0 oy
895 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Biz instagramdan tanisip 3 ay sonra evlenmistik 11 ay sonra geri bosandik

75 Cevaplar

0 oy
tarafından
düzenlendi

Televizyonda tanıştım eşimle:) bence en ilginç tanışma hikayesi benim 3 yıldır evliyim bir kızım var ikinciye oğluma hamileyim :)

-Reklam-
0 oy
(63 puan) tarafından
Aynı ofiste çalışıyorduk. İş yerinde tanıştık. 1 yıl 1 aydır evliyiz. 3 aylık bir bebeğimiz var. 
0 oy
(430 puan) tarafından

Görüntülü sohbet sitesinde  tanıştık çok mutluyuz 2 yaşında oğlum var  3 yıl bitti 4 yıla gircez maşallah bize <3

0 oy
(997 puan) tarafından
O zmmnlar 17 yaşındaydım çağrı merkezinde çalışıyordum benm çalıştığım çağrı merkezinin teknik servis bölümünde çalışmış oda o isden çıkmış ben ise başlamışım oranın müdürü ile aramız çok iyiydi meğer de müdürün kardesiymis ablasını görmeye geldiğinde tanismistik sonra faceden ekledi konuştuk vs hemen hemen 1 yıl sonra evlendik şuan 3. Kızımıza hamileyim 8 yıldır evliyiz  ❤️
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Özel değilse neden boşandınız? Yani kurtarma ihtimaliniz yok muydu? 

Bende facebook ta tanıştık 4 yıl görüştük sonra aileler olmaz dedi baktim olmuyor kaçırdım bende 4 yıldır evliyiz 20 aylik birde kızımız var 
tarafından
İhanetin sorumsuzlugun ana kuzusunun ne kurtarma ihtimali olabilir
(1,314 puan) tarafından
Bunda çok haklisin bende 2 kez  aldatıldim ama kizim için sustum
tarafından
Allah goruyor
0 oy
tarafından
Tango kursunda tanışmıştık :) 9 sene sonra evlendik :)
0 oy
(554 puan) tarafından
Aynı is yerinde çalışıyorduk canım müdürümdu benim  bir sene o şekilde çalıştık arkadaş gibiydik sonra bir iki kere akşam kahve içmeye gittik ne olduysa orda başladı sevgili olduk bir sene içinde de evlendik
0 oy
(1,389 puan) tarafından

İkimiz de aynı takımı tutuyoruz ortak bi fanatik syfasında yorumlarda görmüş eklemşti ordan konuştuk 2 sene  ama öylesine ne onda ne bende ciddi bi niyet yoktu. Anası evlen diye baskı yapmış oda evlilik teklifi yptı tam istemye gelecklerdi uzağız diye kaçarak evlendik en garip tarafı eşimi ilk gördüğüm gün ona kaçtığım gündü :) dha önce sdece kamera foto fln. 10 yıllık evliyiz 3te çocuğmz var <3

0 oy
(103 puan) tarafından
IÜniversitede tanıştık 
0 oy
tarafından

Ailesi istemeye gelecekleri haberi göndermişti. Ama ben görmemiştim. Akşam karanlıkda sırtı dönük gördüm. Dedim Allah ne yiğitler yaratıyor be boyuna posuna geniş omuzlarına bakk:D<3

tarafından
Haha manyak ya :)
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Valla ben kapıyı supuruyordum oda salaklaniyordu kapısının önünde o askerdeyken gelmişiz biz bu kız kim ya falan derken tanışmış bulunduk:)
0 oy
tarafından
3 ayda evlilik için herşey hazır miydi neden boşandın sebebi nedir 
tarafından
Hicbirsey hazir degildi suan dusunuyorum olmicek birseyi oldurmaya calismisim zaten kacarak evlendik ben 18 yasindaydim
0 oy
tarafından
Üniversitede tanıştık ilk bakışta aşık oldum :) 2,5 yıldır evliyiz :) şükür Ya Rabbim :)
0 oy
(373 puan) tarafından

Bizimki de klasik görücü usulü :D

İlgili sorular

0 oy
59 cevap 918 göst.
31 Ekim 2023 Aile kategorisinde Aysehuma (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 397 göst.
0 oy
22 cevap 282 göst.
0 oy