0 oy
340 göst.
Diğer kategorisinde (179 puan) tarafından

image

Abimle yengem 3 senelik evliler normal yolla çocukları olmadı yeni tüp bebek tedavisine başladılar salı günü transfer oldu doktor bu ilacı kalp atışını duyana kadar kullanmasını söyledi ama ilacı bulmamız çok zor üretimi durmuş tedarik edilemiyor 3 kutuyu Ankara'dan 1 kutuyuda araya araya İstanbul Esenlerden buldular ama 6 kutu daha lazım heryere herkese soruyorlar yok yok yok. Abim artık doktorla konuşmuş ilacı bulmakta zorlandıklarını eşdeğer başka ilaç varsa onu vermesini söyledi ama doktor bunu kullanmanız lazım demiş. Sizden ricam çevrenizde en yakın eczanelere bir sorsanız ellerinde bu ilaç var mı? Allah'ım şu mübarek ayda şu mübarek günde kimin ne murâdı isteği varsa hayırlısını versin. İnşallah yarın biri ben buldum derde sevindirir bizleri

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yarın sorarım canım inşallah bulunur yav
(179 puan) tarafından
Çok çok teşekkür ederim inşallah bulunur
-Reklam-
0 oy
(5,837 puan) tarafından
Muadilini verse bari üretimi durmuş ilacı bulmak gerçekten çok zor inşallah bulursunuz
(179 puan) tarafından
Abimde varsa başka ilaç verin demiş ama maalesef bu ilaç lazımmış inşallah buluruz
0 oy
(2,701 puan) tarafından

Böyle işlerde doktorlar o ilacı istemesi gerek benim doktorum acil olarak şehirde olmadığı için başka şehirden istediler ve ertesi gün geldi biz hiç karişmadık doktorun bunu yapması gerek bence,

İnşallah bulunur benim yine aklımda bulunsun, 
(179 puan) tarafından
Ay ne güzelmiş bu tüp bebek tedavisi zaten stresli birde ilaç bulmaları zor döne döne arıyorlar
0 oy
(11,217 puan) tarafından
dur kardesime sorayim oda tup bebekle hamile kaldi suan 17. haftafa 15 ten.sonra kesmisti ilaclari
(179 puan) tarafından
Sorarsan çok memnun olurum çok teşekkür ederim
0 oy
(5,492 puan) tarafından
6 ayl sürekli mi kullanacak
(179 puan) tarafından
Yok altı ay değil. Bir kutu bir hafta gidiyor 10 hafta boyunca kullanması lazımmış
(5,492 puan) tarafından
Haa anladım, inşallah tez zamanda bulursunuz
0 oy
tarafından
Gebe bölümünde biri tüp bebek ilaçlarım var doğal yollarla hamile kaldım ilaçları satıyorum diyordu oraya da bir sorun isterseniz 
(179 puan) tarafından
Orası hiç aklıma gelmedi hemen oraya da sorarım
0 oy
(14,428 puan) tarafından
İnşallah bulurlar kuzum 

Bende sorayım tamam
(179 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim inşallah bulunur
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Teyzem de yeni yaptırdı konuştum şimdi de Eskişehir deyiz biz o bizim burdaki eczaneye getittiriyo 

Özdilek avm nin ordaki eczane de varmış

Bide Eskişehir tip fakültesi nin onundeki eczanelerde bulunuyomus
(1,988 puan) tarafından
Yani raporlu olunca istiyo onlarda getiriyo
(1,988 puan) tarafından
Eskişehir Ertuğrulgazi altinevler eczanesi
(179 puan) tarafından
Bu ilaç raporlumu bilmiyorum da öğrenirimm bi
(1,988 puan) tarafından
Raporlu değilse cok pahalidir ya
(179 puan) tarafından
Yok yaw pahalı da değil 30-35 lira ama gel gör ki ucuz olan birşey bile bulunamıyor.
0 oy
(291 puan) tarafından
Eczacı tanıdığım var yarın sorup haber veririm. Benim kızımda tüp bebek sağlıkla kucaklarına alsınlar inş
(179 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim inşallah
0 oy
tarafından
2 tane eczacı arkadaşım var soracağım hemen döneceğim 
(179 puan) tarafından
Allah razı olsun çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Yarın kırklareınde sorayım küçük yer belki olur kuzum ama bana hatırlatır mısın yarın
(179 puan) tarafından
Bugün ilacı sorabilir misiniz
tarafından
Hah sımdı gordum hemen arıyorum
tarafından
Canım 3 tane eczane aradım ellerinde yok depolarda da yokmuş herkes soruyor ama gelmıyor ilaç dedıler
(179 puan) tarafından
Evet öyleymiş bende tek tek arıyorum herkes aynısını söylüyor
tarafından
Doktor boyle bır ılacı neden yazar ki ya
0 oy
(408 puan) tarafından
Ara sokaklarda ki eczanelerde bulmanız daha rahat olur yani sakin yerlerdekiler de, Mustafa Kemal mahallesinde eczaneler var gerçi neredeyse bir yıl oluyor ama oradan bulabiliyorduk. O zaman da bulmakta sıkıntı yaşamıştık. Eczaneleri tek tek arayıp sormak gezmekten daha iyi olur. 
(179 puan) tarafından
Aynen bizde öyle yapıyoruz telefonla arayıp soruyoruz
0 oy
(43 puan) tarafından
Merhaba ben yeni üye oldum sizin sorunuzu gördüğüm 8cin ilaç yarın ecza depolarına giriş yapacak etrafınızdaki sürekli aldığınız eczaneler varsa her gün gidip isteyin sınırlı sayıda ecza depoları a giriş yapacak onlarda depolardan temin edebilirler cumartesi itibaren çoğu depolara girmiş olacaktir 
(179 puan) tarafından
Öyle mi tekrar gider sorarız
0 oy
(386 puan) tarafından
Bu doktorlari bazen gercekten anlamis degilim bende tup bebek oldum progestan 200 mg kullandim yaklasik 2 hafta ignesini 3 ayda kapsul kullandim Allaha sukur bisey olmadi benim dedigim ilacla senin attigin ayni islemi goruyo bu arada bahceci tup bebek merkezinde mi oldu tup bebegi
(179 puan) tarafından
Şişliye gidiyorlar ama hastanenin adı ne bilmiyorum
0 oy
(1,382 puan) tarafından
İnternetten bakın Bi ben şimdi baktım var gibi san ki güvenilir mi bilemem yarın eczanelwre sorarım
(179 puan) tarafından
İnternetten baktım ama satış sayfası göremedim
0 oy
tarafından
Ben buldum canım bu ilacı bizim burada varmis
(179 puan) tarafından
Nerde oturuyorsunuz
tarafından
Tekirdağ çorluda canım direk depoya sordurtturdum
(179 puan) tarafından
Yaa çok teşekkür ederim peki ellerinde şuan kaç tane varmış
(179 puan) tarafından
Hemen alabiliriz
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Unutmaz isem yarın sağlık ocağına gitcem orada var bi eczane bende sorarım
(179 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim
(2,405 puan) tarafından
Sordum cnm maalesef yok dedi hiç bir yerde eczane deposunu arayıp sorsunlar olmadı yine doktora gitsinler olmayan ilacı nasıl bulacaklar

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 131 göst.
9 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde halalpdgn (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 336 göst.
9 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yaso.yasemin (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.
20 Nisan 2024 Aile kategorisinde Elifgaye (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 169 göst.
17 Eylül 2022 Aile kategorisinde Sultaney (166 puan) tarafından soruldu

379,746 soru

11,368,080 cevap

34,850 kullanıcı

...