Ama simdi tepkimi gosterirsem hemen cikip gitmem gerekmwz mi
(6,046 puan) tarafından
O defolsunn gitsin sen nereye gidiyorsun
0 oy
(1,449 puan) tarafından
Ne gördün ya Allah yardımcın olsun çok üzüldüm 
(4 puan) tarafından
Ustte yazdim bide bir suru gotuntulu kpnusma uygulamalari indirmiş konusmadigi kari kiz kalmamis bana gorevdeyim diyip pibg de kizlarla randevulesmis ordan sesli konusmus ***** msjlari da silmemis
(1,449 puan) tarafından
Yaa cok kötü bi durum Allah yardımcın olsun sakin kal bebeğe zarar kendine zarar önceliğin kendin ve bebek olsun tmm mi kuzum
(4 puan) tarafından
Suan bebegim icin bisey demiyorum zaten ama suratina bakinca nasil sakin kalicam bilmiyorum
0 oy
(689 puan) tarafından
Napmış s.e.r.e.f.s.i.z adam hamile karısını aldatmış yazıklar olsun kurban olsun sana 
(4 puan) tarafından
******** kopege bide demin katmer yaptim *** yiyesice
(689 puan) tarafından
Haram olsun ne diyim ahını almış çök yanlış yapmış Allah hakkını alır merak etme neden böyleler ya helalin varken bak bide güzel bebegin gelecekmiş bunlar ne istiyorlar Allah aşkına ya senin adına çok üzüldüm Rabbim yardımcin olsun inşallah
0 oy
(449 puan) tarafından
Nasıl Bi karakter vicdan anlamıyorum. Evde helalin dururken karnında çocuğunu taşırken bide. Canım çok üzüldüm senin adına. Nasıl bir yol izliceksin peki
(4 puan) tarafından
Bu cumleleri kendisi de kurdu biliyomusun abi inanmayin ben bi salaklik ettim siz etmeyin yapmam falan diyolar hepsi ayni ***
(4 puan) tarafından
Hic bilmiyorum napicagimi
0 oy
(551 puan) tarafından
Ahlaksız terbiyesiz herif. Hamile karin var yavrun dogacak bunun sevincini yasamak varken yaptigina bak
(4 puan) tarafından
Gorunuste dort dortluk sevinci yasayan baba karisini aldatmaz ama ici bombokmus
(551 puan) tarafından
Oy oy valla kuzum o kadar cok okuyorum ki boyle seyler insan ister istemez diyor sonsuz da guvensen yapmaz  deme
(4 puan) tarafından
Aynen bacim daha sabah gittik beşik aldik bana davranisini gorseniz hayatta aldatmaz bu adam dersiniz bebek sever gibi seviyodu beni daha bibsaat omce birbirimize maske yaptik aklim almiyo gercekten sanki soka ugramis gibiyim
tarafından
ben ne hallerden gectim bir bilsen.ama annenin cocuuna davrandigi gibi benimsemistim onu cok emek verdim iyilikle.aldatma kotu aliskanlik şiddet hakaret kovma ailesi vs gittim ailemin yanina.actim davami tazminat nafaka ne verdiyse allah maksat gozunu korkutmakti cikacak para zaten ailesinden çıkacaktı onlar herşeyi hak etti amaesim degil.esyalar tasindi vs.sonra cok pişman oldu.ne yaptı etti ailemi beni gönlünü etti geri getirdi.getridgnde de oldu ayni seyler ama artik degerimi anlamıştı zamanla iyiye gitti.simdi oğlumuz var 2,5 yasnda cok sukur bu hale gelecegini aklim almazdı.ise gidip geliyor hicbir sorunumuz yok. tek sorunumuz ailesi tum bu olanlari kabullenemiyor.zamaninda onlara cok cektrms simdi evine iyi olmasini kaldiramiyorlar.beni sevmesini cocguyka ilgilenmesini aramizi bozmaya çalışıyorlar etkileniyordu da ama bu da gececek inşallah.geri gelmek çok zor bir karardı ama verdgm karardan memnunum iyi ki yapmisim.onu da cok seviyorum.ama ailesi cook karışıyor onlar hic istemuyor evli kalmamizi umarim bu da çözülür.allah yardımcımız olsun.
0 oy
(634 puan) tarafından
Ne yapacaksın peki iyi bir ders ne veremeyecek sen belli bile etme gördüğünü ya da şu an eşini uyandır burnunu pırtını topla tabiri caizse ağzına sıç çıkıp git olayı büyüt ama yok ben gidemem hamileyim diyorsan hiçbir şey görmemiş gibi otur ama asla normalleştirme.
(4 puan) tarafından
Esim askwr ve dogudayim suan nasil gidicem bilmiyroum doguma iki ay kaldi bi akil cik git bi kez yapan hep yapar diyorum kalsam nasil sindircem diyorum ama bebegim de olcak gidip baba evinde dogum yapcam yani iki ucu boklu degnek
0 oy
(426 puan) tarafından
Allah belasini versin boyle erkeklerin emi yapilicak is mi hamile karin var be
0 oy
tarafından
Rabbim yardımcın olsn kız bişey diyemiyorum
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Bu nefissizlik onursuzluk nereye kadar sürecek acaba ya. Senin helalin varken başka biriyle konuşmak nedir ya böylelerini toplayacan hepsini üst üste koyacan ve hadım edecen. Sende Bi yandan akıllı hareket et Bi yandan da ağzına tükür herkese rezil et 
0 oy
(10 puan) tarafından
Canim memlekettin uzak mi gidemicek kadar 
(4 puan) tarafından
Baya uzak bide burada taksi falan da yok
0 oy
(2,115 puan) tarafından
Ah diyorum görmez olaydım şu postu,  birde katmer yapmışsın hamile halinle şu saatte. Eğer gideceksen bilmiyorum nasıl olacak ama elinde bütün kanıtların sağlam dursun. Sende dik dur, sabah işe göreve nereye gidiyorsa ondan sonra çık. Yakınsak senin için elimden geleni yaparım. Ama sineye çekeceksen inan ne diyeceğimi bilemem. Çok ağır şeyler şu yaşananlar. 
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun :((((
0 oy
tarafından
iki secenek var.kaldiramam ayrilirim ailem arkamda diyorsan simdi hamilesin hic strese girme takip et bi yapan bi daha yapar.yaptığını biliyorsun artik gizli ama pür dikkat takip et.her hali nereye gittigi.sonra en inkar edemeyeceği ani yakala hatta bas bunlari.yaninda biri olsun.elindeki delillerle gidersin mahkemeye pasa pasa.

ikinci seçenek evliligimi o...u yuzunden bozamam her erkek yapar geçer seviyoruz birbirimizi dyorsan görmemiş duymamış ol.daha cok ilgi goster.neyden memnun değilse onu değiş.seveceği şekle burun.evinin çocuğunun sorumluluklarını yerine getiriyor seni sahiplenip kolluyorsa ne ala.
0 oy
(120,777 puan) tarafından
ne yapmayi dusunuyosun
0 oy
(315 puan) tarafından
Ya kusura bakmayın maden defalarca yapmış maden eşinizin bu potansiyeli var niye çocuk yapıyorsunuz hem kendinizi ken çocuğu bu mutsuzluğa sürüklemek bu hiç anlamıyorum 
(4 puan) tarafından
Defalarca aldattigini yeni ogrendim daha once yapmadi diye biliyorum yoksa emin olun ben cok merakli degildim
0 oy
tarafından
Al karşına konuş hesap sor derdi neymiş 
0 oy
(44,840 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun . 
0 oy
tarafından
Bir kadını aldatılmak kadar çok üzen bişey daha varsa oda hamileyken aldatilmaktır 

Rabbim yardımcın olsun cnm ne diyim 
0 oy
(1,412 puan) tarafından
Adına çok üzüldüm ya böyle postlar gördüğümde acayip erkeklerden soğuyorum kıllanıyorum aklım mantığım almiyor neden yapar bı insan böyle ki kaç yıllık evlisiniz siz Allah'ım hakkında hayırlısı olsun inşallah ama bnce herşeyi iyice belirginlestir sonra karşına al konuş napiyorsun sen felan mesela masayı göster de bak buranın tozunu ben aldım Esra değil bak karnımda senin çocuğunu taşıyorum Ayşe Fatma değil böyle şeyler işte ama kendini çok sitrese sokma olur mu çünkü sen hamilesin

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 999 göst.
10 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Busraknc58 (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 124 göst.
24 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Mevlanaa (4,857 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 931 göst.
11 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
33 cevap 1,468 göst.