0 oy
895 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Biz instagramdan tanisip 3 ay sonra evlenmistik 11 ay sonra geri bosandik

75 Cevaplar

0 oy
(1,465 puan) tarafından
Dershane de görmüş face'de ekledi ben onu hiç görmemiştim konuştuk buluştuk 4. Senemizde evlendik 2.5 senelik evliyiz 9 aylık kızımız var iyiki eşim diyorum çok şükür 
-Reklam-
0 oy
(119,264 puan) tarafından
cok guzel tanisma anilari var klasiklerde var tabi ☺
tarafından
Benimki gibi ilginç hikaye yoktur bence sevdaa:))
0 oy
(316 puan) tarafından
Aynı mahleye taşındım . Hoslandik num istedi verdim 7 yılın sonu evlendik 11 yıl olacak Eylül'de. 
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Tam ben ****** gibi arkamdan kovalayan varmış gibi hamburgerimi yerken bir bakıştık hamburger yiyisime asik oldu kesin :)) derken  sosyal medyadan yazdı  konuştuk sevgili olduk  8 yıl sevgililik derken evlendik canım.
0 oy
tarafından
Bir iş çıkışı kavga etmiştim oda habire instegramdsn yazıyordu habire en sonda kızdım yeter be ne yaziyorsun habire demiştim sjsj 

Ama ne hikmetse ne sorsa cevap veriyordum sonra sabahliyorduk sohbet ediyorduk 

Çok ısrar etti buluştuk ciddi deglsen kahve icmiyelim demişti o gün o kahveler içildi ve en sevdiğimiz şey karşılıklı kahve içmek ♥️☺️ 

Özledim kahve içmeyi ☹️
tarafından
Oyyyy kiyamammm sanaaaa
tarafından
Kiyiyorlar bana ☹️
tarafından
Damadim nasil oldu kiz
0 oy
(497 puan) tarafından
Kardeşimin arkadaşıydı öyle Bi ortamda denk gelip fotoğraf çekildik numaramı istedi fotoğraf atmak için ordan başladı flort manita evlilik ahahwhahha çok seviyorum oda çok seviyor Allah bozmasın 6 senedir beraberiz 3 yıllık evliyim Bi tane kızım var 
0 oy
(2,374 puan) tarafından

Üniversitede onun lise arkadaşı benim sınıf arkadaşımdı kısaca arkadaş ortamında :)

0 oy
(3,235 puan) tarafından
3 ay için de nasıl tanıdın da evlenme kararı aldın. Benim ki uzun hikaye bi yerde görüp beğenmiş takip edip bulmuştu herkese mesaj atıp öyle ulaşmıştı 
0 oy
tarafından
Facebookdan yorumda görüp eklemiş beni konuştuk tanıştık 3 yıl sonra evlendik 10 yıldır evliyiz iki çocuğumuz var hamdolsun
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bende instegramda tanıştım... Sen ne cabuk ewlenmıssın.3 cok kısa kımse dur kızım demedı mı ya
0 oy
tarafından
Görücü usulü cnm 
0 oy
tarafından
 eve gelmişlerdi Görücü usulü cnm 
0 oy
tarafından
Bende instgram da tanıştım 6 ayda evlendik. 8 aylık evliyim şimdi 4 aylık da hamileyim çok mutluyum. Allahım herkese gönül muhabbeti nasip etsin 
0 oy
tarafından
İnstagramds tanistik 3 bucuk yil sonra evlendik sjsjjs 
tarafından
Sonra gelinim geldi sjsj
tarafından
Hahahaha evt evttt
tarafından
Sjsjjsjs
0 oy
(2,537 puan) tarafından

İlkokul arkadaşım 13 yaşında sevdik birbirimizi şimdi 27 yaşındayız. Birlikte büyüdük şimdi kızımızı büyütüyoruz en iyi arkadaşımla. <3

0 oy
(473 puan) tarafından
Dershanede:) ikimiz de birbirimize vurulmuşuz meğerse ben tam bir ay arkadaşlarıma bıyıklı yarim diye anlattım onu ama tek kelime tek bakışma yaşamamıştık sonra Instagram'dan bulup eklemiş beni 1 haftada sevgili olduk 4 sene sonra da evlendik♥️♥️
0 oy
(8,318 puan) tarafından
Benım dersane arkadasım onunda üniversite arkadası olmus bırbırımıze uygunuz dıye dusunmus once ayak dıresekte sonra ılk tanısmada vurulduk bırbırımıze.Ben onu cok yıprattım layık oldugu sekılde sevemedım.Ama olsun rabbın uygun gordugune ne dıyebılıyokı insan.Okulu bıtınce askere gitmeden sözlendik nısan nıkah dugunle fınısh.8 yıldır evlıyız 11 yıldır beraberız bır kızımız var 
0 oy
(3,599 puan) tarafından

Görücü usulü sayılır çok uykum var yazamiyom:D

0 oy
(419 puan) tarafından
Eşimin nenesis biizm mahallede babamla konuştu torunuyla benm için babamda tam dedi ramazan bayramindan sonra ikinci gün geldi gördüm konuştuk 4 ay nişanlı kalıp evlendik görücü usulü işte 
0 oy
(7,940 puan) tarafından
Babası babamın dayısı o güne kdr hic birbirimizi tanımıyorduk babası olacak a.di beni görmüş oğluna layık görmüş evimize kendine yemeğe davet etti oglunuda getirdi tabi öyle beni gördü ilk görüşte bana aşık olmuş sonra ortak akrabamizin düğününe gittik o kdr bana baktı beni izledi ki tüm düğün bana karşı boş olmadigini öğrendi gelen giden sana bakiyo dedi yemin ederim tüm gün boyunca yiyecek gibi baktı sonra düğün bitince nasılsın dedi güldüm sabahtan beri beni izliyorsun nasip olduğumu biliyorsun işte dedim sonra nasip bu ya amcam ameliyat olmuştu onlarda tesadüffen oraya geldi beni açıldı öyle gelişti bu kısa hali :)

İlgili sorular

0 oy
59 cevap 918 göst.
31 Ekim 2023 Aile kategorisinde Aysehuma (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 397 göst.
0 oy
22 cevap 282 göst.
0 oy
43 cevap 828 göst.
24 Nisan 2021 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu

379,416 soru